18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
djpaczu94 2012-05-25, 15:31
Mam taki sam dywan :O
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-05-25, 18:14
vajron napisał/a:

Na huj narzekacie? Mamy autostrady w końcu i kolejne jeszcze się budują, mali przedsiębiorcy zarobią kasę,



A mi się wydaje, że to właśnie Ty powinieneś odejść od komputera i się rozejrzeć. Wiesz, jak w Polsce traktuje się tych małych przedsiębiorców? Ano tak:

wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,Groza-oszukanym-przy-budowie-autostra...

wykop.pl/link/1134785/autostrady-bankrutow/
Zgłoś
Avatar
GrochTNT 2012-05-25, 19:13
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
mcmt 2012-05-25, 19:22
GrochTNT napisał/a:



dostaliśmy kasę tak? ehh...
jakoś nie widzę aby kasa na moim koncie się zwiększyła,
nie widzę również żeby zrobili to co mieli za te pieniądze zrobić,
jedyne co widzę to kilka odpi****lonych obiektów, przyciskanie pasa na podatki, brak pieniędzy i żenujące zachowanie polityków,
tak naprawdę nie żyłem za czasów komuny, ale czy na pewno z niej wyszliśmy?

cywilizacja śmierci!


niektórzy są ślepi i nic nie rozumieją...
Zgadzam się z vajron, w ciągu ostatnich lat poczyniono ogromne inwestycje w infrastrukturę dzięki temu Euro, oczywiście ze środków unijnych.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-05-25, 20:37
no wlasnie! nie narzekac!
ilez to przy budowie drog i stadionow powstalo willi, palacykow, malych fortun;-)
Zgłoś
Avatar
GrochTNT 2012-05-26, 0:18
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Pener 2012-05-26, 0:21
nie denerwuj się, za miesiąc zniknie
Zgłoś
Avatar
GrochTNT 2012-05-26, 0:22


to na jaki chuj dajecie tą opcje na "tak" w "Cenzura wulgaryzmów" żeby potem z ludzi kretynów robić
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-05-26, 0:24
GrochTNT napisał/a:

to na jaki chuj dajecie tą opcje na "tak" w "Cenzura wulgaryzmów" żeby potem z ludzi kretynów robić


jeśli ktoś nie chce czytać brzydkich słów
a jeśli masz zamiar ich używać to pisz normalnie a nie jakieś spedalone gwiazdki
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-05-26, 2:33
GrochTNT napisał/a:



"daj mi 100zł odkurzę Ci pokój" (progress jest ale za jaką cenę?)
każdy rozumie po swojemu, i nie mam zamiaru cieszyć się z kawałka ulicy, za wydane pieniądze mogli by zrobić o wiele więcej,
wszystko się robi na odp***dol po swojemu i dla siebie, c*j (hearters gonna hate)
i nie chcę żeby mi tu sugerowano, że jestem ślepy, to samo mogę wytykać innym za to, że mają inne poglądy? nonsens


co ja pacze?
Grube miliardy wpakowano w naszą gospodarkę a ten za wydane pieniądze mógłby zrobić o wiele więcej... Myślę, że nie poradzi sobie na następnej kartkówce z fizyki a co dopiero przy budowie autostrad... Typowy, sloganowy krzykacz.
Zgłoś
Avatar
p................n 2012-05-26, 8:31
vajron napisał/a:


Chodzi mi bardziej o hotele, sklepy, restauracje itd. A blokować drogi będzie mała grupa ludzi, cała reszta która budowała autostrady normalnie ucczciwie zarobiła. Z tą A2 wyszedł syf ale starają się to jakoś ogarnąć. Ale polacy nie potrafią dostrzec niczego co dobre i pozytywne, zawsze zwracają uwagę na to co się nie udało, a potem generalizują i wychodzi, że wszystko jest spierdolone, gdzie z 1000km autostrad nie udało się na czas zrobić 20 km. Hipokryzja...



Tylko że z tych 1000km autostrad, to ponad 500km w ogóle nie zostało wybudowane (1000km to obiecywali jak tylko dostaliśmy Euro). Czyli nie zostało zrealizowane ponad 50% planu. PKP obiecywało, że dojazd z Wa-wy do Gdańska czy Wrocławia będzie trwał 3h - obecnie jak wyrobisz się w 6 to masz farta. z 2000km dróg ekspresowych zbudowano circa 500km, czyli 25% planu. No to ja dziękuję za takie "coś się nie udało". Gdyby z tych 1000km nie zbudowali np. 100km, a zamiast 3h pociągiem jechałbym 4h - to można powiedzieć, że "coś" się nie udało. A oni zrealizowali niespełna 50% planu i szczebiotają jaki to wielki sukces.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-05-27, 3:58
No tak, lepiej jakby nie było...
Zgłoś