18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cejrowski gasi dziennikarza
p................t • 2013-06-04, 11:30
Marsz dla rodziny, wojciech ukradł znak STOP i jeszcze się wywiad nie zaczął a już nie podoba mu się froma w jakiej zwraca się do niego dziennikarz (pomija tytuł Królu Polski) później Wojciech opowiada o obronie polskich downów.


Ps ma buty shattera na nogach
Zgłoś
Avatar
Viritim 2013-06-04, 17:13
Jeszcze ta guma w japie...<-.->
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-06-04, 17:13 2
Ogromnie szanuję Cejrowskiego, ale na początku przesadził. Nie jest nikim więcej niż normalny człowiek żeby mówić do Niego Szanowny Panie Wojciechu. Z drugiej strony jestem za aborcją i jestem katolikiem.
Zgłoś
Avatar
krzyhhh 2013-06-04, 17:13 2
tak to jest, że wszyscy, którzy popierają aborcję, niestety zdążyli się już urodzić.

niby z jakiej racji ktoś uzurpuje sobie prawo decydowania o życiu lub śmierci dopiero co narodzonego, bądź też jeszcze nienarodzonego człowieka? toć prawo do życia to chyba najbardziej podstawowe prawo człowieka.
Zgłoś
Avatar
KomentatorProwokator 2013-06-04, 17:22 1
Czyli hydraulikowi już szacunek się nie należy?
Zgłoś
Avatar
krychu2007 2013-06-04, 17:33
Uspokój suty wojtek.
Zgłoś
Avatar
starfucker18 2013-06-04, 17:38
debilizm. Jak szanuje cejrowskiego, tak w ogóle się nie zgadzam z tymi poglądami. Aborcja powinna być legalna ! jeżeli rodzice czują że nie podołają powinni usunąć dziecko. aa opieka nad niepełnosprawnym jest trudna i absorbująca. Cejrowski jest inteligentny ale również chorobliwie religijny. Moim zdaniem przesadza. prawo moralne każdy ma inne, co jest przestępstwem ustalane jest przez prawo. trzeba rozdzielić te 2 rzeczy.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-04, 17:38
Ja wam powiem tak: aborcja powinna być legalna, ale monitorowana, żeby nie było takiej akcji, że wychodzi kobieta po paczkę żelków i od razu o klinikę na skrobankę zahacza...

Dlaczego monitorowana? Ponieważ to nie jest tak, że aborcja zawsze jest upragniona przez kobietę. Czasem kobieta chce mieć dziecko, jakie by ono nie było, ale rodzina ciśnie na nią, zmusza. A takie sytuacje są NIEAKCEPTOWALNE. Chęć na aborcję winna być wyrażona w drodze zgody, a nie zastraszania/zmuszania. Dlatego tak dla aborcji, nie dla formuły aborcji, jaka istnieje np w USA.
Zgłoś
Avatar
EvilPablo 2013-06-04, 17:38
akurat nie do końca sie z tym zgadzam. Takie dziecko czy już nawet osoba dorosła z zespołem downa czy inną grosza możliwością pewnie nigdy w życiu nie bedzie tak samo szczesliwy jak inni ludzie i sam bedzie sie rzucał na swoje zycie.
Zgłoś
Avatar
badgoodman 2013-06-04, 18:16 1
shirubesutaa napisał/a:



Obrazek

Proszę

A oddał już te buty co zapierdolił na przystanku?



A teraz wrzuć uśmiechnięte Abby i Britanny Hensel z tym samym podpisem.

Budowanie swoich opinii na podstawie obrazków z internetu sprawia, że umysł staje się ciasny.

XtravaganZa napisał/a:

[ble, ble, ble] w obronie Obywateli RP, nawet z zespołem downa [ble, ble, ble] i jeszcze inne niedojebki są baaardzo wartościowym elementem społecznym, który będzie samodzielny, produktywny i nie żerował na innych. Mhmm, jasne, brnijcie dalej w tym kierunku, mało darmozjadów mamy w Polsce.

Skoro istnieją sposoby na wykrycie oznak niedojebania płodu, tak jak badanie wód płodowych, to uważam za zdrowe i normalne pozbycie się tego płodu i spróbowania poczęcia ZDROWEGO potomka.
Jakoś wszyscy sobie życzą ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, PIENIĘDZY, pomyślności, itp. - zatem mając wybrakowane potomstwo, mamy mało farta, w myśl "czemu nam się akurat trafił niedojebek?" i pieniędzy też mniej nam zostanie, bo weź takiego utrzymaj. To jest hipokryzja wobec dzieciaka, bo co mu będą życzyć w święta czy na urodziny? Złóż takiemu życzenia - albo nie zrozumie, albo pomyśli sobie "are you fuckin' kidding me?"
Weźcie takiego downa, taki zakapior brzydki z wytrzeszczem, co za życie będzie miał? Jeżeli będzie tępy, to jemu może być wesoło ale jeżeli będzie w miarę sprawny umysłowo, to będzie się czuł odmieńcem, będą z niego drwili i nie porucha nawet.

Aborcja, jest aktem miłosierdzia i łaski dla dzieciaka z góry skazanego na chujowe życie.

Nie wspomnę już o tych upartych tumanach usilnie próbujących utrzymać przy życiu jakieś poważniejsze pokraki (warzywka, porażenia mózgowe i inne cuda) - im to dopiero fundują high life, będą mieli zajebiście. Całe życie będą ciężarem dla bliskich i nigdy nie skosztują prawdziwego życia.

Obrońcy Krzyża, gotowi do hejtu?



Nie trzeba być obrońcą krzyża, żeby być przeciwnikiem aborcji. Myślę, że ten filmik wystarczy za odpowiedź na twojego posta:



siwySK napisał/a:



popieram,czyli według panna Wojtka lepiej zęby dzieci ginęły wyrzucane przez okno, na śmietnikach, w beczkach po kapuście albo pod gruzem niż w szpitalu?



Dziecko można oddać do adopcji.

Mr.Diesel napisał/a:

Jedna BARDZO ważna rzecz.
Pan Cejrowski stwierdził, że był przeciw aborcji z powodów religijnych.
A zatem, skoro nie żyjemy w Państwie wyznaniowym...to nie powinno się zakazywać, czegoś coś jest niezgodne z jakąś tam religią.
Ten komu religia tego zakazuje i tak robił tego nie będzie, ale niech do cholery reszta ma wolny wybór !!!



Jeżeli ktoś jest wierzący i uważa, że aborcja to morderstwo, to jak może pozwolić na to, żeby była legalna? Protestują nie po to, żebyś robił to, co oni chcą - założę się, że Cejrowski w dupie ma, co robisz - protestują, bo wierzą, że aborcja to odebranie życia, takie samo jak zadźganie kogoś nożem.

KaliGanjaMafia napisał/a:

Miejsce cejrowskskiego ( z małej litery bo nie mam szacunku do opętanych katolików i jebanych kretynów ) jest w szpitalu psychiatrycznym. Jeżeli jest kurwa za zakazaniem usuwania plemnika z pizdy bo to '' życie '' to niech też nie myje rąk baran jebany bo przecież zabija bakterie a to też życie. Tak pierdoli na unie europejską że jest chujowa, ogranicza ludzi i ich wolność a kurwa chce aby kontrolować kobiety by nie usuwały sobie 2 centymetrowego '' czegoś '' co jeszcze nie ma uczuć. Aborcja = brak dzieci na śmietnikach i jebanej patologi a przynajmniej zmniejszenie % takich rzeczy. Dajmy na to biedna kobieta zaszła w ciąże i nie ma jebanych środków na utrzymanie dziecka... To lepiej żeby takie dziecko urodziła i kurwa karmiła suchym chlebem raz dziennie niż usunąć 2 centymetrowe '' coś '' z siebie.. Cejrowski do piachu palancie jebany. W kilku kwestiach masz racje ale jesteś jebanym chamem i bezmózgim katolem.



Już komuś tam odpisałem, że dziecko można oddać do adopcji, nie trzeba go wyrzucać na śmietnik. Argument o biednej kobiecie jest z kolei mocno nietrafiony, jeżeli postawimy życie człowieka ponad potrzebą dania dupy. Dla ciebie płód jest jak bakteria, dla niego płód to człowiek, a przekonanie to wynika z wiary, ponieważ naukowo nie da się tego rozstrzygnąć. Jeżeli wierzy, że to człowiek, to broni jego życia, a wobec wartości życia inne wartości bledną. Jedziesz po człowieku jak po szmacie za to, jakie głosi poglądy przekonany o tym, że walczy o tysiące istnień ludzkich i życzysz mu śmierci w obronie biednej baby, która nie opanowała chcicy i nie wysłała chłopa po gumy na orlen. Piszesz, że nienawidzisz opętanych katolików, a sam wysyłasz człowieka o innych poglądach do piachu i szpitala psychiatrycznego. Tobie nawet opętany katolik nie życzy śmierci. Jesteś gorszy od nich. Idź pobiegać, będziesz się mniej denerwował.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-06-04, 18:17 2
"Panie Wojciechu", lubię Pana ale tym razem Pan pierdoli!

*Rodzi się dziecko z zespołem downa i jestem jak najbardziej za tym by nie trzymać go przy życiu, podaje swoje powody:
-Mamy NFZ, na leczenie takiej osoby składa się społeczeństwo a ja nie chce się składać na coś co z góry skazane jest na porażkę. (Znam 1 przypadek osoby z tą chorobą i jej opiekun mi opowiadał o leczeniu - rehabilitacji i pieniądzach)
-Jest to obciążenie dla młodych ludzi, ludzi którzy zdecydowali się na założenie rodziny ale niestety przez los zostali obarczeni ogromną odpowiedzialnością i zarazem problemem.
-PRZEDE WSZYSTKIM! Największym poszkodowanym jest chory, tak za życia rodziców wszystko pięknie cacy póki mogą i mają siłe się opiekować ale po ich śmierci co z taką
osobą?!

Niech chory humanitaryzm nie przesłoni nam zdrowego rozsądku i zdrowego egoizmu. Niech przepisy nie przesłonią nam ludzkiego dobra, mało tego, popełnia Pan największy błąd, przez takie takie podejście padła nie 1 firma która chciała pomagać ludziom - bo przepisy przysłoniły wszystko.

Kolejny problem, polska rodzina nie jest zagrożona przez pedałów! Jest zagrożona przez wyzysk, horrendalne podatki i zły system wartości. Nie trzeba małżeństwa do stworzenia świetnej rodziny ba, często ludzie bez małżeństwa są szczęśliwsi bo ich związek jest mniej stabilny przez co muszą bardziej o siebie dbać i zabiegać.

Więc niestety ale Pan Szanowny WOjciech Cejrowski tym razem chrzanił głupoty.
Zgłoś
Avatar
blade87 2013-06-04, 19:15
@up

Uwielbiam to pierdolenie typu "dziecko oddać do adopcji i po sprawie". Jakie to kurwa proste i w ogóle krzywdy dzieciakowi nie wyrządzasz, mimo że domy dziecka są przepełnione i nikt ich nie chce...
Zgłoś
Avatar
B................L 2013-06-04, 19:24 2
Aborcja dla jebanych kurewek co daja dupy kazdemu kolesiowi - nie(dziecko zdrowe)
Aborcja dla dzieci ktore i tak umra - tak. KONEIC KURWA TEMATU.
Zgłoś
Avatar
pudel89 2013-06-04, 19:26
4;36 ciapata w kadrze! Już tu są i się mnożą.
Zgłoś
Avatar
Ziomson 2013-06-04, 19:33
wezcie mi tego katola
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2013-06-04, 19:36
BurbonPL napisał/a:

Aborcja dla jebanych kurewek co daja dupy kazdemu kolesiowi - nie(dziecko zdrowe)
Aborcja dla dzieci ktore i tak umra - tak. KONEIC KURWA TEMATU.



Pierdolenia na parę książek w prasie, Internecie i telewizji, a gościu ujął istotę sprawy w paru zdaniach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie