18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cała prawda o EURO
enzovsky • 2012-06-09, 18:25
Wczoraj wybrałem się z bratem i jego dzieciakami na strefę kibica do Warszawy. Początkowo było super, przybyliśmy na miejsce super, pięknie zajebiście dużo ludzi, podczas meczu takie emocje, że szok, 100tys ludzi, którzy krzyczą z całych sił, aby dopingować biało czerwonym. Jednak po meczu zaczęło się już robić niefajnie. Wychodzimy już ze strefy kibica i idziemy na peron. 0 policji, już przy wyjściu zwróciłem na to uwagę. W oczekiwaniu na pociąg peron dalej zauważyliśmy już zamieszki, bijatyki, leciały butelki i kurwy,chuje. No ale pociąg podjechał, zapakowaliśmy się, jednak tego chyba nikt się nie spodziewał. Gdy tylko ruszyliśmy wpada 20 dresów. Postawali w środku przedziału i patrzą każdy na innego, i kierują do nas słowa"Co kurwa się gapicie tak", itp,itd. Jeden chłopak zaśmiał się, od razu 10 się na niego rzuciło i zaczęli napierdalać po kolei kogo popadnie. Brat złapał syna, a drugiego zabrałem do następnego przedziału. Nikt się nie bronił, pobili każdego, tak dotkliwie, że krew prawie ciągle się lała. Oczywiście brat też dostał, ale przy wyjściu czekało znów następnych 10 osób i bili każdego co wysiadał. Jednego chłopaka tak pobili, że gdyby ktoś dla mnie przypierdolił tak w głowe to umarłbym na miejscu. Ale nie do tego zmierzam, pytam się tylko gdzie jest policja, ochrona ktokolwiek. Wpada 20 pobili każdego, uciekli, policja oczywiście przyjeżdża po wszystkim, zamęt robią. Widzę zajebista organizacja jest tam w Wwie, że nikt nie strzeże pociągów. Postawiają 10 pachołków przy wejściach na stadion, Ruscy im wpierdolą i niby nikt nie słyszał przycichło. Tego ze strony PATRIOTÓW nie spodziewałem się, żeby doszło do tego, że Polak bije Polaka bez przyczyny...

@edit

Nawet w telewizji można zauważyć przykładowo teraźniejszy mecz. Wiadomo, ze słuchu, telewizji że Holandia lepsza jest i Danie bez problemu pokona. Nagle jak Dania strzeliła bramkę Szpakowski na majku zaczął pierdolić że Dania to zajebista drużyna i że Holandia musi się wysilić żeby ją pokonać no kurwa mać, najlepiej mecze bez głosu oglądać

Pozdrówki
Zgłoś
Avatar
enzovsky 2012-06-09, 22:56
Patrzysz kolego na date rejstracji? Mógłbym nawet teraz założyć konto i to napisać, ale mam tu jedno i wystarcza. Nie rozumiem mkomentarzy typu to dziennikarz, pierdolnij się w łeb.
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2012-06-09, 23:06 1
Beka ogólnie z ludzi którzy piszą, że to prowokacja. Widocznie was dupka boli dresiarskie szmaty, że kolejny raz narozrabialiście i ktoś na was miał czelność powiedzieć złe słowo. Wierze autorowi tematu, bo sam parę razy miałem taką sytuacje, że albo zebrałem w mordę, albo musiałem spierdalać. Jak na razie nic nie można zrobić. Lecz...
...jak uda mi się zrobić skafander a'la Iron Man, to macie moje słowo, że będę takie szmaty po kolei wybijał.
Zgłoś
Avatar
ErmEr1908 2012-06-09, 23:06
Józef Ka. napisał/a:

Człowieku czego ty kurwa oczekujesz?
Że co, Polacy zaczną teraz kurwa pałać miłością do siebie, że kurwa dres nie będzie napierdalał ludzi którzy się na niego ważyli spojrzeć?
Weź kurwa idź spać, a jak się przebudzisz to zacznij trzeźwo myśleć.



