18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cała prawda o EURO
enzovsky • 2012-06-09, 18:25
Wczoraj wybrałem się z bratem i jego dzieciakami na strefę kibica do Warszawy. Początkowo było super, przybyliśmy na miejsce super, pięknie zajebiście dużo ludzi, podczas meczu takie emocje, że szok, 100tys ludzi, którzy krzyczą z całych sił, aby dopingować biało czerwonym. Jednak po meczu zaczęło się już robić niefajnie. Wychodzimy już ze strefy kibica i idziemy na peron. 0 policji, już przy wyjściu zwróciłem na to uwagę. W oczekiwaniu na pociąg peron dalej zauważyliśmy już zamieszki, bijatyki, leciały butelki i kurwy,chuje. No ale pociąg podjechał, zapakowaliśmy się, jednak tego chyba nikt się nie spodziewał. Gdy tylko ruszyliśmy wpada 20 dresów. Postawali w środku przedziału i patrzą każdy na innego, i kierują do nas słowa"Co kurwa się gapicie tak", itp,itd. Jeden chłopak zaśmiał się, od razu 10 się na niego rzuciło i zaczęli napierdalać po kolei kogo popadnie. Brat złapał syna, a drugiego zabrałem do następnego przedziału. Nikt się nie bronił, pobili każdego, tak dotkliwie, że krew prawie ciągle się lała. Oczywiście brat też dostał, ale przy wyjściu czekało znów następnych 10 osób i bili każdego co wysiadał. Jednego chłopaka tak pobili, że gdyby ktoś dla mnie przypierdolił tak w głowe to umarłbym na miejscu. Ale nie do tego zmierzam, pytam się tylko gdzie jest policja, ochrona ktokolwiek. Wpada 20 pobili każdego, uciekli, policja oczywiście przyjeżdża po wszystkim, zamęt robią. Widzę zajebista organizacja jest tam w Wwie, że nikt nie strzeże pociągów. Postawiają 10 pachołków przy wejściach na stadion, Ruscy im wpierdolą i niby nikt nie słyszał przycichło. Tego ze strony PATRIOTÓW nie spodziewałem się, żeby doszło do tego, że Polak bije Polaka bez przyczyny...

@edit

Nawet w telewizji można zauważyć przykładowo teraźniejszy mecz. Wiadomo, ze słuchu, telewizji że Holandia lepsza jest i Danie bez problemu pokona. Nagle jak Dania strzeliła bramkę Szpakowski na majku zaczął pierdolić że Dania to zajebista drużyna i że Holandia musi się wysilić żeby ją pokonać no kurwa mać, najlepiej mecze bez głosu oglądać

Pozdrówki
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-06-10, 11:39 1
Jakby było ZOMO to oni by wiedzieli co z nimi zrobić
Zgłoś
Avatar
marna 2012-06-10, 13:08 1
Zgłoś
Avatar
1408 2012-06-10, 15:31
Jakoś bardzo dużo się mówi, o tym ilu to policjantów jest zaangażowanych e Euro, więc trudno mi uwierzyć w to, co przeczytałem. Nie ma żadnych zdjęć, czy innych dowodów na to, więc jestem nauczony podchodzić do tego typu opowiastek z dystansem, zwłaszcza że czytam o wagonie zalanym krwią. *Pics or did not happen*.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-06-10, 16:33
enzovsky napisał/a:

Jeszcze jedno chciałem dodać. Kolega był na meczu Polski, zgadujcie ile kosztowało zwykłe piwo w butelce? 25zł, a oczywiście swojego nie można było wnieść. Czyli wychodzi na to, że 3 piwa na stadionie to krata w sklepie...



Ja pierdolę, kretyn miesiąca

Na stadionie nie było w sprzedaży napojów w butelkach - ze względów oczywistych.

Co do ceny - też śmiem wątpić. Ale nawet jeśli faktycznie browar tyle kosztował - bardzo dobrze - drogie piwo to mniej pijących i w mniejszych ilościach - a to z kolei w następstwie mniej pijanych idiotów i zamieszek.

Człowieku, nie kompromituj się już.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-06-10, 18:38
gdyby mozna byloby dac wodke to dalbym ci wodke bo piwo to za malo
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2012-06-10, 18:55 2
Masz szczęście jak ja byłem to te wredne kibole spuścili na nas bombę atomową dobrze że dostałem info od znajomego kibola mordercy narkomana i nekrofila. Zdążyłem uciec ale chwile później rzucali we mnie siekierami policjantów nie było bo wcześniej ich zjedli na grillu. Pozdro ja też jestem z gazety wyborczej.
Zgłoś
Avatar
68mustang 2012-06-10, 19:31
@enzovsky , jesteś z Białegostoku? Jak zgadłem stawiasz piwo! ... bo studiuję czarną magię
Zgłoś
Avatar
enzovsky 2012-06-10, 20:07
up

Przykro mi, ale nie
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-06-11, 2:02
policja kurwy mają wyjebane na drogach siedzą i mandaty wlepiają drogówka pierdolona jebana . . .
Zgłoś