18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ja tam zgadzam się w 100% z panem W.



Stawiam mu kratę piwa, żeby więcej mówił w ten sposób może wreszcie zobaczą (kobiety) jaka jest rzeczywistość.
Zgłoś
Avatar
RdK 2012-11-06, 17:11 36
Z nim to na piwo można iść, dobrze człowiek gada. I to na wiele tematów.
Zgłoś
Avatar
TPaury 2012-11-06, 17:37
Uwielbiam jak napierdala tą przesączoną przez fusy wodę z tego dzbanuszka, wszędzie występuje z tym badziewiem.
Zgłoś
Avatar
Truckerek 2012-11-06, 17:55 1
Się mu nie dziwie, sam nie wygląda jak model Calvin Klein'a

P.S hejtujcie do woli jaki jestem brzydki.
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2012-11-06, 18:45 5
@up Wedle życzenia: Ale jesteś kurewsko brzydki
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-06, 18:51 48
"Ja bym nie chciał żeby moja chodziła na ćwiczenia"

Z tego co kojarzę Pani Pawlikowska się z Panem Cejrowskim rozeszła.....

Ja nie wiem czy ktoś kto jest po rozwodzie powinien się wypowiadać na temat związków.

Jak znam Pana Cejrowskiego to przypuszczam również, że o ile kobieta niezamężna nie ma prawa doradzać innym kobietom w sprawie związków, to już Ksiądz takie prawo ma. Bo jak wiemy, Ksiądz wie bardzo dobrze jakie są potrzeby seksualne kobiet i jaki rozmiar stanika nosić powinny.

Nie żebym Pana Cejrowskiego nie szanował, wręcz przeciwnie, jest dla mnie pewnego rodzaju autorytetem od dawna. Ale widząc go na żywo odniosłem wrażenie, że niestety, w niektórych kwestiach jest po prostu nawiedzonym oszołomem. I tutaj wyczuwam pismo nosem to jego oszołomstwo.

Tak Panie Cejrowski, kobiety nie są jedynie do garów jak to uczą księża, kobiety też mają prawo pracować w korporacjach, również wtedy mogą mieć szczęśliwe rodziny. A argument, że kobiety piszące dla kobiecych czasopism to niespełnione życiowo idiotki jest tak samo trafny jak stwierdzenie, że każdy Ksiądz doradzający jakiejś parze to seryjny pedofil lub pedryl.

Amen.
Zgłoś
Avatar
tonymops 2012-11-06, 19:09 1
wstaw cejrowskiego - główna ;d

leci ode mnie 15 borwar i bedzie główna!
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-11-06, 19:18 1
wszystko byłoby fajnie gdyby nie te zjebanie dżingle i odgłosy z kreskówek
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-11-06, 19:20 8
Cejrowski - boso przez świat, gdzie grzecznie powstrzymuje sie od swoich poglądów. Reszta to syf
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2012-11-06, 19:22 1
@tonymops zgadzasz się z nim?
Zgłoś
Avatar
dth 2012-11-06, 19:24 3
jak jesteś przy okazji bardziej jaka? Jak można w takim momencie urwać filmik? - -'
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-11-06, 19:32
@up na 99% było "bardziej wredna"
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-11-06, 19:32
Kurrrr... cze . Niech on lepiej za siebie się wypowiada a nie "mężczyzna to, mężczyzna tamto" .
Powiedział, że zna kogoś kto lubi patrzeć jak dziewczyna szamie i na tym powinien poprzestać, a nie on się za ogół wypowiada i to jeszcze tonem jak by głosił jedyną słuszną prawdę >.<
Zgłoś
Avatar
Sero 2012-11-06, 19:34
Cejrowski w TVNie????
Zgłoś
Avatar
nn.karen 2012-11-06, 19:34 10
Kiedyś tego gościa szanowałam-dopóki zajmował się podróżami i przedstawianiem różnych kultur. Szkoda ,że nagle poczuł się specjalistą od wszystkiego (polityki, religii, moralności itp.) i nachalnie pragnie udowodnić ,że tylko jego racja jest jedyna i właściwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie