18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Halman 2017-04-09, 14:56 41
chrześcijańskie czarnuchy go wyruchały - koniec fazy początek realu
Zgłoś
Avatar
favi_fav 2017-04-09, 17:34 6
Hmm pojęcie kwadratury zbyt skomplikowane, no i 30 x 30 - nooo rzeczywiscie ile to moze być pewnie ze sto milionów
Zgłoś
Avatar
pawlito011 2017-04-09, 19:48
up jestem ekspertem, 60
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-04-09, 20:06 1
Dobrze usłyszałem? że droga mu ciągnie? rzeczywiście na fazie...
Zgłoś
Avatar
Diux 2017-04-09, 21:16 34
Czarnuch mówi że nienawidzi kapitalizmu, a za chwilę łapy po dolary wyciąga...
Zgłoś
Avatar
Novotko 2017-04-09, 21:44 2
co on kurwa z pecetem jeździ?
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-04-09, 21:51 7
Nazwanie czarnucha człowiekiem to chyba najgorsza obelga jaką można powiedzieć białemu, jeśli Faza woli muzułmanów od czarnuchów to znaczy że to mniej warte od gówna, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Novotko 2017-04-09, 22:06 6
i od 23 minuty gada o murzynach
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2017-04-09, 22:25 1
tak jak opisuje faza chyba jest w każdym kraju turystycznym, za wszystko trzeba płacić, ale z tego co mogę porównać ludzie z Afryki rzeczywiście są w czołówce pod względem nachalności.
Zgłoś
Avatar
WieprzowinkadlaMuslimka 2017-04-09, 23:19
Woli muslimów? to niech spierdala - kawał gnoja!
Straciłem niepotrzebnie czas na oglądanie śmiecia
Zgłoś
Avatar
baltazarrr 2017-04-10, 1:26 5
No tak, jedź do obcego kraju bez kasy i zwalaj na ludzi, że nie chcą ci za darmo pomagać. Powinien wiedzieć, że trzeba liczyć przede wszystkim na siebie, jest przecież dorosłym mężczyzną. No, ale lepiej się żalić jak mała dziewczyna, jacy to źli murzyni - nie dali mi jeść.

Fajnie się swojego czasu oglądało Miszę, a Faza nadal przykuwa, ale ten "gypsing", ta roszczeniowa postawa wzbudza we mnie tylko odrazę.
Zgłoś
Avatar
river013 2017-04-10, 4:47 22
baltazarrr napisał/a:

No tak, jedź do obcego kraju bez kasy i zwalaj na ludzi, że nie chcą ci za darmo pomagać. Powinien wiedzieć, że trzeba liczyć przede wszystkim na siebie, jest przecież dorosłym mężczyzną. No, ale lepiej się żalić jak mała dziewczyna, jacy to źli murzyni - nie dali mi jeść.

Fajnie się swojego czasu oglądało Miszę, a Faza nadal przykuwa, ale ten "gypsing", ta roszczeniowa postawa wzbudza we mnie tylko odrazę.



Jeżeli przed wykonaniem jakiejś akcji dasz znać, że oczekujesz pieniędzy to jest to normalna sytuacja, a jeżeli wykonasz kilka przysług i dopiero na koniec powiesz "teraz to ty mi musisz zapłacić za to wszystko, za co nie chciałem od Ciebie pieniędzy" to jesteś zwykłym naciągaczem i nikt ci płacić nie musi...
Zgłoś
Avatar
zielak300 2017-04-10, 5:02 13
Skurwiel juz z miecha z buta idzie i dalej spasiony.
Zgłoś
Avatar
fortunately 2017-04-10, 5:40 1
Zgadzam sie z @baltazarrr, koles wbija do roznych ludzi i oczekuje, ze go ktos bedzie za darmo goscil. A moze dla tego murzyna bylo oczywiste to, ze jak sie z kims dzielisz to ktos placi, co kraj to obyczaj, ale nie ten sobie ubzdural ze on ma plecaczek to teraz wszyscy niech sobie od ryja odejma i jemu dadza. Jak go nie stac to niech siedzi w domu i sobie odlozy a nie zebra po ludziach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie