18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
yogas91 2013-11-29, 21:22 13
Volvo już nie jest Szwedzkie
xD
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-11-29, 21:25 101
Mówi to Pan w kurtce Burberry...
Zgłoś
Avatar
Nagar1 2013-11-29, 21:26 1
tak bo najlepiej sprzedac polske i a potem okrasc polaków bo to nie moj kraj przecież kurwa mac jebani policycy sprzeedaja kurwa all ja pierdole kurwa mac
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2013-11-29, 21:30 32
A Inglot ? Koral ? Sobieski ? Reserved ? To nie sa polskie marki o zasięgu globalnym ? Żywiec ?
Zgłoś
Avatar
c................t 2013-11-29, 21:54 5
@stingerek

Koral nie jest zbyt globalne, tak jak Reserved
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2013-11-29, 21:55 4
Nivea to nie polska marka. Nokia upadała. Volvo jest już chińskie.
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-11-29, 21:59 5
@kokinosz - nivea miała produkcje w Polsce jeszcze długo po wojnie, o to mu chodzilo. niemiecka firma ale pod opakowaniem made in Poland. nokia jednak nie upadła i jak narazie ma sie dobrze. volvo przenioslo produkcje do chin co nie jest rownoznaczne ze sprzedaza firmy ...
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-11-29, 22:10 6
Co on pierdoli?
Od kiedy NIVEA jest polska i czy kiedykolwiek była produkowana przez polską firmę?
Nivea od zawsze należy do firmy Beiersdorf.

A volvo nie przeniosło produkcji do Chin. Volvo jest teraz w rękach chińczyków. składana są między innymi w Holandii z części produkowanych na całym świecie.
Zgłoś
Avatar
Novac 2013-11-29, 22:11 4
A co on w butach? A ja myślałem że on Boso przez Świat
Zgłoś
Avatar
Fukuoka 2013-11-29, 22:12 16
jak ja tej mordy nienawidzę !
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-11-29, 22:18 6
jemu raczej chodzilo o to ze nie mamy zadnej waznej firmy na swiatowym rynku ale widze ze tu nagle sami znawcy historii fabtyki kremow itp. zrozumcie zalozenie a nie konkretna tresc. to jest film o pogladach i wnioskach a nie dziennik telewizyjny ...
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2013-11-29, 22:18 2
@Cyconauta -przecież nadal w Polsce wiele koncernów produkuje towary. WWięc to z Nivea to jakaś pomyłka. Nokia nie ma się dobrze bo właśnie kupił ją MMicrosoft. Volvo jest kupione pprzez Chińczyków a nie ze produkcja jest przeniesiona. Obudźsię bo nie wiesz co się dzieje.
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-11-29, 22:22 10
CYCONAUTA napisał/a:

jemu raczej chodzilo o to ze nie mamy zadnej waznej firmy na swiatowym rynku ale widze ze tu nagle sami znawcy historii fabtyki kremow itp. zrozumcie zalozenie a nie konkretna tresc. to jest film o pogladach i wnioskach a nie dziennik telewizyjny ...


noszkurwamać:
CYCONAUTA napisał/a:

@kokinosz - nivea miała produkcje w Polsce jeszcze długo po wojnie, o to mu chodzilo. niemiecka firma ale pod opakowaniem made in Poland. nokia jednak nie upadła i jak narazie ma sie dobrze. volvo przenioslo produkcje do chin co nie jest rownoznaczne ze sprzedaza firmy ...



sam zacząłeś jako znafca tylko, że nic z tego co napisałeś nie ma nic wspólnego z rzeczywistością a potem się nosisz.
Idąc twoim tokiem rozumowania można powiedzieć, że Opel też jest polską firmą bo przecież go produkują w Gliwicach, Fiata w tychach, czy Volkswagena w Poznaniu...
Ja pierdolę, ale z nas potęga.
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-11-29, 22:30 23
@kokinosz mimo wszystko gówno mamy. ktos tu pisal o koralu, żywcu(kupiony przez heinekena czy carlsberga chuj mie to obchodzi bo to gówno jest) i reserved. czyli rozumiem. 40 milionowy, 6 co do wielkosci kraj w europie specjalizuje sie w produkcji lodów i gaci. chuj ze nie wiem co sie dzieje poza moim ogródkiem. jebie mnie to. fakt jest taki że to twoje volvo i nokia zostały sprzedane dosc niedawno a my sprzedalismy sie niemal do zera juz 20 lat temu. nie mamy nic czy mozemy sie pochwalic. a jeszcze niedawno firmy typu PLO, Dalmor, FSO czy nasze stocznie byly rozpoznawane wszedzie ... kraj upada a ludzie piszacy posty wyzej potrafia tylko powiedziec ze nienawidza cejrowskiego i wytknac jego bledy. bo tak kurwa najlatwiej ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie