18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Oto różnica jaka zachodzi w świecie marketingu. Twarzą nowej kampanii firmy Calvin Klein został czarny tranzystor plus size (czyt. spasiona świnia). Ja pierdolę
Promowanie dewiacji pełną parą. Jak widać na zdjęciu dotychczas wyglądało to znacznie lepiej ale jakiś lewacki debil zarządził zmiany.



Szkoda bo mieli spoko perfumy
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-06-25, 16:53 60
polanie małpy perfumami nie uczyni z niej człowieka...
Zgłoś
Avatar
~DMT 2020-06-25, 17:00 2
Barnellini napisał/a:


Szkoda bo mieli spoko perfumy



Tylko CHANEL Egoiste... Używam od wielu lat, jest prze kozak...

Zajebisty zapach, pryśniesz się rano, możesz iść na basen, do sauny, 5x prysznic, a tego skurwiela dalej intensywnie czuć...
Zgłoś
Avatar
Kriski 2020-06-25, 17:04 9
@up Perfumy są dla gejów, prawdziwy facet pachnie dymem z cygara wypalanego po wyrąbaniu lasu.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2020-06-25, 17:07 4
Kriski napisał/a:

@up Perfumy są dla gejów, prawdziwy facet pachnie dymem z cygara wypalanego po wyrąbaniu lasu.



Główną bazą, jak i nutą zapachową w Egoiste, jest właśnie tytoń...
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-06-25, 17:09 1
~DMT napisał/a:

Tylko CHANEL Egoiste... Używam od wielu lat, jest prze kozak...
Zajebisty zapach, pryśniesz się rano, możesz iść na basen, do sauny, 5x prysznic, a tego skurwiela dalej intensywnie czuć...



kogo obchodza twoje preferencje i co to znaczy "tylko" on lubi inne i chuj

Kriski napisał/a:

@up Perfumy są dla gejów, prawdziwy facet pachnie dymem z cygara wypalanego po wyrąbaniu lasu.



wódka i potem
Zgłoś
Avatar
Gamera 2020-06-25, 17:10 1
Takie czarne baby wyobrażam sobie, że nazywają się Dikembe Mutombo
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-06-25, 17:15 27
Tutaj nie można liczyć na półśrodki. łapcie:

Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-06-25, 17:19 12
swampman napisał/a:

kogo obchodza twoje preferencje i co to znaczy "tylko" on lubi inne i chuj



Niektórych obchodzą. To jest forum, więc wymiana opinii na różne tematy jest nie tylko dozwolona ale i wskazana. Poprzez "tylko" należy rozumieć, że to są czyjeś ulubione a nie, że już jedzie mi spuścić wpierdol bo mnie się podobały Calvin Klein One (następne kupię inne bo nie dołożę nawet grosika do budżetu takich odszczepieńców). Spokojnie chłopaku

swampman napisał/a:


wódka i potem



Dodałbym do tego jeszcze tani tytoń

Jeszcze jedno estetyczne zdjęcie z kampanii reklamowej firmy:

Zgłoś
Avatar
freaky 2020-06-25, 17:20 6
Pamiętam jak w starym politniepoprawnym filmie z Eddiem Murphym, dwaj obyci na Wall Street żydowscy bracia Duke postanowili zrobić sobie jaja i pozwolili bezdomnemu afroamerykaninowi poprowadzić rodzinną firmę. Ilekroć analizuję to co się współcześnie odpierdala, to przypomina mi się właśnie "Nieoczekiwana zmiana miejsc" i mam wrażenie, że i tym razem jakieś żydostwo z kręgów biznesowych odpowiada za ten szajs. Jak to się stało, że piękna szczupła modelka została wyrugowana przez spasionego czarnucha i nikt nie ma odwagi powiedzieć co o tym myśli?
Zgłoś
Avatar
Grochus 2020-06-25, 17:24 22
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-06-25, 17:51 1
ale taki trend jest i nie ma co się podniecać, że pokazują kobiety czarne czy białe takie jakie są a nie fotoszopy. Na zachodzie to standard, że masz downa, kalekę , stare kobiety , ogólnie całkiem przeciętnych ludzi reklamujących marki .
Zgłoś
Avatar
boo 2020-06-25, 18:05 1
[quote=" ogólnie całkiem przeciętnych ludzi .



Czarnych, w dodatku transa w to nie mieszaj
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-06-25, 18:05 6
Eknen napisał/a:

ale taki trend jest i nie ma co się podniecać, że pokazują kobiety czarne czy białe takie jakie są a nie fotoszopy. Na zachodzie to standard, że masz downa, kalekę , stare kobiety , ogólnie całkiem przeciętnych ludzi reklamujących marki .



nooo to jest w chuj przeciętne... spasiony tranzystor... Podzielisz się w jakim zakątku zachodu żyjesz, żeby mógł zweryfikować lub ominąć tą część
Zgłoś
Avatar
saves 2020-06-25, 18:08
W Harleemie wzrośnie im sprzedaż gaci, które będą nosić do opuszczonych spodni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie