18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
slawekkorona 2013-11-30, 0:29 1
Zielone OBI
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-11-30, 0:29 5
Lubię Cejrowskiego, ale tu się przypierdolił nie wiadomo do czego. Owszem, jesteśmy państwem kolonialnym, ale mieliśmy, kurwa, po drodze kilka rozbiorów, dwie wojny światowe i okupację radziecką, która gdy tylko się skończyła, sprzedała rękami swoich agentów wszystko co miała na pniu tym, kto tylko się po coś zgłosił. Reszta została rozkradziona i zlikwidowana. Porównywać się tu teraz do Finlandii czy Szwecji jest po prostu tylko pierdoleniem od rzeczy. To samo z tymi nazwami i odmianami. Niech każdy wypowiada, jak potrafi. A odmieniać? Po chuj? Jeszcze większy burdel przy tym i zamieszanie, niż to wszystko warte. Ja wiem, że niektórym marzy się napis na sklepie "Lerła Merlę", tak żeby udowodnić chuj wie co, tylko komu to narobi najwięcej kłopotów?
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-11-30, 0:39 1
Znów Cejrowski pierdoli... Nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy krajem kolonialnym, a nazwy firm, podobnie jak miast, odmieniają się tak, jak tego chcą właściciele (lub klienci, bo ci też lubią być upierdliwi ). Przypierdala się jak debil.

Polska ma marki globalnego zasięgu... Właśnie wyborowa, Żubrówka (już nie Polska), Vistula i różne inne. Tylko trzeba ze trzy rzeczy wiedzieć, a nie mieć gówno w czaszce jak Cejrowski.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-11-30, 0:44
Nikt nic w Polsce nie wyprzedał, bo za komuny nic nie mieliśmy, a to co było, zostało wybudowane za pożyczone dolary przez towarzysza Gierka.
Więc na każdej fabryce, która w momencie budowy była już przestarzała zarobiliśmy dwa razy, raz pożyczając i nie oddając pieniędzy, które w większości nam umorzono, drugi raz sprzedając praktycznie nie nasze fabryki.
Zgłoś
Avatar
RowerPanaJezusa 2013-11-30, 0:58
Wstaje rano, włączam moje japońskie radio, zakładam amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciągam niemieckie piwo.

Siadam przed koreańskim komputerem, w amerykańskim banku zlecam internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiadam do czeskiego samochodu i jadę do francuskiego hipermarketu na zakupy.

Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wracam do domu, siadam na włoskiej kanapie i szukam pracy w niemieckiej gazecie.

Znowu nic...

Zastanawiam się, dlaczego do cholery w Polsce nie ma pracy...
i do chuja nauczcie się że biedronka nie jest polska
Zgłoś
Avatar
mastapedro 2013-11-30, 1:30 2
za cejrowskiego piwo w ciemno. niby katol i wgle ale spoko koles. swoje zwiedzil swoje mysli i maciekawy przekaz. zajebiste ksiazki. Pozdrwo Wojtaj
Zgłoś
Avatar
gackowaty 2013-11-30, 1:35 5
Wólczanka,KGHM,Sokołów,Drutex-i kutas że z zagranicznym kapitałem.Zysk idzie na utrzymanie polskich rodzin.Panie Cejrowski,skończ pan .Argumenty z dupy,tok rozumowania z dupy i słownictwo z dupy..Nie będzie mi bredził o polskości ktoś kto podatki płaci w rajach podatkowych.Nie składasz się na Wojsko Polskie to wypierdalaj złamasie pod obcą banderą.
Zgłoś
Avatar
c................t 2013-11-30, 1:39
mat88 napisał/a:



Globalne nie, ale cała środkowa i wschodnia Europa jest w zasięgu LPP (Re, House, Cropp itd) i ma podobną renome co H&M w Polsce.



Tja, tylko, że te kraje to Czechy, Węgry, Łotwa, Estonia, Rosja itp. No nieźle, nieźle, super rynki;)
Tylko, że renome mają te firmy, tak jak H&M, niezbyt dobrą - ot szmatławe ubrania za grosze, bez wyczucia stylu czy czegokolwiek, zwykła masówka dla biedniejszych ludzi. Więc nadal to kiepsko. Nawet taka Zara, która w Polsce jest taka ojeju, to na zachodzie to jest zwykły, tańszy sklepik. Sufit jednym, podłoga drugim.
Zgłoś
Avatar
korpin 2013-11-30, 2:17 1
Szacun. WC buty założył. Piwo za udokumentowanie obuwia Cejrowskiego.
Zgłoś
Avatar
de_ent 2013-11-30, 3:34 2
Naczelny prostak 4rp udaje że jest dowcipny, na dodatek zmyśla.
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2013-11-30, 3:40
Ten cejrowski to sam sie wyslawia jak taki malpiszon
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-11-30, 3:45
@up up up
Jeśli Max Factor jak jest od was, to "wy" chyby z Izraela jesteście!?
Zgłoś
Avatar
Avans 2013-11-30, 9:05
wpadlem na genialny pomysl
na kolejnych zakupach bede udawal szwaba dunczyka czy tam holendra
ciekawe czy pizda przy kasie sie ze mna dogada
(albo nie, jak mnie ktos wezmie za taliba? :<)
Zgłoś
Avatar
PiotrossS 2013-11-30, 9:34 1
Chłop chyba zapomniał o tym, że Polska ma swoją markę "globalną", która jest bardzo mało znana w Polsce.

Solaris Bus & Coach - To aż dziwne, ale w Niemczech jeździ bardzo dużo tych busów, a jak już nabiją 2 miliony kilometrów, to trafiają do Polski.

W miejscu, gdzie mieszkam (Swansea, Południe Walii), w przetargu w dostarczeniu busów, również o mało co i Solaris by wygrał.

Ciekawe, nie? Polskie busy za drogie dla Polski.
Zgłoś
Avatar
Vados 2013-11-30, 10:25
Co on pierdoli ... A chocby nasze Polskie autobusy Solaris to kurwa cala europa od nas kupuje ......
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie