18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Cała prawda o cyganach
r................5 • 2013-04-29, 20:56
W piątek oglądałem z siostrzeńcem bajkę, jak widać z pozoru niewinna już od najmłodszych lat uczy dzieci prawdy o cyganach.



Wiedzieli to już w 1996..

2 krótkie fragmenty dzwonnika z notre dame, specjalnie dla was ściągnąłem wycinałem
Zgłoś
Avatar
alien666 2013-04-29, 22:14 1
ciekawe kumu zajebał zegarek?
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2013-04-29, 22:15 30
@Shatter. No i co żydeczku? Ta twoja prawda o Cyganach jest taka sama jak nasza prawda o Cyganach. To nieroby i złodzieje, którzy potrafią tylko siedzieć o zasiłku. Po prostu pasożyty, które powinno się likwidować dla dobra społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
ewenon 2013-04-29, 22:26
Ktoś ma jeszcze wątpliwości ?
Zgłoś
Avatar
MR07U 2013-04-29, 22:27
Też to oglądałem w weekend! i też tyrałem z tego beke
Zgłoś
Avatar
Krzysiek14199 2013-04-29, 22:38
@Shatter jesteś cyganem ?
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-04-29, 22:41 3
Krzysiek14199 napisał/a:

@Shatter jesteś cyganem ?



Jest rudym-zydo-cyganem trouble fail
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-04-29, 22:49 1
No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?Masz ty w ogóle rozum i godnośc człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażać tych co na to zasłużyli, jak na przykład polaczków ale nie Cyganów!
Zgłoś
Avatar
kamil3303 2013-04-29, 22:51 6
Shatter napisał/a:

Tu macie prawdę o cyganach polaczki...

Za polaczka a co dopiero za ten film, powinno wymłócić cię stado niewyżytych murzynów.
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2013-04-29, 22:58 2
Cyganie nie zasłużyli na obrazę? Masz rację. Oni zasłużyli na eksterminację. Złodziej jeden w jeden. Żebraki. Mieszkałem na osiedlu z bandą tych podludzi, więc wiem jak to wszystko wygląda. Darmowe mieszkanie socjalne, darmowy opał na zimę, darmowe książki, jedzenie z pomocy społecznej, ubrania za darmo dostawali. No ale kurwa mało! Trzeba jeszcze kraść! Raz wyprałem sobie buty i wystawiłem na parapet na noc żeby wyschły. Rano już jeden z tych brudasów miał nie na sobie.
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-04-29, 22:58 2
Śmiecham bo tak polaczki tru narodowcy się rzucają że "lewagi ciongle o pedałach gadają" a sami jak widać potrafią jedynie uzewnętrzniać swoje ukryte fantazje o analnym seksie grupowym z afro amerykanami.Widać tutaj lata doświadczeń nabytych w swoim prawdziwie MĘSKIM gronie "patryjotów"...
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-04-29, 22:58
@Shatter

Jesteś idealnym przykładem lewaczka-gimbusa, albo "followerem" Palikota- wystarczy spojrzeć na treść twoich postów. Nie jesteś Polakiem, co najwyżej (jak twój bóg Palikot powiedział) europejczykiem.

edit: albo jesteś po prostu zjebiem internetowym (inaczej trollem) i rajcuje cie, robienie z siebie idioty
Zgłoś
Avatar
19kristofer95 2013-04-29, 22:59
Kurwa, za "polaczków" warna powinni ładować...
Zgłoś
Avatar
C................l 2013-04-29, 23:01
Shatter, gdzie kupiłeś te stylowe dresy?? chyba że je zajebałeś z pojemnika karitasu co?? won stąd cygański pomiocie!!
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-29, 23:02
Wy się kurwa pięknie dajecie trollować Shatterowi .
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-04-29, 23:07
Dudeczek napisał/a:

@Shatter

Jesteś idealnym przykładem lewaczka-gimbusa, albo "followerem" Palikota- wystarczy spojrzeć na treść twoich postów. Nie jesteś Polakiem, co najwyżej (jak twój bóg Palikot powiedział) europejczykiem.

edit: albo jesteś po prostu zjebiem internetowym (inaczej trollem) i rajcuje cie, robienie z siebie idioty


1.Nie głosuję na Palikota.
2.Nie jestem "lewakiem" jak to nazywacie każdego o innym zdaniu.
3.Idiotę to ewentualnie robią z siebie "narodowcy" i reszta chamów.

"HURR za polaczków powinni banowadź DURR"
W ten sposób powinno się również banować każdego kto pisze coś złego o Cyganach, Murzynach, Arabach itd...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie