18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
malvo 2012-11-19, 21:21 1
polak patriota xD
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-11-19, 21:32 72
a jebać to, napierdalają fajnie i chuj.
Zgłoś
Avatar
j................x 2012-11-19, 21:39 17
marduk napierdala fajnie, sabaton to komercyjne heavy gówno grane pod publiczkę na zasadzie Polakom zaśpiewamy o kawalerii Niemcom o ss
Zgłoś
Avatar
chmyk 2012-11-19, 22:00 7
kurwa mać ale o co tu chodzi ? - siedzę 5 min przed tym obrazkiem i ni chuja nie mogę zrozumieć, chodzi o to że autor dyslektyk czy co ? jakieś kurwa misie, o co tu chodzi
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-11-19, 22:07 91
chmyk napisał/a:

kurwa mać ale o co tu chodzi ? - siedzę 5 min przed tym obrazkiem i ni chuja nie mogę zrozumieć, chodzi o to że autor dyslektyk czy co ? jakieś kurwa misie, o co tu chodzi


Zgłoś
Avatar
ButcheredAtBirth 2012-11-19, 22:24 9
Nie ogarniam tego.. Dopóki nie nagrali 40:1 podjerzewam, że w Polsce mało kto o nich słyszał.. Potem nagle wszyscy zaczęli ich uwielbiać, bo usłyszeli o tym kawałku, zrobił się cyrk medialny, i megagwiazdą się stali.. I nagle wszyscy o nich wiedzą więcej, niż pewnie o nim sami..

Kiedyś po ich koncercie (tak, byłem na jednym) usłyszałem, że wokalista pewnie ma polskich przodków, bo świetnie mówi po naszemu (coś tam wydukał kilka razy), i pił piwo przez cały czas, nawet do dna..

Cytat:

sabaton to komercyjne heavy gówno grane pod publiczkę na zasadzie Polakom zaśpiewamy o kawalerii Niemcom o ss



Tak, kiedy niby nagrali taki kawałek, w którym by adorowali Trzecią Rzeszę? I kiedy niby twierdzili, że są nie wiadomo jaką awangardą jedynego True Metalu? A Marduk to Marduk, zupełnie inna bajka i nie ma co porównywać jednych do drugich..

rockface123 napisał/a:

napierdalają fajnie i chuj



Nie da się ukryć, że mają fajne kawałki, i dlatego się ich słucha właśnie

Sabaton to przaśny metal do wypicia kilku piw, pomachania łbem i poskakania trochę. Śpiewają sobie o wojnach, bitwach, mają też kilka "lżejszych" tematycznie piosenek, lubią się pobawić chłopaki, sprawia im przyjemność to co robią, i właśnie to jest
Cytat:

cała prawda o Sabatonie

.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-19, 23:15 12
Tu dla tych, co nie wiedzą o który kawałek chodzi:



I jako entuzjasta muzyki heavymetalowej, stwierdzam, że nic specjalnego.
Ot nagrali sobie kawałek i zrobili się bardziej znani w Polsce.

Wolę nasze rodzime zespoły, niesłusznie niedoceniane:

Sorcerer:


Mayhayron:


Monstrum:


Witchking:


A z nieco cięższych klimatów, wspomniany przeze mnie niegdyś Testor:


Virgin Snatch:


I jeden z moich ulubionych (ale to już klimacik ciężkiego rock'n'rolla ):
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-11-20, 2:12 100
Przynajmniej nie pierdolą o Polskich obozach zagłady. Nagrali dwie nuty o Polakach i to z zajebistą treścią, a także muzycznie wypadło to bardzo dobrze. Ale chuj tam... w tym kraju zawsze znajdą się niezadowolone kurwy, co im zawsze mało i źle. To pozostałość po komunie, która jest przekazywana z ojca na syna.
Zgłoś
Avatar
fifi 2012-11-20, 3:55
mi sie nie podoba i zamykam temat
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-11-20, 15:09
Teraz 'Policija' będzie w necie prowokowała?
Zgłoś
Avatar
Rutherfrodo 2012-11-20, 15:38 1
Lubie Sabaton za cała muzykę, ale prawda poznałem ich dzięki tej piosence o polsce.
A z obrazkiem sie zgadzam
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-11-20, 22:10 10
Oto cover niepublikowanego utworu Sałatona w wykonaniu znanego wszem i wobec z Sorcerera, KelThuza!
"SALUTH o/o/o/ "96 TO GROUND" [Sabaton cover]"
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-11-20, 22:15 1
Ale ludzie kurwa mają problemy, ja pierdole. Jak ktoś tworzy muzykę o miłości, to dlatego że miłość jest taka zajebiście komercyjna, i również wtedy ten gość jest jebanym sprzedawczykiem bo zrobił muzykę o miłości?

Ale trzeba być niedojebanym żeby tak myśleć, kurwa, każdy lubi co lubi, nie ważne czy to jest to komercyjne czy nie, chuj kogo obchodzi czego ja kurwa słucham. Ale nie, przecież są wielcy bojownicy o jedyną słuszną muzykę, którą oczywiście tylko oni słuchają, a wszyscy inni słuchają komercyjnego gówna..

Ze takim idiotom jeszcze internetu nikt nie odciął.. IMO internet powinien być wizytówką, jak dowód osobisty, i jakby każdy odpowiadał za to co napisze w necie, ciekaw jestem wtedy ilu takich napinaczy by było.
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2012-11-20, 22:18 2
"tak wygląda polak patriota w Polsce" generalizujesz, nie każdy kto jest patriota w ogóle musi słuchac muzyki o takiej tematyce, ale ty doskonale o tym wiesz. Mogłeś osmieszyć Sabaton nie obrazając patriotów. Znając twoje lewackie poglady głoszone tu i ówdzie mniemam, że chcesz zwyczajnie w dyskretny sposób ośmieszyc ludzi odczuwających miłość do ojczyzny. Mam nadzieję, że kiedyś bolesnie doświadczysz skutków głoszenia swojej ignoranckiej doktryny na przykład spełni się twoje marzenie i wyjedziesz stad do UK do lepszego życia, a tam potraktują cię tak samo jak naszych dziadków, którzy walczyli za ich i naszą wolność. Obyś się przekonał, że jestes... ehh szkoda słów...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie