18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cała prawda o ewolucji
PrezesAnia • 2014-12-04, 20:12
Ostatnio z powodu opierdalania się, w pracy naszła mnie myśl.
Skoro Bóg stworzył człowieka, to jak to się stało, że człowiek wywodzi się z małpy teorią ewolucji?

A no tak, postanowiłem na te pytanie odpowiedzieć...
W każdej biblii Adam i Ewa są biali.
Teorią ewolucji wywodzi się murzyn, a on tak na prawdę nie przekształcał się z czasem, tylko biały człowiek go chował i rozwijał do swoich potrzeb.
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-06, 1:01
@Muzz - teorii naukowych nie da się udowodnić. Natomiast można próbować je obalić. Do dzieła zatem!
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-12-06, 1:08
PrezesAnia napisał/a:

Ostatnio z powodu opierdalania się, w pracy naszła mnie myśl.



Ostatnio ? Chyba codziennie
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2014-12-06, 1:11
Adam i Ewa to tylko przypowieść, opowiadanie. Każdy księżulek ci to powie. Jeśli jakiś katolik na prawdę wierzy, że pochodzimy od Adama i Ewy, bóg tworzył ziemię sześć dni a sama ziemia ma jakieś 3600 lat to jest kompletnym ślepym debilem.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-12-06, 1:17
Takie niskie loty są od jakiegoś czasu w tych "dowcipach", że chyba to jest już gimboera...
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2014-12-06, 1:19
Pewno zapierdalasz jako woźny w patologicznej zawodówce skoro wierzysz w Adama i Ewę.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-12-06, 1:23
Erdo napisał/a:

Adam i Ewa to tylko przypowieść, opowiadanie.



Erdo, napisał już wszystko w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
per.aspera.ad.astra 2014-12-06, 1:36
PrezesAnia - piwko za Sandu w avatarze.
Zgłoś
Avatar
boskigry 2014-12-06, 1:38 2
Autorze tekstu - jestes ku*wa genialny! Jak na to wpadles?

Zartuje, jestes totalnym imbecylem.
Zgłoś
Avatar
j................x 2014-12-06, 7:05 1
Erdo napisał/a:

Adam i Ewa to tylko przypowieść, opowiadanie. Każdy księżulek ci to powie. Jeśli jakiś katolik na prawdę wierzy, że pochodzimy od Adama i Ewy, bóg tworzył ziemię sześć dni a sama ziemia ma jakieś 3600 lat to jest kompletnym ślepym debilem.


hahahaha to zapraszam na frondę zdziwisz się
Zgłoś
Avatar
smarek12 2014-12-06, 7:38
Taa, małpy należą do rzędu naczelnych a więc charakteryzuje je rozwinięty mózg. Ty na pewno nie masz z nimi nic wspólnego. Ciebie ulepiono z gliny i kości, moje gratulacje.
Zgłoś
Avatar
Trzyszcz 2014-12-06, 9:49 1
"Teoria to najbardziej nadużywany termin naukowy. Sformułowanie "to tylko teoria" to częsty sposób ataku na teorie naukowe przez ludzi nie mających o nich pojęcia. Ile razy kreacjoniści opisali w ten sposób teorię ewolucji? Tymczasem teoria to szczytowe osiągnięcie nauki, szeroko akceptowane przez świat nauki jako prawda. Teoria to nie losowy pomysł, teoria jest solidnie przetestowana i udowodniona przez poprawnie zaprojektowane badania naukowe. O ile nigdy nie można udowodnić jej pełnej prawdziwości, o tyle jest cały materiał dowodowy, potwierdzający jej poprawność. "

Nie bierzcie się za teorie naukowe jak w szkole wam nie szło.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-12-06, 11:48
Adam i Ewa mieli tylko synów, nie? Więc musieli oni ostro pierdolić mamuśkę. W biblii niezłe gang-bangi odchodziły, ale gdy tylko użyto węża jako dildo analnego dla Adama, to wtedy skończyła się zabawa i ich wypędzono.
Czy jakoś tak to było...
Zgłoś
Avatar
eligurf 2014-12-06, 12:02 1
@Erdo
Czyli Księga Rodzaju to takie sobie przypowieści, opowiadania. To skąd się wziął grzech pierworodny, dlaczego każdy wg chrześcijańskiego wyobrażenia rodzi się z nim. Skąd się to wzięło, skoro nie było żadnego raju ani pierwszych ludzi. Jeśli grzech pierworodny to tylko metafora teoretycznej możliwości nieposłuszeństwa, to powiem, że tak abstrakcyjnych kar za rzeczy których nie było, nie wymyślił Stalin ani Hitler.

A jak nie ochrzcisz dziecka, a umrze to spora szansa na piekło (tu są spory teologów, czy karę za zaniechanie opiekunów/wspólnoty ma ponieść nieświadome dziecko), ale jeśli będziesz świadom to bez chrztu nieodwołalne spotkanie z Lucyferem. Bo zwyczajne zwolnienie z tej kary mają tylko osoby które nie miały możliwości kontaktu z Bogiem (czytaj dzikie ludy przed odkryciem przez białą rasę), dziecko narodzone w katolickiej rodzinie to nie jest to samo! Każdy księżulek ci powie, że Adam i Ewa to tylko przypowieść, bo inaczej byś go wyśmiał, a twoja powierzchowna wiedza o swojej wierze uniemożliwia mu głębsze wyjaśnienia.

Tak, wiem więcej, a ponieważ wiem to nie wierzę.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2014-12-06, 13:40
Jako ateista muszę jednak przyznać, że ewolucja i idea "stwórcy" nie wykluczają się. Acz nie chodzi wcale o stwórcę w wersji takiej jakiej się kreuje w biblii czy innej bajce.
A człowiek od małpy nie pochodzi. Możemy mieć najwyżej wspólnych przodków. Nawet neandertalczycy, nie byli wcale "przed" tylko jednocześnie z homo sapiens i wyginęli prawie w całości. Prawie, bo wciąż widuje się ludzi z identycznym układem czaszki (głównie afrykańczycy, że się tak poprawnie politycznie wyrażę - dla mniej rozumnych: czarnuchy )
Tak rzekł ekspert - znaczy ja.
Zgłoś
Avatar
TrynkiTrynki 2014-12-06, 16:37 1
@up Ewolucja wyklucza istnienie stwórcy, bo ewolucja opiera się o ślepe mutacje, które utrzymują się, jeśli zapewniają większą przeżywalność lub nie mają wpływu na nią (kolejno - ewolucja oczu i ząb mądrości).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie