18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Cejrowski gasi dziennikarza
p................t • 2013-06-04, 11:30
Marsz dla rodziny, wojciech ukradł znak STOP i jeszcze się wywiad nie zaczął a już nie podoba mu się froma w jakiej zwraca się do niego dziennikarz (pomija tytuł Królu Polski) później Wojciech opowiada o obronie polskich downów.


Ps ma buty shattera na nogach
Zgłoś
Avatar
Tymecki 2013-06-04, 19:48 1
Niech pożyje z chorym dzieckiem z 10 lat, poświęci swoje życie i osób które należą do najbliższego otoczenia, a potem niech się wypowiada.
Zgłoś
Avatar
GardzePrawica 2013-06-04, 19:56 1
Za szanownego pana Wojciecha zawsze piwo.
Te jego kurewskie ograniczenie zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy Mentalne średniowiecze.
Zgłoś
Avatar
czaha 2013-06-04, 20:03
pierdoli jak potluczony, jak jest takich chetny to niech ze swojej kieszeni placi za utrzymanie i leczenie tych downow ktorych nie pozwala skrobac. Moja (jak i wielu innych obywateli) podatki moga isc na duzo lepsze cele.
Zgłoś
Avatar
burczy 2013-06-04, 21:23
To nie mikrofon. To znak stop przerobiony na stop aborcji.
Zgłoś
Avatar
weszlam_na_fejku 2013-06-04, 21:54
BurbonPL napisał/a:

Aborcja dla jebanych kurewek co daja dupy kazdemu kolesiowi - nie(dziecko zdrowe)
Aborcja dla dzieci ktore i tak umra - tak. KONEIC KURWA TEMATU.



chcesz zarządzać płodem i wyrokować? spoko - zrób sobie inkubator, który będzie w stanie stworzyć człowieka i rozpocznij produkcję. problem? cóż, w takim razie odpierdol się od cudzego ciała.

Gdyby mężczyźni mogli zachodzić w ciąże aborcja byłaby wykonywana w każdym hipermarkecie.

poza tym żadne prawo niczego nie zmienia. istnieje coś takiego jak podziemie aborcyjne, do którego wstęp kosztuje ok. 2000 zł. aborcja była, jest i będzie prawem i decyzją kobiety, a od głosu państwa zależy tylko jedno - liczba ofiar zabiegu przeprowadzonego w złych warunkach.

cieszę się, że urodziłam się w 91. przynajmniej nie mam wątpliwości.
Zgłoś
Avatar
badgoodman 2013-06-04, 22:39 4
blade87 napisał/a:

@up

Uwielbiam to pierdolenie typu "dziecko oddać do adopcji i po sprawie". Jakie to kurwa proste i w ogóle krzywdy dzieciakowi nie wyrządzasz, mimo że domy dziecka są przepełnione i nikt ich nie chce...



Noworodki nie trafiają do domów dziecka, tylko do rodzin zastępczych, np. katolickich, które nie mogą mieć dzieci, a nie chcą in vitro.

czaha napisał/a:

pierdoli jak potluczony, jak jest takich chetny to niech ze swojej kieszeni placi za utrzymanie i leczenie tych downow ktorych nie pozwala skrobac. Moja (jak i wielu innych obywateli) podatki moga isc na duzo lepsze cele.



Sposób w jaki mówisz o ludziach, w dodatku słabszych od ciebie jakimi z pewnością są niepełnosprawni, świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem. Na szczęście takiego mentalnego ćwoka jak ty nikt nigdy nie będzie traktował poważnie. Jeżeli studiujesz, to mam nadzieję, że na płatnej uczelni, bo moje podatki (i wielu innych obywateli) mogą iść na dużo lepsze cele niż nieudane próby wykształcenia takiego tłuka. Masz 21 lat, a wykazujesz refleksyjność źle wychowanego bachora. Na szczęście tacy ludzie jak ty szybko dostają nauczkę od życia, czego z całego serca ci życzę.

weszlam_na_fejku napisał/a:



chcesz zarządzać płodem i wyrokować? spoko - zrób sobie inkubator, który będzie w stanie stworzyć człowieka i rozpocznij produkcję. problem? cóż, w takim razie odpierdol się od cudzego ciała.

Gdyby mężczyźni mogli zachodzić w ciąże aborcja byłaby wykonywana w każdym hipermarkecie.

poza tym żadne prawo niczego nie zmienia. istnieje coś takiego jak podziemie aborcyjne, do którego wstęp kosztuje ok. 2000 zł. aborcja była, jest i będzie prawem i decyzją kobiety, a od głosu państwa zależy tylko jedno - liczba ofiar zabiegu przeprowadzonego w złych warunkach.

cieszę się, że urodziłam się w 91. przynajmniej nie mam wątpliwości.



Widzisz, dziewczynko, popełniasz spory błąd logiczny, zakładając, że niemożność zbudowania inkubatora tworzącego ludzi prowadzi do wniosku, żeby odczepić się od cudzego ciała. Prowadzi on raczej do wniosku, że nikt nie jest w stanie sam człowieka stworzyć, nie powinien więc decydować o jego śmierci. Być może źle zrozumiałem to zdanie, ponieważ mgliście je napisałaś, ale to mnie nie dziwi, biorąc pod uwagę poziom dzisiejszych liceów i gimnazjów.

Twoje kolejne stwierdzenie o mężczyznach nie jest oparte na żadnych dowodach, ani badaniach, więc niestety w dyskusji uznaje się je za zupełnie nieistotne.

Co zaś się tyczy reszty twojego wywodu, to idąc twoim tokiem rozumowania należy zalegalizować morderstwa, ponieważ żadne prawo nie zmieni tego, że istnieją nieprofesjonalni mordercy, więc tylko od państwa zależy to, czy ludzie, którzy i tak mają zginąć z czyichś rąk, mają umrzeć w męczarniach spowodowanych nieprofesjonalnym wykonaniem takiego zabiegu, czy też szybko i bezboleśnie z rąk profesjonalisty, który w dodatku odprowadzałby podatki od swojego wynagrodzenia.

Wychodzi więc na to, że niestety póki co, albo przestaniesz się puszczać, albo kiedyś trafi ci się przypadkowe dziecko i będziesz musiała udać się do rzeczonej podziemnej kliniki.

Życzę zdrowia.
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-04, 23:04
Bardzo elokwentny i oczytany człowiek, a tak się zmarnował i ta hipokryzja.

Zobacz co religia robi z człowiekiem.

A Sz.P. badgoodman'owi napisałbym nawet jakiś komplement gdyby nie to, że jestesmy na sadisticu.
Tak więc pierd*l się, chociaż od razu widać, żeś porządnie zrobiony i nauczony człowiek. Piwko
Zgłoś
Avatar
likidis 2013-06-04, 23:06
Nie ma to jak "dziennikarz", który podczas wywiadu żuje gumę.... Po prostu żal patrzeć.
Zgłoś
Avatar
a................1 2013-06-04, 23:30 2
kurwa mać jak to czytam to mnie huj strzela, no takich baranów na sadolu to się nie spodziewałem ! aborcje można zalegalizować ale do określonego terminu !!! a nie , że za 1200 zł "Pan doktor" skrobie 6miesięczne dzieciątko które już nasłuchuje odgłosów z poza świata brzucha matki.... jak kurwa usuwamy to kilku tygdniowe max !!! póki jest jeszcze zlepkiem komórek... a jeśli okazuję się zę jest z zespołem downa co można też już stwierdzić bardzo wcześnie (dla jebanego przykładu w cywizilizowanych krajach takie badania są darmowe i obowiązkowe ! przechodzi je każda kobieta ciężarną a u nas to kurwa się dowiaduję w 7 miesiącu ciąży bo z usg 3d (za 250 zł prywatnie) z ryją lekarz poznał bo kurwa nie ma rządowego programu uwzględniającego tego typu badania...... jeśłi aborcja to zalegalizować tylko do pewnego okresu a po okresie specjalny dozór i w razie "w" poniesienie pełnych konsekwencji prawnych......
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-06-05, 1:12
Kompromisu w tym temacie nie będzie. Bo jak dogada się katol, zielonoświątkowiec, jehowy i ateista i jeszcze wielu innych? jak co niektórzy godzą się nawet na utratę życia, bo religia nie pozwala przetaczać krwi.

Wypowiedziałbym się szerzej, ale mam wrażenie, że nie jest to forum na takie tematy
Zgłoś
Avatar
robson_kozak 2013-06-05, 10:31
peter_norviotset napisał/a:

@up a ja bym go posadził na kozie i kopnoł w dupe


brawo! jesteś wspaniały! W. Cejrowski mówił na początku coś o polskim języku (przynajmniej tego się od Niego naucz).
co do obrony "polskich downow" to zapytaj swoją mamę czy nie jestes owocem gwałtu, który przeżył aborcje... pierd*lisz jak poroniony
Zgłoś
Avatar
czaha 2013-06-05, 11:41
badgoodman, niestety, na moje wyksztalcenie ida Twoje ciezko zarobione pieniazki

jak tak dalej pojdzie w naszym kraju bedzie przybywac inwalidow i niepelnosprawnych, kobiety specjalnie chleja i cpaja podczas ciazy zeby rodzic uszkodzone dzieci i dostawac wyzszy zasilek.
wprowadzic jak w cywilizowanym kraju - badanie do ktoregos tam miesiaca ciazy, jak zdrowe to przechodzi, jak nie to try again, uniknelibysmy tej chorej sytuacji. Poza tym aborcja powinna byc legalna na podstawie tych 3 zalozen ktore byly + dodatkowych (sytuacja spoleczka/finansowa) bo po co dzieciak ma sie rodzic jak przez cale zycie ma zrec tynk ze scian? chyba ze do ktoregos tam miesiaca ciazy znajda mu rodzine zastepcza i kobita urodzi i szpital od razu po porodzie odda.

ale tak czy siak to wszystko to sprawa kobiet i my, faceci, mamy niewiele do gadania, ale wg mnie kobieta powinna miec wieksze badz mniejsze prawo wyboru, bo jesli odczuwa potrzebe to ta aborcje zrobi, jesli nie tu, to w czechach albo niemczech, to czemu do kurwy nedzy te pieniadze nie moglby zostac w Polsce?
Zgłoś
Avatar
Lodzik 2013-06-05, 11:46 2
Powinno móc się przeprowadzić aborcje do czasu, aż płód nie rozwinie systemu nerwowego.
Zgłoś
Avatar
atocha8 2013-06-06, 15:12
N i e jest obywatelem RP! jakim prawem się wypowiada kwestiach prawa Polskiego.Kto mu wydaje wizy ?niech tu wraca!!!
Zgłoś
Avatar
robson_kozak 2013-06-11, 8:29
J e s t obywatelem RP. Wypowiadał się w TV na ten temat. Mówił, że "w razie wojny, wróci bronić Matki Polki". Panamski paszport ma po to by płacić mniejsze podatki ;]
Zgłoś