18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cała prawda o EURO
enzovsky • 2012-06-09, 18:25
Wczoraj wybrałem się z bratem i jego dzieciakami na strefę kibica do Warszawy. Początkowo było super, przybyliśmy na miejsce super, pięknie zajebiście dużo ludzi, podczas meczu takie emocje, że szok, 100tys ludzi, którzy krzyczą z całych sił, aby dopingować biało czerwonym. Jednak po meczu zaczęło się już robić niefajnie. Wychodzimy już ze strefy kibica i idziemy na peron. 0 policji, już przy wyjściu zwróciłem na to uwagę. W oczekiwaniu na pociąg peron dalej zauważyliśmy już zamieszki, bijatyki, leciały butelki i kurwy,chuje. No ale pociąg podjechał, zapakowaliśmy się, jednak tego chyba nikt się nie spodziewał. Gdy tylko ruszyliśmy wpada 20 dresów. Postawali w środku przedziału i patrzą każdy na innego, i kierują do nas słowa"Co kurwa się gapicie tak", itp,itd. Jeden chłopak zaśmiał się, od razu 10 się na niego rzuciło i zaczęli napierdalać po kolei kogo popadnie. Brat złapał syna, a drugiego zabrałem do następnego przedziału. Nikt się nie bronił, pobili każdego, tak dotkliwie, że krew prawie ciągle się lała. Oczywiście brat też dostał, ale przy wyjściu czekało znów następnych 10 osób i bili każdego co wysiadał. Jednego chłopaka tak pobili, że gdyby ktoś dla mnie przypierdolił tak w głowe to umarłbym na miejscu. Ale nie do tego zmierzam, pytam się tylko gdzie jest policja, ochrona ktokolwiek. Wpada 20 pobili każdego, uciekli, policja oczywiście przyjeżdża po wszystkim, zamęt robią. Widzę zajebista organizacja jest tam w Wwie, że nikt nie strzeże pociągów. Postawiają 10 pachołków przy wejściach na stadion, Ruscy im wpierdolą i niby nikt nie słyszał przycichło. Tego ze strony PATRIOTÓW nie spodziewałem się, żeby doszło do tego, że Polak bije Polaka bez przyczyny...

@edit

Nawet w telewizji można zauważyć przykładowo teraźniejszy mecz. Wiadomo, ze słuchu, telewizji że Holandia lepsza jest i Danie bez problemu pokona. Nagle jak Dania strzeliła bramkę Szpakowski na majku zaczął pierdolić że Dania to zajebista drużyna i że Holandia musi się wysilić żeby ją pokonać no kurwa mać, najlepiej mecze bez głosu oglądać

Pozdrówki
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2012-06-09, 21:57 1
Haha, nie ma przymusu do armii dla kazdego pacholka to i wyrosla cala generacja degeneratow z przecietnym IQ mniejszym niz szympans ktory pije wlasny mocz dla rozrywki na galezi, szukajacych rozrywki w dreczeniu innych bo grupie razniej, a w pojedynke nawet w oczy nie spojrzy kolek. Oczywiscie to jest problem bardziej zlozony, parszywy narod niestety co i wychodzi tu od razu na pierwszych komentarzach.

Od razu znalazly sie mendy najezdzajace na autora tekstu i wyzywajace go od tych i takich i ze jestes stamtad czy nie. Prawda jest taka, ze wlasnie tacy jestesmy, Polaczki. Nie ma znaczenia skad jestes, wazne to jaki jestes i czy w zyciu masz ochote byc lepszym czlowiekiem i masz jakikolwiek kregoslup moralny. Z mojego doswiadczenia wynika jedna rzecz odnosnie Polakowm ktora sie potwierdza - mlody jestem, a zdarzylem zyc juz na 3 kontynentach, i kurwa, jak Boga kocham, jedynymi ludzmi z ktorymi mialem problemy w zyciu to zasrani Polaczki... Nawet murzyni maja wiecej w sobie serca niz Polaczki, Pilsudzki mial racje juz 90 lat temu!

pozdro
Zgłoś
Avatar
elda1987 2012-06-09, 21:58 1
@Szoqn - ode mnie każdemu, kto będzie w tych zamieszkach uczestniczył, twój znajomy z osiedla czy nie - życzę takiejgo harpuna w plecy, żeby mu tyłkiem wyszedł. Każdemu w osobna po kolei. Nie wiem czy chwalisz się teraz czy żalisz, ale współczuje ogólnie znajomych. Nie potrafię zrozumieć czemu my, Polacy, nie potrafimy choć raz w życiu się zachować porządnie. Przecież aż takimi debilami nie jesteście (chyba), ale nie, wszyscy zawsze muszą być na nie.
Zgłoś
Avatar
andrzejflg 2012-06-09, 21:58
Nawet jeśli to miałaby być prawda, to czemu już z automatu tych dresów nazywacie patriotami, czy kibicami. Dres to dres, nie dodawajcie dodatkowych z dupy wziętych określeń.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2012-06-09, 22:03 3
A ja powrórzę: 'kibole' co regularnie jeździli na repre i dopingowali mają teraz na was wyjebane

Na kolanach powinniście ich prosić o doping opite Janusze i spocone Andrzeje xD

A twój post śmierdzi prowokacją z Warszawskiej ulicy Czerskiej.
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-06-09, 22:10
Teraz rozumiem niemców i ruskich, że podczas wojny wybijali u nas inteligencje. Reszta tępych ciuli, która następnie będzie kopulować i produkować sobie podobnych prędzej czy później wymęczy się sama. Problem z nimi jest taki, że nie czują respektu, sam na sam to przeważnie są pionki, taki kogut wypłosz dużo gdacze ale ogólnie nic nie robi, a w grupie to wielki kozak gdzie on nie był komu nie wjebał, a widziałem już takich poszczanych i posranych (dosłownie sraka po gaciach) jak ich dopadli.
Zgłoś
Avatar
R................Q 2012-06-09, 22:21
Broń w łapę i w przedziale strzelać do skurwysynów.

Oknami by spierdalali podczas biegu pociągu.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-06-09, 22:22
enzovsky napisał/a:

Nie wiem dlaczego sądzisz/cie że to jest bajka, nie znasz skurwysyństwa w Polsce i tego, jaki człowiek jest naprawde. Żeby za siedzenie cicho bić nawet dzieci? Ktoś pisał że rzeczywistość jest poniżej, ok, ale od kiedy facet z dzieckiem na rękach 1:00 napierdziela inne dzieci? Czarni raczej siedzą cicho i nie biją bez powodów, jedynie oni są poniżani.

Nie jestem z żadnej gazety, kurwa obudź się, wyjdź spoza komputera kolego i się rozejrzyj, szkoda komentować



to tak jakbys nas pytal, czemu sadzimy, ze legenda o smoku wawelskim to legenda.
Zgłoś
Avatar
grot 2012-06-09, 22:23 1
Ludzie, nawet największa pipa byłaby w stanie nagrać chociaż chwilę takiego wydarzenia. Choćby po wpierdolu, mordy tych którzy dostali albo kręcąc z oddali tych co wysiadają. Tym bardziej, jeśli świadomie później odreagowuje te wydarzenia na naszej stronie.

Śmiem twierdzić, że to nędzna prowokacja jakiegoś opłaconego przez PiS lamusa. Nie mówię, że popieram jakąkolwiek partię polityczną, ale tak to już jest w dzisiejszym świecie, że za to się płaci i to grube pieniądze, żeby komentarzami w Internecie zdobywać głosy i obracać sukcesy w porażki i odwrotnie. Popatrzcie sobie na portalach typu wp.pl czy onet.pl, po komentarzach.

I jeszcze podsumowując: spojrzyjcie na datę rejestracji pana "enzovsky" - 30 maja - pozostaje tylko powiedzieć: nic dodać, nic ująć. Nie dajcie się agitować, nie dajcie się robić w chuja.

PS. Wnoszę do moderacji forum o usunięcie tematu. Skoro dbacie o plewienie rasizmu, nie bądźcie ślepi także na takie zjawiska.
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2012-06-09, 22:29 1
100 000 ludzi i placza ze 20 ich bije. Ja nawet bym sie do tego publicznie nie przyznawal. Piszesz o tym bo liczysz na slowa pocieszenia albo poklepanie po plecach?

Sytuacja troche jak z tego kawalu:

Spierdala stu anarchistów,
za nimi biegnie sto pierwszy
- dlaczego spierdalamy?
- aaa bo skinhead nas goni
- aha, a dlaczego spierdalamy nas jest tak dużo a on jeden...
- no tak, ale wiadomo ktoremu to z nas przypierdoli?
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-06-09, 22:29
@2up
jak dla mnie to to bardziej jest wmawianie ludziom, ze trzeba zwiekszyc budzet na sluzby bezpieczenstwa, zeby walczyc z paskudnymi dresami co leja wszystkich dookola. kazdy beton czytajacy sobie cos takiego pomysli "ojejku oni pobili bezbronne dzieci, jak tak mozna. trzeba cos z tym zrobic", a ze sa grzeczni to beda gotowi zaplacic to pare stowek wiecej w postaci podatku, zeby zainwestowac w "bezpieczenstwo"
Zgłoś
Avatar
kesnall 2012-06-09, 22:30
wszyscy sie tak pięknie rozpisali, ale czy wasze zdjęcia znajde na hardzie?
Zgłoś
Avatar
koniotajner 2012-06-09, 22:36 1
enzovsky napisał/a:

(...) Jednego chłopaka tak pobili, że gdyby ktoś dla mnie przypierdolił tak w głowe to (...)



widzę kolega z Białostocczyzny
Zgłoś
Avatar
Hszonrzcz 2012-06-09, 22:43
Najlepsze są komentarze gazet zagranicznych. najwieksza gazeta włoska napisała w samych superlatywach o organizacji euro, a w szczegòlności podkreślając brak bójek i tym podobnych zadarzeń. Albo nauczyliśmy się czyścić swoje brudy na swoim podwórku i dbać o wizerunek Polski za granicą, albo dizennikarze są nakręcani na pisanie odpowiednich komentarzy.
Zgłoś
Avatar
Tomos11 2012-06-09, 22:51
Dlatego najlepiej w domciu siedzieć :*
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-06-09, 22:53 1
an na tvn pokażą tę żydówkę co rządzi w tym mieście i mówi, że jest spokój i sukces i dobrobyt i bezpieczeństwo i raj na ziemi i zielona wyspa, a nie to ostatnie to gadka bolszewikoszwaba... a jak 12. ruscy rozjebią pół warszawki bijąc kogo popadnie to na na tusk vision network wystąpi donek i powie, że nastąpiło pojednanie polsko-rosyjskie...żal dupę ściska jak człowiek sobie pomyśli, że znaczna większość tego narodu to plebs, którego nie stać na wyjazd z domu i nie wie co się dzieje naprawdę w kraju, ale wierzy w to co mówią w telewizji i pójdzie na wybory odjebać to co zawsze, bo są światowcami i głosują jak kubuś wojewódzki...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie