18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cejrowski gasi dziennikarza
p................t • 2013-06-04, 11:30
Marsz dla rodziny, wojciech ukradł znak STOP i jeszcze się wywiad nie zaczął a już nie podoba mu się froma w jakiej zwraca się do niego dziennikarz (pomija tytuł Królu Polski) później Wojciech opowiada o obronie polskich downów.


Ps ma buty shattera na nogach
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2013-06-04, 15:27 3
Jedna BARDZO ważna rzecz.
Pan Cejrowski stwierdził, że był przeciw aborcji z powodów religijnych.
A zatem, skoro nie żyjemy w Państwie wyznaniowym...to nie powinno się zakazywać, czegoś coś jest niezgodne z jakąś tam religią.
Ten komu religia tego zakazuje i tak robił tego nie będzie, ale niech do cholery reszta ma wolny wybór !!!
Zgłoś
Avatar
d................6 2013-06-04, 15:28
haha gosc ledwo ten mikrofon trzyma, pewnie taka kupe ma w gaciach... zawód nie dla niego
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-06-04, 15:31 14
Cejrowski ahh ten Cejrowski.

Facet który nie ma obywatelstwa RP, uciekł do Ameryki Południowej tam gromadził swój majątek nigdy nie odprowadził podatku w kraju z którego pochodzi
Hipokryta który krytykuje koncern ITI przy okazji prowadził program dla stacji która jest własnością w/w koncernu. Wcześniej dostał się do telewizji publicznej którą nazywał "lewacką" a wiadomo jak komuchów nienawidzi. Dostał się poprzez układ o którym nie wspomina.
Katol który potrafi tylko opluwać. Cham który myśli, że jest nad innymi potwierdził to w pierwszym zdaniu bo czym się różni on od hydraulika który ciężko pracuje, odprowadza podatek w państwie w którym pracuje.

Pozdrawiam Panie Wojtku szkoda, że ZOMO nie zrobiło z Panem porządku w Krakowie jednego debila mniej na planecie.
Zgłoś
Avatar
Leśniczy 2013-06-04, 15:31 2
Ja mam wrażenie, że Cejrowski jest ciut dziabnięty
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-06-04, 15:41
4:43 - Jurgen Klop

@topic
Dziennikarzyna się pytał o chuju muju, myśli, że w tym fachu chodzi o to by mieć po prostu materiał z byle gównem.
Zgłoś
Avatar
Ailurus_fulgens 2013-06-04, 16:05
shirubesutaa napisał/a:



Obrazek

Proszę

A oddał już te buty co zapierdolił na przystanku?



Tylko, że to jest argument typu: mąż zabił żonę, więc trzeba zakazać małżeństw..
Zgłoś
Avatar
Tengo 2013-06-04, 16:12
Jeszcze cham gume żuje
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-06-04, 16:16
Eh, od razu na wstępie pokazuje swoje prawdziwe oblicze, skromny gość, nie ma co. Poza tym powinien się zainteresować źródłami problemu z którym chcę walczyć, niestety, źródło problemu wielmożnego imperatora Wojtka nie interesuję co wydaje mi się dość istotnym błędem. Znając podstawy problemu możemy go zwalczyć i zmniejszyć prawdopodobieństwo jego nawrotu. A zresztą... szkoda czasu na tego hipokrytę.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-06-04, 16:21 5
Zawsze trzymałem stronę Szanownego Pana Wojciecha, który mówił racje i rozganiał bydło. Ale tym razem muszę coś wtrącić. Nie sadzę, że ktoś chciałby żyć jak roślinka. Wolałbym być w kawałkach wyrwany przy aborcji, niż męczyć się później, być obciążeniem dla rodziny niczym piąte kołu u wozu i żyć z poczuciem tego, że za moimi plecami chamstwo się z mnie nabija. Takie życie nie ma sensu...
Zgłoś
Avatar
ponuras 2013-06-04, 16:24 2
Jak ktoś będzie chciał dokonać aborcji to powinien mieć do tego prawo (oczywiście do jakiegoś momentu). Katol tego nie zrobi i nikt nikomu aborcji też na siłę nie dokona. Czasy gdzie nie mieliśmy wyboru minęły 24 lata temu
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-06-04, 16:25 2
Pan Wojciech gada z sensem tylko gdy jest boso.
Zgłoś
Avatar
jarecki93 2013-06-04, 16:39
No z Wojciechem trudno się robi wywiady. Ja rozumiem że powinniśmy odnosić do siebie odnosić się z szacunkiem ale z tym wyjazdem na początku Wojtek przesadził Czasami się z nim nie zgadzam, jednak przyznać muszę że ma facet łep na karku, wie co mówi i ma ogromną wiedzę większą od dużej części polityków. Byłby dobrym przywódcą prawicy. Szkoda że koleś się go nie zapytał co z sytuacją kiedy życie kobiety jest zagrożone ciążą i aborcja ratuje jej życie. Chętnie wysłuchałbym jego zdanie na ten temat
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2013-06-04, 16:49 2
kurwa nienawidze tego pajaca
Zgłoś
Avatar
perpetka 2013-06-04, 17:00
Cejrowski taki katol przeciwko aborcji a za karą śmierci. On pewnie jest od tych księży co z ministrantami za snikersa.
Zgłoś
Avatar
KaliGanjaMafia 2013-06-04, 17:08 9
Miejsce cejrowskskiego ( z małej litery bo nie mam szacunku do opętanych katolików i jebanych kretynów ) jest w szpitalu psychiatrycznym. Jeżeli jest kurwa za zakazaniem usuwania plemnika z pizdy bo to '' życie '' to niech też nie myje rąk baran jebany bo przecież zabija bakterie a to też życie. Tak pierdoli na unie europejską że jest chujowa, ogranicza ludzi i ich wolność a kurwa chce aby kontrolować kobiety by nie usuwały sobie 2 centymetrowego '' czegoś '' co jeszcze nie ma uczuć. Aborcja = brak dzieci na śmietnikach i jebanej patologi a przynajmniej zmniejszenie % takich rzeczy. Dajmy na to biedna kobieta zaszła w ciąże i nie ma jebanych środków na utrzymanie dziecka... To lepiej żeby takie dziecko urodziła i kurwa karmiła suchym chlebem raz dziennie niż usunąć 2 centymetrowe '' coś '' z siebie.. Cejrowski do piachu palancie jebany. W kilku kwestiach masz racje ale jesteś jebanym chamem i bezmózgim katolem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie