18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cała Polska rapuje
Istradlin • 2012-03-23, 19:20
Czyli ciekawy projekt grupy 'Defibrylator'.



Ps. tak tak hejtujcie, że rap, że gówno, jednak jest to dość satyryczne przedstawienie danych grup społecznych co zasługuje na uwagę.
Zgłoś
Avatar
Wrbb 2012-03-24, 10:13
Janusz (z domu) Sram napisał/a:

Jak chcecie promować rap na sadisticu, to nie wstawiajcie tutaj takiego gówna. Słabe w chuj :C po niecałej minucie wyłączyłem. Jeszcze ten mega chujowy bit, który tylko męczy ucho.



Przecież to jest dla jaj. Fakt, że raczej mało śmieszne (może poza księdzem) ale jednak.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-03-24, 10:16
Cała Polska fapuje
Zgłoś
Avatar
Glugsti 2012-03-24, 10:46 1
Co jak co, ale z tym księdzem to mógł sobie oszczędzić. Jestem wierzący i mnie to wk8rwia jak ludzie sobie robią jaja z takich rzeczy. Nie mówię tu o przypadków pedofilii, znanego toruńczyka itp itd. jako religii. Ale w tym wszystkim jest garstka fajnych i normalnych księży którzy są dla ludzi a nie dla pieniędzy. Ale cóż dzisiaj to trzeba zrobić jakiś skandal, żeby zostać usłyszanym zamiast posiadania prawdziwego talentu to właśnie się liczy. Boże, gdzie się podziały te wszystkie wartości?!
Zgłoś
Avatar
Frozen2 2012-03-24, 11:36
skad takie łaki maja takie bity?
Zgłoś
Avatar
Jarvis 2012-03-24, 13:26
każdy kto potrafi śpiewać, potrafi też rapować, nie każdy kto potrafi rapować potrafi też śpiewać
Zgłoś
Avatar
ToJaTenOn 2012-03-24, 15:09
Taka tam kopia pewnego Pana, tylko w polskim języku.
Zgłoś
Avatar
zKurWielu 2012-03-25, 4:00
@Bambi przyjebałeś z psychorapu...
piwko za Skorpiona
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2012-03-25, 9:47
Większość z tych "śpiewających" powinna pójść do logopedy.
Zgłoś