Takim cwaniakom jak ty wbija się widły w oczy
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-09, 23:14 2
We wszystko można uwierzyć, sam różne przygody w życiu miałem ale wstawianie wstawki 'Patrioci' ma się jak chuj do oka i bardzo mnie wkurwia. To tak jak pierdolenie, że wyborcy pis to mohery.
Przestańcie sobie zasrańcy wycierać usta słowem 'Patriota'. Miałeś pecha, dostałeś po ryju, współczuję bo też mi się zdarzyło. Niestety nie dostałeś od 'Patriotów', Nazioli, Iluminatów, Masonów, chuj wie kogo tylko zwykłej bandy prostych "wiejskich" debili i dlatego wkurwia mnie to, że próbujesz wyładować frustrację na mnie bo ja określam sam siebie jako Patriota, za określenie mnie jako nacjonalista też się nie obrażę.
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-06-09, 23:43 1
ErmEr1908 napisał/a:



Takim cwaniakom jak ty wbija się widły w oczy



Widły to możesz sobie wbić w łajno, z którego wypełzłeś wsioku.
Zgłoś
Avatar
typo 2012-06-10, 1:28 1
Jestem od dzieciaka we wiarze Lecha i powiem wam, że pierdolą to wszyscy. Politycy to kurwy i nikomu nie trzeba tego mowic, ale kreowanie kibicow na świętych jest też idiotyczne. Na 10 kumpli z Wiary, 6 ma wyroki za pobicia/dragi/kradzieże, albo właśnie aspiruje do tego przedsięwzięcia.
Zgłoś
Avatar
Allin23 2012-06-10, 1:33
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
J................. 2012-06-10, 7:43
Allin23 napisał/a:

Co ty żeś się tak napiął, ludzi od wsioków wyzywasz - właśnie przez takich jak ty ten kraj jest tak spierdolony. Chuj ci do tego czy on jest ze wsi czy z miasta



Mućkie doić, ino już!
A tak na poważnie: Groźcie dalej wsioki widłami, a na pewno nikt się nie zorientuje że jesteście z jakiegoś pipidówa dolnego. Co tam kurwa, że koleś sam zaczął mi wygrażać, najważniejsze by wspierać się nawzajem jak sołtys nakazał.
Powiadasz że przeze mnie tej kraj jest tak spierdolony, a ja Ci powiem inaczej. To przez takich wsioków i bezmyślne bydło ten kraj jest taki jakim go postrzegasz. Bo wsioki już od setek lat były tylko do dojenia kasy, bo nawet gdy się im odbierało ostatnio kromkę chleba, to potrafiły wypiąć zad w podzięce za poświęconą uwagę.

Cytat:

bronisz debili co ludzi napierdalają w pociągu bez powodu (nawet jeśli to bujdy)



Głąbie idź poproś "drugiego tatę" by ci poczytał "Poczytaj mi mamo", bo za chuja nie widzę w moich wypowiedziach bym bronił tych pierdolców z testosteronem w mózgu. Ale znaj moją litość i wiedz, ze ludzie z IQ wyższym od kanapki z serem, wiedzą że potępiałem naiwne podejście autora historyjki, a nie broniłem kiboli.
Zgłoś
Avatar
biceps 2012-06-10, 8:46
cała historia to fejk . Nie wiem jak tam u was w Stolycy ale kilka dni temu przyjechałem z francji na wakacje do polandi i poszedłem do strefy kibica (rzeszów) , w moim mieście wszystko jest zapięte na ostatni guzik , policja jest bardzo widoczna i to nie tylko na mieście ale i w całym rzeszowie . I napewno historia jest zmyślona , nikt nie wchodzi do pociągu i nie leje każdego kogo popadnie .
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-06-10, 8:50
biceps napisał/a:

poszłem



Ojej, mówiąc można się pomylić. Ale pisząc i widząc takie coś?
Zgłoś
Avatar
marna 2012-06-10, 9:33
Linekk, przyszłeś i od razu takie rzeczy wyłapujesz
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-06-10, 10:16
To nie jest "cała prawda o euro" tylko cała prawda o kurewskiej aturze niespełnionych ludzi. Pomijam, że fake.
Zgłoś
Avatar
biwer1 2012-06-10, 10:23
Taka akcja, a Ty nie nagrałeś nawet sekundy filmu?! Jaki z Ciebie patriota ?!
Zgłoś
Avatar
enzovsky 2012-06-10, 10:31 1
Jeszcze jedno chciałem dodać. Kolega był na meczu Polski, zgadujcie ile kosztowało zwykłe piwo w butelce? 25zł, a oczywiście swojego nie można było wnieść. Czyli wychodzi na to, że 3 piwa na stadionie to krata w sklepie...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-06-10, 10:58
Cytat:

Ale co rządy mają tu do rzeczy? problemem jest raczej zjebana "polakowatość"


rządy ustawiają prawo, które obecnie zamiast walczyć ze zjebaną "polakowatością" nic im nie robią
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie