18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
sauerps 2012-02-09, 8:21
Basco napisał/a:

Ja bym zostawił 5g, z 37 zrobił 50g, sprzedał. Za ten hajs kupił ważoną 100, zrobił z niej 130 etc... W sumie zawsze tak robię.


I zawsze chwalisz się tym wszystkim dookoła?
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-02-09, 9:06 2
Coraz więcej ćpunów dookoła . I coraz ciekawsze wymówki słyszę i tłumaczenia . A już "subkultura jaraczy" mnie rozjebała. Nigdy nie słyszałem o subkulturze heroiniarzy czy spożywających grzybki. Natomiast daję sobie rękę uciąć, że z 95% "gandzia jaraczy" nie ma pojęcia o wierzeniach w których marihuana jest obecna:)

Chupacabra natomiast tłumaczy się jak alkoholik czy narkoman zwykły na odwyku Wiedza na temat narkotyków przez spożywającego narkotyk jest raczej mało obiektywna;) I każdy uzależniony twierdzi, że pije, pali, wstrzykuje sobie, wciąga narkotyki i alkohol dla relaksu, dla odprężenia i uwolnienia się od kłopotów.

A kolega Basco gdyby na prawdę był dilerem, miał choćby leciutki związek z narkotykami w większej ilości niż pół gramika, to z pewnością nie pisał by o tym na forach internetowych
Zgłoś
Avatar
Giacore 2012-02-09, 11:30 4
Chupacabra napisał/a:

@UP

W ogóle nie wiem do kogo piejesz? Do ludzi którzy jarają zioło? Czy do gimbusów którzy 'piją 2 redsy na 3'.
Może cie nie zrozumiałem dokładnie, ale stwierdzasz, iż to gimnazjaliści wymyślili 'mode' na jaranie zioła. Czy o to ci chodziło? Bo jeśli tak, to jesteś tak głęboko w dupie, z kompletnym brakiem wiedzy w temacie. Nie będę się tu rozwodził nad tym jak powstała subkultura 'jaraczy', kiedy, ani w jakich okoicznosćiach. Widzę tylko, że marihuana i innego rodzaju narkotyki są Ci obce pod każdym względem. Bo inaczej nie był bys tak wrogo nastawiony do ludzi którzy mają swoje hobby,wierzenia czy jakkolwiek inaczej można nazwac jaranie zielska ( ja to akurat traktuje jako relaks, gdyż po tym moge sobie spokojnie odpocząć). Może ty nie masz żadnych zainteresowań, ale mógłbyś być bardziej tolerancyjny i bardziej otwarty na świat.

Co do tematu: Ja tego lola bym zjarał, ale brał po piątaku od każdej osoby która by przyszła go skonsumowac i spokojnie by mi starczyło na kolejną piątke czy może nawet więcej



Według mnie chodziło mu nie o to, że ktoś pali. Ale o to, że chwali się tym jaki to krejzol bo ma blanta. I popieram go. Gdyż po co się z takimi rzeczami obnosić? Kretynizm i czysta pozerka z gimbusiarni.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-09, 11:55 1
Bambi. napisał/a:

A już "subkultura jaraczy" mnie rozjebała. Nigdy nie słyszałem o subkulturze heroiniarzy czy spożywających grzybki.


"Subkultura jaraczy" to rzeczywiście głupota (abstrahując już od tego, że subkultury są dla sub-ludzi), ale taką samą głupotą jest porównywanie marihuany do heroiny. To jakby porównywać piwo do denaturatu. Nie będę się udzielał w dyskusji "za czy przeciw" ani czy to jest dobre czy złe, powiem wam tak: Wiecie co to są dwie dziurki w jednej? To jest nos w dupie. A morał z tego taki żeby nie wpierdalać nosa w nie swoje sprawy. Ktoś chce palić? Niech pali. Ktoś chce dawać po kablach? Niech daje. Kim jesteśmy żeby oceniać i pouczać obcych ludzi?
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2012-02-09, 13:25 7
@up i upup
Dokładnie
Palisz sobie fajki - to pal!
Pijesz sobie wódę/piwo - to pij!
Palisz sobie zioło - to pal!
Ale na chuj się tym chwalić? Filmik w którym koleś z rana strzela sobie 1g dostaje z 600 piw. No kurwa. To może ja sobie nagram filmik jak ważę, odmierzam, przelewam a później wypijam 0,5l piwa? Nie no kurwa jestem zajebisty, dalej, gratulujcie mi, kox ze mnie spoko ziom i w ogóle!
Widzieliście na sadisticu zdjęcia całej sterty fajek z dopiskiem "spalilibyście czy sprzedali"? Nie
Widzieliście na sadisticu zdjęcia całej masy flaszek z dopiskiem "wypilibyście czy sprzedali"? Czasami, ale rzadko
No więc o chuj chodzi z tym ziołem?
Powiem wam
W gimnazjum jak ktoś pił piwo to był ziom, spoko koleś, pierdoli system itp, bo przecież nie każdy gimnazjalista chleje tylko powiedzmy te 1-5%. Stąd w reszcie gimbusiarni urasta do rangi bożka.
Po liceum to niestety odpada, bo każdy ma dowód i każdy może sobie kupować ile mu się zechce. Tu się pojawia ta zajebista marihuana. Znowu taki szaraczek bez żadnych umiejętności może zabłysnąć w towarzystwie bo należy do elity 1-5% która ma dostęp do 'towaru' i sobie jara. Ziooom rasta peace on you brotah!

PS. Jakby ktoś się pytał: Tak, paliłem parę razy w akademiku z kumplami, przy okazji pijąc z metalowego kubeczka wino za 3zł zmieszane z colą za 3zł z biedronki. Nie, nie nagrywałem tego, nie robiłem zdjęć, nie chwaliłem się tym, nie uważałem żebym należał do jakiejś elity czy był w ten sposób jakiś lepszy od reszty. A na pewno nie wstawiał bym tego na sadistica.
PS2. Jaranie to hobby? Hahaha. Mam swoje hobby. Uczę grać na pianinie, majsterkuję robiąc proste urządzenia z silniczków samochodzików itp, czytam, a ostatnio robię kurs płetwonurkowy. Tak w skrócie, a jestem świadom że moje hobby to jednak są nieco kijowe. No może oprócz nurkowania, to jest spoko.
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2012-02-09, 21:30
filtr to chyba z podpaski zrobił.

Takiej grubej jak babcia używała.

Jak żyła.
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-02-10, 18:45
Bambi, nie wiem czy zauważyłeś ale odpowiadałem na pytanie:
WhyMe? napisał/a:

Jak byś miał takiego loleczka to byś go spalił czy sprzedał?


A tak poza tym to nie wypowiadaj się na mój temat, bo nie wiesz co w życiu robiłem.
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-02-11, 19:26 1
Ratilt, spinasz się jak sam chuj ... zazdrościsz czy się żalisz ? Każdy robi to co lubi więc ogarnij hormony .
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-02-11, 19:27
@ up Ratilt

Madrze mowiesz ale po chuj dodawales to P.S. Tez chciales sie dowartosciowac i pochwalic jaki to z Ciebie obcykany czlowiem, pewnie 3/4 uzytkownikow sadola ma wlasnne zainteresowania ale po chuj o nich wspominac ??Liczyles na to ze damska czesc sadola poleci przed Toba majtki sciagac ?? Mowisz ze sie nie chwalisz a dokladnie opisales ze tez paliles i o moj boze piles jeszcze wino za 3 zl z metalowego kubka z cola za 3 zl i to kurwa z biedronki I co mam teraz padnac na kolana i opierdolic Ci palke bos taki wporzo ziom jestes ?? Cos ci sie caly komentarz niezgrywa chyba ze masz dwie osobowosci

Ja mam osobiscie w dupie co kto robi, chwalenie sie tym jest durnota ktora sprowadza problemy, ogarniety czlowiek zachowal by cos takiego dla Siebie i spalil to w doborowym gronie
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-02-11, 19:59 2
Oczywiście, że bym sprzedał. Jarają nieroby i głównie debile. A na nikim się tak dobrze nie zarabia jak na debilach.
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-02-11, 20:12 1
Spuścił bym to gówno w klopie. Debile i nieroby nie mieli by tyle kasy.
Zgłoś
Avatar
I_am_what_I_am 2012-02-11, 20:17
napaliłbym nim w piecu
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-11, 20:22 2
I_am_what_I_am napisał/a:

napaliłbym nim w piecu



Masz w odpowiednich bloczkach.


>> Source <<
Zgłoś
Avatar
Tuśka 2012-02-11, 20:31
Basco napisał/a:

Ja bym zostawił 5g, z 37 zrobił 50g, sprzedał. Za ten hajs kupił ważoną 100, zrobił z niej 130 etc... W sumie zawsze tak robię.



Tiaa... i później mam taki syf palić ? h ci w d ...
Zgłoś
Avatar
Serval666 2012-02-11, 21:47
ja bym wyjebal do kosza i tyle.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie