18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
razor 2012-05-24, 21:39 12
sposób mówienia tego kolesia skojarzył mi się z reklamą frugo:
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-05-24, 22:01 4
Piwo piwo piwo. Wszystko super opisane
Zgłoś
Avatar
pitt 2012-05-25, 3:49 2
Kurwa.. Wiecie co jest najgorsze.. że my Polacy nie umiemy się z niczego cieszyć
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-05-25, 4:56
Kurwa Świetne . Piwo daję od razu .
Zgłoś
Avatar
Panek898 2012-05-25, 6:46
nie chciało mi się patrzeć na to ale widziałem kurwę ze skrzydlami
Zgłoś
Avatar
piotrekz03 2012-05-25, 9:05
ale masakryczne gówno.
Zgłoś
Avatar
master of disaster 2012-05-25, 11:06 1
Tak dla porządku przypomnę, że ten euro cyrk zgotowano nam za rządów braci K.
Swoją drogą nie mogę się doczekać jak ta cała euro sraczka się skończy, nic mnie ostatnio tak nie doprowadza do szału jak kolejne debilne reklamy z mordami umazanymi biało czerwoną farbą a szczytem wszystkiego jest wpierdalanie hymnu w reklamę piwa. Lubiłem Warke ale za to gówno mają u mnie bana forever i prędzej zostanę abstynentem niż dam im zarobić.
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-05-25, 12:13 5
Kurwa ja juz widziałem w sklepach konserwy prawdziwego kibica, pasztety prawdziwego kibica, mleko prawdizwego kibica i nawet jebane pieluchy dla dzieci z logiem UEFA.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-05-25, 12:36 5
Na huj narzekacie? Mamy autostrady w końcu i kolejne jeszcze się budują, mali przedsiębiorcy zarobią kasę, stadiony też zostaną i jest super. Dworce wyremontowane (pomijam ten na którym kapie woda) lotniska porobione, ale wy tylko narzekacie i szukacie czegoś, żeby się przypierdolić. Serio, trochę więcej optymizmu i odejdźcie od komputera to zobaczycie ile się zmienia...
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-05-25, 13:18
a nic. nie bede sie denerwowal. ich wszystkich calym sercem nie lubie.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-05-25, 13:51
Umiarkowanie głupie jak na temat z serii "prawda o...". Apolityczność in plus ofc.
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-05-25, 14:15 1
vajron napisał/a:

Na huj narzekacie? Mamy autostrady w końcu i kolejne jeszcze się budują, mali przedsiębiorcy zarobią kasę, stadiony też zostaną i jest super.



No Ci mali przedsiębiorcy to na tym wszystkim tak zajebiście zarobili, że aż drogi będą blokowac z radości....
Zgłoś
Avatar
Kortens 2012-05-25, 14:47 1
Zamiast budować stadiony i autostrady mogli by naprawić służbę zdrowia, ale to moje zdanie, bo to mnie najbardziej drażni w tym kraju. W Piotrkowie już są kolejki, lekarze podkurwieni a szpital do zamknięcia. Dlaczego ? Brak funduszy.

A tak btw, jak oglądałem to mi się skojarzyło: "Gdzie są pieniądze?" powinno być "Do kurwy nędzy!"
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-05-25, 15:22 1
kerim85 napisał/a:



No Ci mali przedsiębiorcy to na tym wszystkim tak zajebiście zarobili, że aż drogi będą blokowac z radości....



Chodzi mi bardziej o hotele, sklepy, restauracje itd. A blokować drogi będzie mała grupa ludzi, cała reszta która budowała autostrady normalnie ucczciwie zarobiła. Z tą A2 wyszedł syf ale starają się to jakoś ogarnąć. Ale polacy nie potrafią dostrzec niczego co dobre i pozytywne, zawsze zwracają uwagę na to co się nie udało, a potem generalizują i wychodzi, że wszystko jest spierdolone, gdzie z 1000km autostrad nie udało się na czas zrobić 20 km. Hipokryzja...

Zawsze będzie tak, że coś nie wyjdzie. To tak jakbyś zdał maturę na 98 %, a matka Ci robiła jazdę, że wszystko spierdoliłeś i nic nie zrobiłeś. (nie staram się pojechać ci wiekiem, nie wiem ile masz lat, to tylko porównanie) Ci ludzie co chcą blokować drogi zostali ojebani przez kitajców, rząd się stara jakoś znaleść dla nich hajs i to załatwić. Wiem, że dla tych ludzi to dramat, ale po prostu nie wszystko się zawsze udaję w 100%. Kto by nie rządził, kaczor, palikot, korwin, tusk, zawsze będą wpadki. Ale nie można na ich podstawie uznawać od razu, że wszystko jest zjebane.

A to euro to dla nas darmowy zastrzyk gotówki. Dostaliśmy kasę na autostrady, dworce, lotniska, stadiony, przyjadą turyści, zostawią jeszcze więcej kasy, ale dla was to za mało. Lepiej żeby tych autostrad, stadionów, dworców i lotnisk nikt nie budował jeszcze 30 lat to wtedy by było dla was ok...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie