18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Capitan Narwhal
Besteher • 2019-12-01, 19:57
W związku z ostatnim zajściem na pewnym moście w Londynie pewnie pan postanowił zilustrować trzech bohaterów, którzy powstrzymali niebezpiecznego zamachowca


2019-12-02, 07:05
mazga50 napisał/a:

Będzie nowa seria komiksów? Proponuję tytuł: "DEFENDERS" .
No cześć lolalola. Uruchomiłeś to zapasowe konto po banie widzę...



Konto to ja tutaj miałem jak tobie stara zmieniała jeszcze pieluchy, tym bardziej śmieszy mnie co się stało z tym portalem. Swoją drogą to nie wiem czemu żeście zbanowali tego kolesia, w końcu po emigrancku zlizywał gówno z brytolskich kibli. To jest chyba najwyższe stadium rozwoju polaczka, powinien być waszym idolem :D

2019-12-02, 07:41
Mieszkam na stałe w nl, i tak śmiechem żartem najlepsze co mógł bym zrobić to wrócić do pl (ale to to za 4 lata zanim moje dzieciaki pójdą do szkoły) a 2 opcja to zmienić imię na Ahmed (czego nie zrobię) rzucić mojej Burke na głowę i nie muszę pracować, opłacać kredytów nic państwo mi wszystko załatwi tylko muszę krzyczeć Allah rasizm i moja kultura i od czasu do czasu popchnac jakąś kobietę i mogę mieć wszystko.

2019-12-02, 13:44
Relacja Toby’ego Williamsona, dyrektora Fishmongers’ Hall - budynku na Moście Londyńskim, w którym rozpoczął się atak:

Łukasz naczynia w piwnicy. Słyszy krzyki. Jest przeszkolony w udzielaniu pierwszej pomocy, więc świadomie decyduje się wejść na górę. To dość oczywiste, co się dzieje. Terrorysta wymach*je dwoma nożami przy krzykach ludzi w kącie. (Łukasz) zdejmuje ze ściany ten kieł narwala i podejmuje walkę. W następnej chwili jest sam. Zyskuje czas na to, by inni mogli uciec.
W tym czasie zadaje cios w kierunku terrorysty i wie, że coś jest nie tak, bo uderza go w klatkę piersiową i odbija się od niej. Ma kamizelkę lub coś takiego. W tym momencie toczy się zaciekła walka na noże, w której Łukasz doznaje pięciu cięć aż po ramię. Jest poważnie ranny, ale ani na chwilę się nie wycofuje.
Potem dołącza do niego dwóch lub trzech innych i napastnik widząc, że mają przewagę liczebną, schodzi po schodach. Łukasz jest tuż za nim. Bardzo cierpiał i stracił siłę w lewej ręce, ale był tam do końca

2019-12-02, 14:01
Bardzo przykre jest, że w dzisiejszych czasach w imię poprawności politycznej ludzie w Europie są kompletnie rozbrojeni i bezbronni.
W USA jakiś whajt trash wyciągnął by Ar-15 albo obrzyna i by zrobili z ch*ja durszlak.
W Europie ludzie są zdani na łaskę i niełaskę bandziorów.
A do przeciwników broni wierzących, że państwo ich obroni... ile czasu latali za śmierdzielem zanim w końcu dotarła policja?
5 minut.

2019-12-02, 14:51
Dużo śmiesznych faktów wychodzi na jaw powoli:

Merritt, podobnie jak druga ofiara śmiertelna 23-letnia Saskia Jones, był jednym z organizatorów piątkowej konferencji o rehabilitacji więźniów. Według wstępnych ustaleń mediów, w przeszłości pracował bezpośrednio ze sprawcą piątkowego ataku, 28-letnim Usmanem Khanem, kiedy ten został osadzony – wraz z ośmioma innymi osobami – za planowanie stworzenia obozu szkoleniowego dla terrorystów i zamachu na londyńską giełdę.


Według doniesień mediów, pracownicy i wolontariusze organizacji "Learning Together" zorganizowali nawet zbiórkę pieniędzy na laptopa dla niego, aby – pomimo ograniczeń nałożonych na niego przez służby więzienne na czas warunkowego zwolnienia z zakładu – mógł kontynuować swoją nową pasję – pisanie.

A tatuś ofiary a propos komentarzy w sieci:

"Jack sprzeciwiał się wszystkiemu temu, co sobą uosabiacie: nienawiści, podziałom, ignorancji"

Szczyt hipokryzji i wielu standardów jak to na lewaka przystało

kr...........81
2019-12-02, 14:54
Nie no prawdziwy bohater narodowy ściągnąć go do kraju może sejm rozdupczy

2019-12-02, 14:56
qaz123edc napisał/a:

Konto to ja tutaj miałem jak tobie stara zmieniała jeszcze pieluchy, tym bardziej śmieszy mnie co się stało z tym portalem. Swoją drogą to nie wiem czemu żeście zbanowali tego kolesia, w końcu po emigrancku zlizywał gówno z brytolskich kibli. To jest chyba najwyższe stadium rozwoju polaczka, powinien być waszym idolem



Te "Polaczki" to chyba cię musiały bić i r*chać na każdym kroku, że tak ich nienawidzisz. Noje dojcze czy njubritisz teraz jesteś? Dobrze, że takieścierwo jak ty sobie wyemigrowało, cwe*i nam w kraju nie trzeba.

2019-12-02, 16:48
mazga50 napisał/a:

Te "Polaczki" to chyba cię musiały bić i r*chać na każdym kroku, że tak ich nienawidzisz. Noje dojcze czy njubritisz teraz jesteś? Dobrze, że takieścierwo jak ty sobie wyemigrowało, cwe*i nam w kraju nie trzeba.



Marzysz biedaku, ja tutaj sobie siedzę i jeżdżę na waszych garbach :D

Wiewór napisał/a:

Bardzo przykre jest, że w dzisiejszych czasach w imię poprawności politycznej ludzie w Europie są kompletnie rozbrojeni i bezbronni.
W USA jakiś whajt trash wyciągnął by Ar-15 albo obrzyna i by zrobili z ch*ja durszlak.
W Europie ludzie są zdani na łaskę i niełaskę bandziorów.
A do przeciwników broni wierzących, że państwo ich obroni... ile czasu latali za śmierdzielem zanim w końcu dotarła policja?
5 minut.



To dlatego w USA ginie od broni palnej 10 razy więcej ludzi niż w Unii Europejskiej? Dlatego od początku roku zginęło tam kilkaset osób w strzelaninach i w KAŻDYM przypadku sprawę musiała rozwiązać policja?

2019-12-03, 11:40
qaz123edc napisał/a:


To dlatego w USA ginie od broni palnej 10 razy więcej ludzi niż w Unii Europejskiej? Dlatego od początku roku zginęło tam kilkaset osób w strzelaninach i w KAŻDYM przypadku sprawę musiała rozwiązać policja?



Nie pie**ol lewaczku.

2019-12-03, 14:53
poligon6 napisał/a:

Nie pie**ol lewaczku.



Co tam płaczesz, niedouczony biedaku z zadupia? Pokaż mi jedną z kilkuset masowych strzelanin z ostatnich dwóch lat w których interweniował "dobry człowiek z bronią" a nie policja. Aha, nie pokażesz, bo:

1) Nie znasz angielskiego, chamie :D
2) Nie było ani jednej takiej akcji

2019-12-03, 16:25
qaz123edc napisał/a:

Co tam płaczesz, niedouczony biedaku z zadupia? Pokaż mi jedną z kilkuset masowych strzelanin z ostatnich dwóch lat w których interweniował "dobry człowiek z bronią" a nie policja. Aha, nie pokażesz, bo:



Piłaczesz jak mała p*zdeczka

2019-12-03, 16:37
I co, ani razu? :D

2019-12-03, 17:29
Jak ani razu. Codziennie mamy filmiki z Brazylii jak odpie**alaja bandziora.

2019-12-03, 18:30
Wiewór napisał/a:

Jak ani razu. Codziennie mamy filmiki z Brazylii jak odpie**alaja bandziora.



Brazylia to idealny przykład, nie ma co!

Liczba morderstw w Unii Europejskiej (512mln) - ok. 5000

Liczba morderstw w Brazylii (209mln) - 63900

2019-12-04, 12:04
Brytyjskie media opublikowały nazwisko i wizerunek Łukasza...
Krzysztof Liedel, ekspert ds. zwalczania terroryzmu: atak na Polaka, który nie dopuścił do dalszych ofiar, może zostać potraktowany jako sposób na zmycie hańby.

Ps. Dziękujemy, kochane tabloidy i inne ścierwojady.