18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cała prawda o EURO
enzovsky • 2012-06-09, 18:25
Wczoraj wybrałem się z bratem i jego dzieciakami na strefę kibica do Warszawy. Początkowo było super, przybyliśmy na miejsce super, pięknie zajebiście dużo ludzi, podczas meczu takie emocje, że szok, 100tys ludzi, którzy krzyczą z całych sił, aby dopingować biało czerwonym. Jednak po meczu zaczęło się już robić niefajnie. Wychodzimy już ze strefy kibica i idziemy na peron. 0 policji, już przy wyjściu zwróciłem na to uwagę. W oczekiwaniu na pociąg peron dalej zauważyliśmy już zamieszki, bijatyki, leciały butelki i kurwy,chuje. No ale pociąg podjechał, zapakowaliśmy się, jednak tego chyba nikt się nie spodziewał. Gdy tylko ruszyliśmy wpada 20 dresów. Postawali w środku przedziału i patrzą każdy na innego, i kierują do nas słowa"Co kurwa się gapicie tak", itp,itd. Jeden chłopak zaśmiał się, od razu 10 się na niego rzuciło i zaczęli napierdalać po kolei kogo popadnie. Brat złapał syna, a drugiego zabrałem do następnego przedziału. Nikt się nie bronił, pobili każdego, tak dotkliwie, że krew prawie ciągle się lała. Oczywiście brat też dostał, ale przy wyjściu czekało znów następnych 10 osób i bili każdego co wysiadał. Jednego chłopaka tak pobili, że gdyby ktoś dla mnie przypierdolił tak w głowe to umarłbym na miejscu. Ale nie do tego zmierzam, pytam się tylko gdzie jest policja, ochrona ktokolwiek. Wpada 20 pobili każdego, uciekli, policja oczywiście przyjeżdża po wszystkim, zamęt robią. Widzę zajebista organizacja jest tam w Wwie, że nikt nie strzeże pociągów. Postawiają 10 pachołków przy wejściach na stadion, Ruscy im wpierdolą i niby nikt nie słyszał przycichło. Tego ze strony PATRIOTÓW nie spodziewałem się, żeby doszło do tego, że Polak bije Polaka bez przyczyny...

@edit

Nawet w telewizji można zauważyć przykładowo teraźniejszy mecz. Wiadomo, ze słuchu, telewizji że Holandia lepsza jest i Danie bez problemu pokona. Nagle jak Dania strzeliła bramkę Szpakowski na majku zaczął pierdolić że Dania to zajebista drużyna i że Holandia musi się wysilić żeby ją pokonać no kurwa mać, najlepiej mecze bez głosu oglądać

Pozdrówki
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-06-09, 21:19
do autora: to wszystko co napisałeś jest nieistotne. patrz patriotyczny temat niżej to jest "rzeczywistość" propagowana zresztą przez kolesi, którzy najebali twojemu bratu
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-06-09, 21:24 1
Wygląda trochę jak prowokacja...
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2012-06-09, 21:27 8
W historię jestem w stanie uwierzyć, mojemu kumplowi przytrafiło się coś podobnego. W godzinach późnowieczornych gdzieś się tam przemieszczał pociągiem w okolicach Krakowa (a było to chyba po meczu jednej z krakowskich drużyn), jakiś ćwok z pociągu krzyknął kilka obelg w stronie którejś drużyny, zaraz zlecieli się kibole i każdy w pociągu zarobił strzała. Prawda jest taka, że to są zwykłe kurwy bez jakiegokolwiek honoru, ćwierćinteligentny, które niewiele różnią się od małp na drzewach (a to porównanie może być nawet wielce obraźliwe dla małp), a mocni są tylko w grupie. Takich to się powinno pałą przez łeb, kula u nogi i do kamieniołomu jak za dużo energii ma. Zaraz by się nauczyli. A to, że człowiek nie może czuć się bezpiecznie chodząc po ulicach w środku miasta, to osobna kwestia.

