18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
wojniz2 2014-09-03, 20:55 5
Ukraincy oddali swój arsenał jądrowy w zamian za nie naruszalność granic, to teraz mogą sobie umowami dupę podcierać. Jak się nie myślało, tylko wierzyło w obietnice, to teraz płakać mogą i mówić, że Ruscy nie mogą anektować krymu i wschodniej ukrainy. Mogą, bo nikt nic im nie zabroni.
Zgłoś
Avatar
LegendarnyRumcajs 2014-09-03, 21:04 1
Gdyby tą atomówke wydupczyli w ukraine to w swoim sosnowcu byś odczuł skutki matole
Zgłoś
Avatar
borat12 2014-09-03, 21:50 1
@up
niekoniecznie
największy poziom promieniowania w polsce i na świecie* był generalnie w latach 50-60 podczas największych/najliczeniszych testów atomowych (w tym car bomba, która jest "aż za silna i za duża aby miała militarne zastosowanie") i świat nie zginął
nie wiem czemu czarnobyl w Polsce został aż tak nagłośniony, owszem okolice miejscowości "czarnobyl" (i na północ) zostały skażone mocno (no bo blisko wycieku w końcu)

także jeśli byłyby pojedyncze wybuchy jakieś 500km+ od granicy, to poziom promieniowania by nie wzrósł zauważalnie

no chyba żeby lwów by dostał , albo całe arsenały by poszły to też byłoby nieciekawie

*na świecie zależy gdzie, ostatnio zapewne w pobliżu fukishmy są "duże dawki" w glebie około czarnobyla, i w miejscach nuklearnych testów

btw nie wiem czemu nigdy nie słyszałem o jakiś skażeniach w ameryce, a to oni najwięcej zrobili prób (w tym mnóstwo w

dla ciekawych filmik z detonacjami nukleranymi na przestrzeni lat 1945-98
youtube.com/watch?v=cjAqR1zICA0
Zgłoś
Avatar
level1989 2014-09-03, 21:55
co do filmu to nie trafiony...nawet bardzo, poroszenko i waldemar nie mówią po polsku przecież
Zgłoś
Avatar
MeHow89 2014-09-03, 23:50
Jajco kurwa!
Zgłoś
Avatar
p................2 2014-09-04, 3:47 11
Tam giną ludzie. Nie czarnuchy czy ciapate albo cygany, ale ludzie. Na dodatek Słowianie. W imię geopolitycznych przepychanek biznesowych. Bawi Cię to, złamasie? Co innego konflikty w Syrii, Czadzie, Afganistanie czy Sudanie albo Somalii, z tego można się pośmiać. Ale nie z cierpienia prawdziwych ludzi.

Pomijając oczywiście banderowskie kurwy i brudasów z Kaukazu wspierających drugą stronę, ci niech się wybijają nawzajem.
Zgłoś
Avatar
S................k 2014-09-04, 20:33 2
@pinkie222

Nie, tam nie giną ludzie, giną banderowcy i azjatycka swołocz z Moskwy. Niech się zabijają wzajemnie.

Może po wojnie, jak już banderowskie kurwy i potomkowie Moskali wymrą wkońcu Ukraina stanie się normalnym państwem.
Zgłoś