18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Cejrowski gasi dziennikarza
p................t • 2013-06-04, 11:30
Marsz dla rodziny, wojciech ukradł znak STOP i jeszcze się wywiad nie zaczął a już nie podoba mu się froma w jakiej zwraca się do niego dziennikarz (pomija tytuł Królu Polski) później Wojciech opowiada o obronie polskich downów.


Ps ma buty shattera na nogach
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-06-04, 14:11 19
Co za burak ten cejrowski. Ja rozumiem, że dziennikarz go wkurwia ale może po prostu odmówić udzielenia wywiadu a nie się kurwa mądrzy.
Zgłoś
Avatar
H2S04 2013-06-04, 14:23 1
@Batorowiec ma być [img][ /img].
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2013-06-04, 14:33 17
Cytat:

Marsz dla rodziny, wojciech ukradł znak STOP i jeszcze się wywiad nie zaczął a już nie podoba mu się froma w jakiej zwraca się do niego dziennikarz (pomija tytuł Królu Polski) później Wojciech opowiada o obronie polskich downów.



Ciesz się, że takie rzeczy o których mówi Cejrowski nie działy się 13 lat temu, bo by nie było Ciebie ani tego tematu
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-06-04, 14:39 26
kreet napisał/a:

Co za burak ten cejrowski. Ja rozumiem, że dziennikarz go wkurwia ale może po prostu odmówić udzielenia wywiadu a nie się kurwa mądrzy.



Po cholerę się mądrzysz, mogłeś po prostu nie pisać komentarza.
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2013-06-04, 14:42 1
kiedy mu popełnią samobójstwo za takie swoiste pierdolenie :3
Zgłoś
Avatar
narvik 2013-06-04, 14:44 4
Panie Wojtku jak zwykle piwko ode mnie.
Zgłoś
Avatar
Sorg 2013-06-04, 14:46 4
peter_norviotset napisał/a:

@up a ja bym go posadził na kozie i kopnoł w dupe



Na słowniku się posadź, ignorancie.

Nie przepadam za p. Cejrowskim specjalnie, ale niewątpliwie facet jest inteligentny i zna swoją wartość. I za to go cenię.
Zgłoś
Avatar
antek025 2013-06-04, 14:49
Słysząc tak inteligentne odpowiedzi zdawać by się mogło, że pytanie było równie inteligentne. Pan Wojciech jest idealnym kandydatem do rozmowy dla każdego pseudodziennikarzyny jak ten.
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-06-04, 14:51 16
szkoda faceta, fajny podróznik, super książki ale jak zacznie pierdolić swoje poglądy to uszy wiendną
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-06-04, 15:02 4
Cejrowski to hipokryta do kwadratu..... ciśnie na TVN a ma w nim program.... mówi że nie ma sensu uczyć się języków a 6 włada......
Zgłoś
Avatar
Senatshi 2013-06-04, 15:06 11
Wg mnie trzeba mieć jaja żeby przeprowadzić wywiad z Wojciechem Cejrowskim. Zanim coś powiesz, musisz to przemyśleć 30 razy, bo jesteś świadom, że Cejrowski nie będzie się z Tobą pierdolił
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-06-04, 15:09 13
[ble, ble, ble] w obronie Obywateli RP, nawet z zespołem downa [ble, ble, ble] i jeszcze inne niedojebki są baaardzo wartościowym elementem społecznym, który będzie samodzielny, produktywny i nie żerował na innych. Mhmm, jasne, brnijcie dalej w tym kierunku, mało darmozjadów mamy w Polsce.

Skoro istnieją sposoby na wykrycie oznak niedojebania płodu, tak jak badanie wód płodowych, to uważam za zdrowe i normalne pozbycie się tego płodu i spróbowania poczęcia ZDROWEGO potomka.
Jakoś wszyscy sobie życzą ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, PIENIĘDZY, pomyślności, itp. - zatem mając wybrakowane potomstwo, mamy mało farta, w myśl "czemu nam się akurat trafił niedojebek?" i pieniędzy też mniej nam zostanie, bo weź takiego utrzymaj. To jest hipokryzja wobec dzieciaka, bo co mu będą życzyć w święta czy na urodziny? Złóż takiemu życzenia - albo nie zrozumie, albo pomyśli sobie "are you fuckin' kidding me?"
Weźcie takiego downa, taki zakapior brzydki z wytrzeszczem, co za życie będzie miał? Jeżeli będzie tępy, to jemu może być wesoło ale jeżeli będzie w miarę sprawny umysłowo, to będzie się czuł odmieńcem, będą z niego drwili i nie porucha nawet.

Aborcja, jest aktem miłosierdzia i łaski dla dzieciaka z góry skazanego na chujowe życie.

Nie wspomnę już o tych upartych tumanach usilnie próbujących utrzymać przy życiu jakieś poważniejsze pokraki (warzywka, porażenia mózgowe i inne cuda) - im to dopiero fundują high life, będą mieli zajebiście. Całe życie będą ciężarem dla bliskich i nigdy nie skosztują prawdziwego życia.

Obrońcy Krzyża, gotowi do hejtu?
Zgłoś
Avatar
kaktunio 2013-06-04, 15:11 1
Znaczy że hydraulik to ktoś znacznie niżej niż Pan Cejrowski? Murem stoję za poglądami Pana Cejrowskiego ale równie dobrze mógłby je głosić hydraulik, cieśla, po prostu jakiś Pan.
Zgłoś
Avatar
siwySK 2013-06-04, 15:22 1
clf111 napisał/a:

szkoda faceta, fajny podróznik, super książki ale jak zacznie pierdolić swoje poglądy to uszy wiendną



popieram,czyli według panna Wojtka lepiej zęby dzieci ginęły wyrzucane przez okno, na śmietnikach, w beczkach po kapuście albo pod gruzem niż w szpitalu?
Zgłoś
Avatar
v................r 2013-06-04, 15:25
Akurat Pan Cejrowski sie myli w kwestii prblemu, problem trzeba rozwiązywać od tego gdzie się zaczął żeby się nie powtórzył. Wszyscy znają ton jego wypowiedzi wiec się nie dziwie że miał stres dziennkikarz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie