18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
humanbazooka 2011-01-26, 13:10 1
Nie wiem czy wiecie ale nasz kraj ma w taka piłke reprezentacje składa sie głownie z zawognikow rugby i mma. Jest w niej Mamed Khaliov i slynny Zbigniew ktory kazal napiercalac lokciami :p a to link fightfootball.tv/index.php?pag=teams
Zgłoś
Avatar
wowka01 2011-01-26, 13:15
Najlepiej to ten w 2:47 minął się z celem i poleciał na pysk
Zgłoś
Avatar
Mocherek 2011-01-26, 14:35 1
@przegub widac ze dostales w pizde od dresow gnoju
Zgłoś
Avatar
Vincent Vega 2011-01-26, 14:44 2
Nie wiedziałem, że nawet na tym portalu są takie zjeby, które sadzą, że na stadionach w Polsce giną młodzi ludzie, którzy poszli na mecz z dziewczyną. Ja pierdole, wyłączcie na chwilę TVN i chociaż raz wybierzcie się na mecz zamiast pierdolić bzdury niczym moher z TV Trwam.
Zgłoś
Avatar
Hasacz8 2011-01-26, 15:53
gdzie cycki?
Zgłoś
Avatar
Necrosadist 2011-01-26, 16:34
zdecydowany brak cycków i jakoś tak bezkrwawo wyglądają jak na powagę tego gupiego sportu
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2011-01-26, 16:39
zwykłe tyle że bardziej hardkorowe rugby.jaka piłka nożna skoro w rękach ja trzymają...
Zgłoś
Avatar
R................6 2011-01-26, 17:56
Ale reprezentację mamy dobrą
Zgłoś
Avatar
R3M3K 2011-01-26, 18:09
no my mamy dobrą ekipę i ciekawe czy trafie akurat na ten turniej, bo jadę na całe wakacje do florencji i zacnie by było zobaczyć jak nasi grają/walczą...
Zgłoś
Avatar
Masive 2011-01-26, 19:39
ToPrzeciezJa, to przyjedź cwaniaku na derby Łodzi, przekonasz się, że Massivee ma racje (nicki to zbieg okoliczności ^^)
Zgłoś
Avatar
ogon87 2011-01-26, 21:30
@humanbazooka to fajnie że nasz kraj ma reprezentacje z Mamed Khaliov(em?) spoko ze jak zwykle jakis rumun, czarny czy chuj wie skad wsza sie wkreci do polskiej ekipy. Nic tylko kurwa pozazdroscic.
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2011-01-27, 1:15
Zawsze myś5lałem, że w piłce nożnej tylko bramkarz może dotykać piłki ręką (poza wyrzutami z autu)
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2011-01-27, 1:19
Wpuście tu c. ronaldo
Zgłoś
Avatar
Devil 2011-01-27, 3:11
Massivee napisał/a:

No i tak powinni załatwiać sprawy Polscy pseudokibice, zamiast wkurwiać zwykłych fanów piłki nożnej, powiedzmy robiąc rozpierdol na stadionie gdzie z reguły giną młodzi zwykli fani którzy zabrali kobietę z kuchni żeby obejrzeć mecz. Piwo za jakość.



Pokaż mi chodź jeden przykład że ktoś stracił życie na polskim stadionie z powodu awantury lub podobnego zdarzenia, bo ja sobie nic takiego nie przypominam.
Zgłoś
Avatar
Massivee 2011-01-27, 15:57
ToPrzeciezJa napisał/a:

Massive, jeśli uważasz, że kibice biją niewinnych ludzi, ktorzy przyszli oglądać mecz i są neutralni, to żyj sobie tym swoim zjebanym stereotypem.



Ja rozumiem mylić pojęcia kibic a pseudokibic.
Ale żeby kurwa 25 osób które dały Ci piwa były aż takimi idiotami. I jak tu kurwa się nie martwić o swoją emeryturę, pomijając politykę.

Devil napisał/a:



Pokaż mi chodź jeden przykład że ktoś stracił życie na polskim stadionie z powodu awantury lub podobnego zdarzenia, bo ja sobie nic takiego nie przypominam.



Nie Chce mi się szukać. Spierdalaj, a jak nic takiego Sobie nie przypominasz to znaczy że dzieciak Jesteś i gówno Wiesz, ale zacięcie bronisz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie