18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
P................s 2012-02-11, 22:00 2
Znowu narkotyki, to jakaś nowa moda? Może lepiej spiąć poślady i wziąć się za jakąś robotę
Zgłoś
Avatar
Lipo 2012-02-11, 22:11
znowu narkotyki, wy chyba nie macie co robić
Zgłoś
Avatar
e................6 2012-02-11, 22:59
Ta... filter 15 g bletki ze 3g slina 1g i pewnie ze 10g teksu
Zgłoś
Avatar
reo320 2012-02-12, 4:28
osiek92 napisał/a:

wpierdolilbym ci nim za taki kretynski temat

gimbus
Zgłoś
Avatar
j................3 2012-02-12, 9:23
tuśka to rocznik 95... pozdro , 3/4 ludzi piszących o używkach to jeszcze dzieci ^ ^ ten portal całkowicie powinien być od 18 lat wq mnie !

zostaniesz tępym głąbem albo czymś pokroju zombie ty i reszta Gównarzerii

co wy się kurwa zgadaliście do chuja z tą nieszkodliwością trawki !! niestety chuja wiecie szczyle , w necie serwuje się info które ma dawać duże zyski , bo nikt tego nie kontroluje mogę dodać ja jako diler albo producent by był zysk i jako doktor że szkodzi kurewsko
niestety wy na tym etapie nie znacie pewnych mechanizmów tego świata )

znam całe ekipy które siedziały w niederlandach i raz-kilka razy w tygodniu jarały .... potem jarali nawet przed i podczas przerwy w robocie i jak im skoczyła tolerka to żeby móc zatrybić w realnym świecie musieli spalić po gramie mocnego stuffu z rana bo inaczej stany depresyjne , myśli samobójcze , brak motywacji że wstajesz i nie chce ci się iść do roboty , całkowita bierność ... , utrudnione zapamiętywanie , zjebana koordynacja ruchowa itd

Stajesz się dobrowolnym zombie które sponsoruje bogatego gangstera a on sponsoruje treści o nieszkodliwości ku uciesze tęgich głów bo one pragną by wszyscy poddani nie mogli myśleć krytycznie i byli bierni
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-02-12, 18:16
jaras0303 napisał/a:

tuśka to rocznik 95... pozdro , 3/4 ludzi piszących o używkach to jeszcze dzieci ^ ^ ten portal całkowicie powinien być od 18 lat wq mnie !

zostaniesz tępym głąbem albo czymś pokroju zombie ty i reszta Gównarzerii

co wy się kurwa zgadaliście do chuja z tą nieszkodliwością trawki !! niestety chuja wiecie szczyle , w necie serwuje się info które ma dawać duże zyski , bo nikt tego nie kontroluje mogę dodać ja jako diler albo producent by był zysk i jako doktor że szkodzi kurewsko
niestety wy na tym etapie nie znacie pewnych mechanizmów tego świata )

znam całe ekipy które siedziały w niederlandach i raz-kilka razy w tygodniu jarały .... potem jarali nawet przed i podczas przerwy w robocie i jak im skoczyła tolerka to żeby móc zatrybić w realnym świecie musieli spalić po gramie mocnego stuffu z rana bo inaczej stany depresyjne , myśli samobójcze , brak motywacji że wstajesz i nie chce ci się iść do roboty , całkowita bierność ... , utrudnione zapamiętywanie , zjebana koordynacja ruchowa itd

Stajesz się dobrowolnym zombie które sponsoruje bogatego gangstera a on sponsoruje treści o nieszkodliwości ku uciesze tęgich głów bo one pragną by wszyscy poddani nie mogli myśleć krytycznie i byli bierni



Ciebie to chyba nikt nie lubi jak taki zawsze poprawny jestes nieomieszkales pochwalic sie jakich to masz znajomych a pewnie oni nawet ci czesc nie mowia

Zreszta chuj cie to boli czy beda palic czy nie ci co maja palic beda i sami sie wykoncza wiec to nie twoj problem znalazl sie kolerny osobnik ktory chce sprowadzac ludzi na dobra droge ehhhh
Zgłoś