Dobra, wyżyłem się, idę se w Postala zagrać.
Zgłoś
Avatar
takija 2012-06-09, 21:27 1
Niezła bajka...ale to nie ten portal
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-06-09, 21:28 1
I tak pewnie biedni kibice zwalą winę na policję, bo prowokowała.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-06-09, 21:29
Tradycyjnie, skorzystają wszyscy tylko nie polacy na tym "interesie". A jak wiemy polak polakowi wgrogiem też za granicą. Generalnie gdzie my jesteśmy tam jesteśmy zagrożeni ze strony swoich, a jak do nas przyjadą to jeszcze my dostajemy wpierdol. Brak mi słów jakie zjebane rządy są w tym kraju:/:/:/. Wszystko o chuja rozbić:/
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-06-09, 21:30 12
Skończ pierdolić autorze.
Zapewne jesteś z gazety wybiórczej i szukasz taniej sensacji.
Tak samo jak było podczas meczyków dla dzieciaków z halowej piłki nożnej.
Dodaj do tego ,że rzucali siekierami, wyrywali tory, pokradli przewody wysokiego napięcia, żwir wyrzucali na dworzec, a pana konduktora wyruchali przy wszystkich.
Zgłoś
Avatar
tofur 2012-06-09, 21:33
@Jackyll

Ale co rządy mają tu do rzeczy? problemem jest raczej zjebana "polakowatość"
Zgłoś
Avatar
enzovsky 2012-06-09, 21:35
Nie wiem dlaczego sądzisz/cie że to jest bajka, nie znasz skurwysyństwa w Polsce i tego, jaki człowiek jest naprawde. Żeby za siedzenie cicho bić nawet dzieci? Ktoś pisał że rzeczywistość jest poniżej, ok, ale od kiedy facet z dzieckiem na rękach 1:00 napierdziela inne dzieci? Czarni raczej siedzą cicho i nie biją bez powodów, jedynie oni są poniżani.

Nie jestem z żadnej gazety, kurwa obudź się, wyjdź spoza komputera kolego i się rozejrzyj, szkoda komentować
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2012-06-09, 21:39
Kolego takie rzeczy dzieją się codziennie, chyba rzadko wychodzisz na miasto wieczorami. Mam nadzieje że takie zj@by nie popsują nam całkowicie opinii i to że ełro jest w Polsce zaprocentuje później w turystach
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-06-09, 21:42
^Toche nie realnie brzmi ta historyjka. I dziwi mnie że nawet podczas Euro polak bije polaka (w okresie tak jakby pewnego zjednoczenia) ale jestem skłonny w to uwierzyć znając polaczków. A policja ? .. Nie ma co na nich liczyć. Już po necie krążą filmiki jak ruscy bezkarnie napierdalają ludzi.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-06-09, 21:43 1
enzovsky, ciesz się, że nie mieli noży...
Nic innego zrobić nie możesz.
I nie myśl o tym, bo to niepotrzebny stres.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-06-09, 21:45 3
Widać pociągi - jakieś przyjezdne wieśniaki, w Warszawie było spokojnie, ale do czasu, szykujemy się już do przywitania rosjan i ostrzegamy by żaden Polak [w zasadzie polak] nie wchodził w ich przemarsz, jeśli sprowokują czymkolwiek, może dojść do niezłej awantury. Widzę, że u mnie pół osiedla się mobilizuje, kilku gości, którzy od lat jeżdżą na ustawki [o dziwo nie dresy, a dosyć poważni ludzie] mówią, że kontaktują się z grupami z Łodzi, ma dojść do zawieszenia broni i nakurwienia ruskich. Więc ponawiam, nie przychodźcie z piszczałkami by bawić się w pochodzie, bo może się to skończyć pizdą pod okiem.
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-06-09, 21:47
enzovsky napisz do wyborczej. Szukają takich, jak ty, a i tak nawet nie sprawdzą źródeł i wylądujesz w gazecie, a nie na Sadisticu (ale awans ).

W sumie, to te bajki tutaj to na pobudzenie wyobraźni? Jakiś internetowy Harry Potter?
Zgłoś
Avatar
nieistnieje 2012-06-09, 21:53
nie wiem jak długo wracałeś i gdzie razem z bratem weszliście na perony, ale ja byłem pod strefą kibica około 5 - spokój, potem o 10 na kebab z przyjaciółmi - spokój, cały mecz w strefie, wśród fantastycznej atmosfery ( zero porównania z oglądaniem meczu w domu czy nawet w pubie ). Po meczu wszedłem do metra i spokojnie wróciłem do domu, więc pytam się o której wracałeś z bratem, bo jeśli ciągaliście dzieciaki po centrum, a dopiero potem zaczęliście wracać to nie ma co się dziwić, że wpadliście na dresów..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie