18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Zimny_Dran 2015-02-09, 1:43 7
tego się nie spodziewałem
Zgłoś
Avatar
Doktór 2015-02-09, 2:03 169
Może mam już zlasowaną głowę od tej polityki, ale filmik jest wręcz idealnym odzwierciedleniem polityki zagranicznej naszego nieszczęśliwego kraju.

Po środku siedzimy my, po prawej ruscy, po lewej hamburgery. USA nas podpuszcza przeciw Rosji a w efekcie po łbie dostajemy tylko my i to podwójnie.

Kurwa genialne w swojej prostocie, wszystkie zawiłości polityki zagranicznej prowadzonej przez naszych umiłowanych przywódców zawarte w jednym 10-cio sekundowym filmiku...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2015-02-09, 8:20 3
mnie na basenie kiedyś też w chuja zrobili.
na drugim basenie wlewali świeżą wode zimna jak skurwysyn a upał był siarczysty i padło hasło kto nie skoczy ten pizda no i stało się ja skoczyłem a kumple zostali.Finał taki że myślałem że krzywicy w tej wodzie dostane .
Zgłoś
Avatar
k................8 2015-02-09, 16:09
No to szalom !
Zgłoś
Avatar
PersiMono 2015-02-10, 23:36 5
Doktór napisał/a:

Może mam już zlasowaną głowę od tej polityki, ale filmik jest wręcz idealnym odzwierciedleniem polityki zagranicznej naszego nieszczęśliwego kraju.

Po środku siedzimy my, po prawej ruscy, po lewej hamburgery. USA nas podpuszcza przeciw Rosji a w efekcie po łbie dostajemy tylko my i to podwójnie.

Kurwa genialne w swojej prostocie, wszystkie zawiłości polityki zagranicznej prowadzonej przez naszych umiłowanych przywódców zawarte w jednym 10-cio sekundowym filmiku...



Można by nawet takiego gifa zrobić z dodanymi flagami nad łbami, przyjąłby się w internecie.
Zgłoś