18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
n................h 2013-09-15, 13:30
feaew3 napisał/a:

@ngcoth

Jebany dałnie kurwa, sama flaga jest kalisteniką, wszystko co robisz wykorzystująć własna masę ciała do ćwiczeń jest kalisteniką. A ty hejtuj bo w życiu nic nie osiągnołeś.

Pomyśl sobie że ten dzieciak w 15 latach bedzie tak zbudowany jak Ty nigdy w życiu.

Spójrzcie lepiej na siebie. Bo uwidacznia się wasza zazdrość.



Masz rację, sama flaga jest ćwiczeniem kalenistycznym, ale wyżej wrzuciłem film, w którym jest dokładnie mówione, że te dzieci prowadzą trening siłowy od 2. roku życia, ty pierdolony ignorancie. Po co marnujesz mój i swój czas? Ja się produkuję i wrzucam materiały, które są podporą moich argumentów, a ty nawet tego nie przestudiowałeś

btw. "osiągnołeś"- poważnie?
Zgłoś
Avatar
Qwery760 2013-09-15, 17:34
Pierdolony maly chuj ma wiecej sily niz ja!
Zgłoś
Avatar
GunzAlex 2013-09-15, 17:47
repowski napisał/a:

stary pewnie jest zakompleksionym debilem co mu nie wyszło z treningiem w młodym wieku i wyżywa się na dziecku teraz, swoją drogą dzieciak jeśli będzie się forsował w wieku wzrostu to czeka go za 30 lat hipermobilność stawów...
swoją drogą to przecież rosja...



" Uno , Quatro...." Jakie to Rosyjskie... miec dostęp do internetu i cos takiego pisac... chyba ze jestes gluchy pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-09-16, 14:26
a co to znaczy hipermobilność stawów? będzie miał zasieg 4 g nad stawem ?? czy będzie podświadomie wybierał numery na aparacie

ps

tych dzieci jest więcej, gdzieś widziałem filmik jak robią z nimi walki, coś ala walki psów
Zgłoś
Avatar
P................h 2013-09-16, 14:28
No to mały bob budowniczy rośnie
Zgłoś