18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ja tam zgadzam się w 100% z panem W.



Stawiam mu kratę piwa, żeby więcej mówił w ten sposób może wreszcie zobaczą (kobiety) jaka jest rzeczywistość.
Zgłoś
Avatar
rysiuy 2012-11-06, 20:46
00:43 hehe, piwo!
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-11-06, 21:00
Kawagawa napisał/a:

"Ja bym nie chciał żeby moja chodziła na ćwiczenia"

Z tego co kojarzę Pani Pawlikowska się z Panem Cejrowskim rozeszła.....

Ja nie wiem czy ktoś kto jest po rozwodzie powinien się wypowiadać na temat związków.



A co to ma do rzeczy? może się na rozwód nie zgodził... nie słyszałem żeby to była zawsze decyzja obu stron... a i tak się ludzie rozwodzą.

Kawagawa napisał/a:

Jak znam Pana Cejrowskiego to przypuszczam również, że o ile kobieta niezamężna nie ma prawa doradzać innym kobietom w sprawie związków, to już Ksiądz takie prawo ma. Bo jak wiemy, Ksiądz wie bardzo dobrze jakie są potrzeby seksualne kobiet i jaki rozmiar stanika nosić powinny.





Nie... nie ZNASZ CEJROWSKIEGO ... nie jesteś jego kumplem itd.

Kawagawa napisał/a:

Nie żebym Pana Cejrowskiego nie szanował, wręcz przeciwnie, jest dla mnie pewnego rodzaju autorytetem od dawna. Ale widząc go na żywo odniosłem wrażenie, że niestety, w niektórych kwestiach jest po prostu nawiedzonym oszołomem. I tutaj wyczuwam pismo nosem to jego oszołomstwo.



Masz autorytet który jest nawiedzonym oszołomem (SIC!) ... koniec...kropka...BASTA... EOT.

Kawagawa napisał/a:

Tak Panie Cejrowski, kobiety (fiufiu) są jedynie do garów (...) każdy Ksiądz doradzający jakiejś parze to seryjny pedofil lub pedryl.



Wyciąłem te najprawdziwsze i najlepsze z twych słów
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-06, 21:09
Devilyn napisał/a:



A co to ma do rzeczy? może się na rozwód nie zgodził... nie słyszałem żeby to była zawsze decyzja obu stron... a i tak się ludzie rozwodzą.



Nie... nie ZNASZ CEJROWSKIEGO ... nie jesteś jego kumplem itd.

Masz autorytet który jest nawiedzonym oszołomem (SIC!) ... koniec...kropka...BASTA... EOT.

Wyciąłem te najprawdziwsze i najlepsze z twych słów



Pan Cejrowski jest dla mnie autorytetem w kwestii tej wielkiej pasji którą posiada, pasji poznawania we wszystkich jego barwach, w kwestii poznawania jego różnych smaków i barw, w kwestii nie poddawania się. Jest dla mnie autorytetem jaki człowiek życiowo bardzo zaradny( szczególnie zawodowo), człowiek z marmuru, szacunek za to. Nie boi się stać pod Krzyżem gdy inni na niego sikają.

Jest też dla mnie najprawdopodobniej despotycznym oszołomem w kwestii tego jak on sobie ten świat w wielu miejscach interpretuje, co kojarzę z apodyktycznym nawiedzonym Katolicyzmem.

Jesteś w stanie rozumkiem zrozumieć takie rozgraniczenie?

Pisząc "na tyle na ile znam Cejrowskiego" mam na myśli przeczytane jego książki, wysłuchane audycje radiowe, obejrzane filmy, uczestnictwo w spotkaniu z nim, itp. Jest to jakaś forma znania Go, bo On przecież przez te formy przekazu ukazuje ludziom jaki jest. Czy jesteś w stanie załapać że w tym kontekście mówiłem "na tyle na ile znam Pana Cejrowskiego"?

Co do tego co powiedziałem o związku Pana Cejrowskiego skomentowałem i rozwinąłem już trzy razy, idź do Mamy, Taty, Proboszcza( mam nadzieje że nie kochanka czy Tego przydupasa bo takie relacje ośmieszają bliski mi Kościół) i niech Ci przeczyta raz jeszcze bo już mnie wkurza tłumaczenie w kółko tego samego, czy Wy naprawdę jesteście takimi pseudoprawicowymi debilami że czytać nie umiecie. Wybieracie sobie źle zinterpretowany fragment i sie dopierd***

WYbacz, ale chrzanisz
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-11-06, 21:45
TPaury napisał/a:

Uwielbiam jak napierdala tą przesączoną przez fusy wodę z tego dzbanuszka, wszędzie występuje z tym badziewiem.


spróbuj Yerby to zmienisz zdanie na temat tego badziewia
Chyba że wolisz korbole i parkową z biedry to rozumiem.
Ale Yerba świetnie oczyszcza organizm i lekko uspokaja
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-11-07, 1:48
elda1987 napisał/a:

nie czytam jako kobieta tych kobiecych pisemek, ale Cejrowski to pierdoli trzy po trzy. Frajerzyna od picia tego yerba mate ma już mózg wypalony, skoro twierdzi, że kobiety odchudzają się dla mężczyzn - nie, nie dbamy o siebie dla was, choć tak mówimy, dbamy o siebie dla samych siebie i też chcemy robić karierę jak mężczyźni a nie siedzieć w domu przy garach, mieć dupę jak szafa i żreć tylko steki.


Wyslij focie na pe wu a kto wie moze zrobisz kariere u mnie w lozku
Zgłoś
Avatar
pit@ 2012-11-07, 6:48
Lumpy1 napisał/a:


spróbuj Yerby to zmienisz zdanie na temat tego badziewia
Chyba że wolisz korbole i parkową z biedry to rozumiem.
Ale Yerba świetnie oczyszcza organizm i lekko uspokaja



Skoro tak lekko uspokaja, to Cejrowski powinien moczyć swoje bose stopy w tej Yerba, może uspokoi go to jeszcze bardziej.
Strach myśleć co by pieprzył bez takich wspomagaczy.
Zgłoś