18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
s................s 2012-11-20, 22:19 1
jabolmax napisał/a:

marduk napierdala fajnie, sabaton to komercyjne heavy gówno grane pod publiczkę na zasadzie Polakom zaśpiewamy o kawalerii Niemcom o ss



Z Mardukiem przecie była adekwatna sytuacja. Nagrali kawałek "Warschau" i wszyscy w Polsce zachwyceni, jak to docenili naszą historię. Zapominając tylko o takim szczególiku, że w tekście chodzi jedynie o to, że był klawy rozpierdol i trup się gęsto ścielił.
Zgłoś
Avatar
solarze1 2012-11-20, 22:32 2
byłem na ich 2 koncertach ich i są zajebiści.
Zgłoś
Avatar
$ruba 2012-11-20, 22:33 11
Wielki chuj w dupe autorowi wstawki. Sabaton jest jednym z bardzo nielicznych, jakichkolwiek zagranicznych zespołów który ma jakieś pojęcie że coś takiego jak Polska i na dodatek śpiewa o nas wuperlatywach ale oczywiście zawsze znajdzie się zjeb który zrobi obrazek jak ten powyżej ale nie to jest najgorsze bo znajdzie się 10 takich zjebów jak ty którzy będą to udostępniać. Chłopaki z Sabatonu śpiewają o nas pozytywnie ale nie tylko o nas o hamerykańcach też ale i co w tym dziwnego? Pewnie jakby nas wyzywali od żydobójców to by cię to obeszło ale jak już na nas i nasze dobre strony ktoś zwróci uwagę to musi być beee.
No ale oczywiście że wszystko pod publiczkę bo wszystkie inne zespoły a w szczególności te których ty słuchasz grają tylko dla prawdziwych fanów i na dodatek robią to za free, gratuluje intelektu.
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-11-20, 22:37 1
@up
A znasz inne piosenki niż fortitułan albo warszawo walcz?
Zgłoś
Avatar
kleryk66 2012-11-20, 22:40 1
Uwielbiam takie kłótnie, już szczególnie wśród fanów hip hopu - kto ma lepszy flow, kto ma lepszy bit, kto ma lepszy warsztat... Kurwa jakby to miało jakieś znaczenie. Tworzą fajną muzykę? Tworzą, więc nie szukajmy dziury w całym.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2012-11-20, 22:45 1
eee, moje zdanie taki jest: zagrali na woodstocku? zagrali! z czego są u nas znani? z forti tu łan! Czy kawałek jest dobry? nie! Czy reszta jest dobra? jeszcze gorsza!!
Zgłoś
Avatar
$ruba 2012-11-20, 22:48 5
@CBŚ
Mam ich 2 ostatnie albumy.
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-11-20, 22:50
@up
To zupełnie jak ja - z tym że mam wszystkie prócz Metalizera. W takim wypadku, jesteś w stanie obiektywnie stwierdzić, że 40:1 i Uprising słuchają tylko Polacy. A wiesz dlaczego? Bo to są ich najsłabsze utwory.
Zgłoś
Avatar
$ruba 2012-11-20, 22:53 3
@up
A żebyś wiedział że nie. Nie masz zielonego pojęcia o tym kto i czego słucha pisząc rzeczy tego typu pokazujesz jak bardzo jesteś ograniczony. Powiedzieć że Uprising i 40:1 słuchają tylko Polacy to tak jak powiedzieć że Wehrmacht słuchają tylko niecmy co jest kłamstwem.
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2012-11-20, 23:13 4
Sabaton, sabaton... Slayer kurwa \m/
Zgłoś
Avatar
TrapsMaster 2012-11-20, 23:19 3
Dzięki Sabatonowi młodzi ludzie są bardziej patriotyczni i dowiadują się historii? Oj tam, oj tam, napiszmy, że to niedorozwinięte gimbusy nie mające prawa słuchać zespołu chwalącego ich kraj oraz pokazującego okrucieństwo wojny.
Zgłoś
Avatar
nietoperz002 2012-11-20, 23:33
Za obrazę Sabatonu taki chuj piwo zobaczysz
Zgłoś
Avatar
Malix 2012-11-20, 23:35
@up: Nie rozumiem ludzi którzy uważają się za tró-metali a słuchają tylko Slayera/Metallici
Zgłoś
Avatar
Morthaliar 2012-11-21, 0:00 2
CBŚ:

Znamy jeszcze Aces in Exile, gdzie naszych pilotów wymieniają jako pierwszych, bo anglicy nie podziękowali im nawet jako ostatnim.
Zgłoś
Avatar
kambo1776 2012-11-21, 0:42 6
Sabaton jaki jest kazdy widzi ale pierdolenie ze grają pod publiczke jest moim zdaniem troche naciągane,aczkolwiek za tym zespołem nie przepadam
Pomimo tego ze nie slucham ich kawałkow jak dziki fan to wiem o nich jedną rzecz która umknęła większosci słuchaczy tej kapeli a mianowicie to ze Ten zespól wzial sobie na cel pisanie kawałkow o bohaterach wojennych(i szczególnych wydarzeniach) nie tylko o polakach . W ich twórczosci są tez historie o niemcach , jankesach itp(francuzi raczej nie bo dali dupy na starcie ale trudno ) . Slowem : Wiele bohaterskich czynów doczekało sie u nich miejsca na plytach i pierdolenie ze jadą pod publike jest nie fair.
Hejterzy tez moga znalezc sie w ich twórczosci , wystarczy wyjechac na wojne , zrobic cos czego nie zrobił nikt przed nimi(albo cos w chuj trudnego do zrealizowania) i zapisac sie trwale w histori wojen i militarystyki. Zamiast potępiac ze chłopaki do czegos w zyciu doszli to proponuje ruszyc dupe od kompa i osiągnąc cos podobnego a nie pierdolic o tym jacy to oni sa sprzedajni a ich fani zjebani.

Chujowe,pozdrawiam
Amen
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie