18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Heilotes 2013-01-28, 15:38 3
No popisuje nam sie Adas w stanach

imgur.com/a/bkFnA
Zgłoś
Avatar
gringo2412 2013-01-28, 15:44 2
Ja tu widzę 5 minut pie*dolenia o niczym, nawrzucał wyzwiskami niczym obrażony dzieciak a właściwie to nic konkretnego nie powiedział, wielki dumny z siebie ło ho z mamą w sklepie głośno po polsku sobie rozmawia, żeby się pokazać a w swojej wielkiej przemowie do rodaków poprawne składanie zdań mu nie wychodzi.
Debil k*rwa!
Zgłoś
Avatar
krychu2007 2013-01-28, 15:51 1
Wieszcz narodowy z Hameryki nadaje. Kurwa wyjechał tam, to niech tam zostanie. Mówi o sprzedawczykach a sam wyjechał po dolary. Prawda jest taka że podejmując decyzję o ucieczce z kraju automatycznie traci prawo do drwin i obrażania mojej ojczyzny. Dziękuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-28, 15:51 2
energo1pl napisał/a:



Nie zapomina języka ale wyjechał z polski jak miał 11 lat więc nie mógł się za dużo nauczyć A za Adama zawsze piwo



Gówno prawda. Jak się wyjeżdża za granicę, to powinno się pamiętać swój język, nieważne po ilu latach. Zapomnienie polszczyzny przez Polaka na obczyźnie, bądź też lanie na nią ciepłym moczem to totalny idiotyzm i brak poszanowania dla tego języka. Ludzie, którzy tak robią, w żadnym wypadku nie mogą nazywać się Polakami albo patriotami. Pierdolenie w stylu "Jestem w Ameryce, więc po chuj mi polski" to kretynizm, chrzanienie leniwych idiotów. Przy odrobinie chęci każdy szczyl, który wyjechał wcześnie z rodzicami, nauczy się polskiego. Jeśli rodzice to olewają... Cóż, są idiotami.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-01-28, 16:10
hahah czy to nie ten gosc co mowil ze wyrucha jakas laske ktorej maz gra w minecrafta?
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2013-01-28, 16:20 1
co za wafel
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-01-28, 16:21
Debili to w większości Wy u góry z siebie robicie. Młody gość, pokazał, że pierdolenie w komentarzach należy do nas tu w Polsce. A gówno z własnym krajem robimy. Wcześniej myślałem, że jak ktoś wyjeżdża to tchórz zwykły a wcale kurwa nie. Po prostu łudziłem się, że ten Kraj stawia przede mną jakieś perspektywy. A to taki chuj zlewa mnie rząd i zlewają mnie rodacy bo ośmielam się mieć własne zdanie. Gdybyście tyle samo potrafili zrobić w życiu co tutaj pierdolicie to nikt by takich filmików nie musiał nagrywać, bo Polak potrafi być niezależny tylko szkoda, że kurwa jednostkowo a nie w pospolitym ruszeniu. Już dawno byśmy te kurwy, utopili w ich "żłobach" tylko, nikt nie ma tyle charyzmy by taki zryw zorganizować. Czemu tak jest, bo wolicie zostać takimi "sprzedawczykami" i pozwolić na rządzenie sobą najgorszym matołom, jakich wydała matka Ziemia, wolicie narzekać. Wolałbym pisać, że jestem dumny z racji tego, że mogę komentować po polsku ale kurwa nie jestem, bo Wy i tak nie rozumiecie co się do was mówi.
Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-01-28, 16:37 2
Pierdoli o polonii w USA którzy zapominają jak się mówi po Polsku, a sam kretyn nie jest lepszy.
Zgłoś
Avatar
Captain obvious 2013-01-28, 16:44 1
Ja pierdole, jak zwykle najwięcej do gadania mają Ci co dawno z Polski spierdolili. A ten to już całkiem, wrzucał chujowe filmiki z jazdy ciężarówką a teraz się chce wybić na jeszcze chujowszych.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-01-28, 17:10
Kolumbie !!! Po jaki chuj to odkryłeś ?!
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2013-01-28, 17:12
Ech, "Amerykanów", nie "amerykaninów".
Je**ny Kolonko się znalazł...
Zgłoś
Avatar
b................0 2013-01-28, 17:31
może jeszcze Dzień Niepodległości...
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-01-28, 17:47 1
Dajcie mu ZAKAZ wstępu na sadola!
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-01-28, 18:39 1
Nie lubię go ale dobrze prawi na temat hamburgerów
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-01-28, 19:29
pierdolenie o szopenie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie