18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Cannon Fodder
BroOshee • 2014-06-22, 2:06
Jako, że gimbaza wrzuca zapowiedzi gierek to i ja wrzucę coś czego gimbusy nie pamiętają. Jeszcze z czasów gdzie głównym miejscem spotkań był osiedlowy trzepak.

Zgłoś
Avatar
a................0 2014-06-22, 3:26 12
Synchro im siada...

A tu link do oryginału. Pamiętne czasy

m.statystyka napisał/a:

Ktoś pamięta ?

Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-06-22, 3:45 4
Próbujesz się popisać tym, że jesteś tak stary, że aż grałeś w gry w latach 90? Bardzo lubiłem tą grę, ale nie widze powodu, żeby się tym chwalić. Poza tym wyśmiewanie kogoś kto chodzi do gimnazjum i wytykanie mu nieznajomości gier czy programów sprzed jego pojawienia się na świecie jest co najmniej mało dojrzałe.
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-06-22, 3:54 1
@ulifont rzadko zgadzam się z tym, co piszesz, ale tu masz rację. Przynajmniej w drugiej części. Co do pierwszej... Dobrze jest przypominać przeszłość. Bez tego nie mamy właściwego poglądu na teraźniejszość i przyszłość. Poza tym polecam wzorcowy biernik zaimka...
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-06-22, 8:52 4
mogli dokooptować jakąś cycatą lalę do wokalu

po za tym... nie wiem jak się to dzieje ale bardziej jarają mnie takie dema, 16 bitowe wyciskacze sprzętowe od współczesnych produkcji które spływają po mnie jak woda po kaczce...

czy ktoś też tak ma?
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-06-22, 8:56 1
alpha10
Dzięki, zapamiętam.
Zgłoś
Avatar
karamon 2014-06-22, 10:21
Bardzo dobra piosenka, połowa tekstu to War i Kill , w dzisiejszych pięknych czasach by to ocenzurowali pewnie bo tekst namawia do mordowania wszystkiego co się rusza .
Zgłoś
Avatar
martinkane 2014-06-22, 10:22 5
Miłość do Amigi nie umiera nigdy.Ach, stare dobre czasy. Trawa była zieleńsza, dziewczyny ładniejsze a gry lepsze..
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-06-22, 12:18
Ktoś kojarzy czy na blaszaku też było takie wyjebiste intro?
Coś mi się wydaje, że tylko na Amisi można było cieszyć uszy owym.
Zgłoś
Avatar
Mesjaszowaty 2014-06-22, 14:44 2
Po przejsciu w outro o ile dobrze pamietam pojawialy sie foty z mordkami autorow poprzebieranych za wojakow w kolorze czerni i bieli, pierwsze co dopadlem na amige to super frog, caly czas licze na remake.
Zgłoś
Avatar
wudun 2014-06-22, 15:29
Rozumiem że dla autora rok 2005 to już taka prehistoria że tylko najstarsi piłsudczycy są w stanie sobie to przypomnieć?
Człowieku wychodzi na to żeś sam ledwo z gimnazjum wylazł a już używasz zwrotu "gimbaza nie pamięta". To jest kurwa straszne.
Zgłoś
Avatar
arturo1988 2014-06-22, 15:41 1
Łza się w oku kręci jak słyszę tą piosenkę, uwielbiałem w to grać, podobało mi się jak po każdej misji awansowali tych żołnierzy Świetna gra
Zgłoś
Avatar
BroOshee 2014-06-22, 16:01
wudun napisał/a:


Człowieku wychodzi na to żeś sam ledwo z gimnazjum wylazł a już używasz zwrotu "gimbaza nie pamięta".

Gra z lat 90 jeszcze na amige była wydana więc nie wiem skąd wytrzasnąłeś "2005". A co do gimbazy to należę do starego systemu nauczania i ominęła mnie ta "przyjemność"
Zgłoś