18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
pawlak9319 2012-11-22, 14:48
chłopaki se jaja robią a wy się wkręcacie
Zgłoś
Avatar
anaid 2012-11-22, 14:49
erniszon69 napisał/a:



w Międzyrzeczu jest dobra jednostka mieszkam obok


I średnio co drugi mieszkaniec to żołnierz... Dlatego tam już nie wrócę.
Zgłoś
Avatar
Przemek1987lbk 2012-11-22, 15:21
Pewnie że chłopaki sobie jaja robią, od 5lat pracuje jako kierowca w wojsku w stopniu st.marynarz, możliwość awansu na stopień podoficerski jest, ale dopiero po upływie 7lat służby, brakuje mi jeszcze 2lata, a za 2 lata zobaczymy co się będzie działo Puki co nie narzekam na pracę, robię to co lubię.

P.s Fajnie by było gdyby na podoficerów nie przyjmowano laików z cywila którzy kradną nam etaty tylko szybciej nas mogli by wysyłać na tą podoficerkę ! Tylko to mnie boli, po za tym OK.
Zgłoś
Avatar
Trimix 2012-11-22, 15:53
eXtremek napisał/a:

Połowa z Was dzieci nigdy nie doświadczy pięknego okresu pobytu w wojsku. Niezapomniane chwile. Strzelanie z prawdziwej broni przerzucicie sobie na gry.



Dokładnie tak.
A przydałoby się większości, oj przydało

Wiosna 88-90 Zegrze Pom.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
mevar12 2012-11-22, 16:24
Znam Wasz ból

Leopardy ze świętoszowa pozdrawiają rosomaki
Zgłoś
Avatar
P................5 2012-11-22, 22:55
xzupex napisał/a:

chłopaki z miedzyrzecza pozdro



Służyłem tam "Zima 05"

Swoją drogą jak oni chwalą jedzenie to musiało sie bardzo dużo zmienić w tej jednostce, bo jak ja tam byłem to to jedzenie było jedną wielką chujnią i nawet zawodowi nie chodzili tego jeść.
Zgłoś
Avatar
Cous_cous 2012-11-23, 13:55
... bo mógłbym po pięciu zostać generałem, ale chcesz mieć tyle ludzi pod sobą????

Wymiękłem:) Niezły i nie głupi dialog chłopaki wyaktorzyli. Szyderstwo z M.O.N-u bezbłędne. Piwo dla was:)
Zgłoś
Avatar
kardzil 2012-11-25, 11:49
jak ktoś pier#$li ile to żołnierze nie zarabiają i nic nie robią to znaczy że nie ma żadnego doświadczenia ze służbą wojskową. Ciekaw jestem jak policzył by sobie nadgodziny za 3 miesiące w roku spedzone w lesie na poligonie... bo żołnierze za jeden dzień dostają około 30 zł a czasem dobowo 5 godzin snu oczywiście nie ciągłego.Lajtowa praca w HUJ
Zgłoś
Avatar
misiu_85 2014-04-17, 0:55
Jak se chłopaki przez 12 lat siedzą i kija strugają to nawet kpr. nie zostaną.
Zgłoś