18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Cennik usług proboszcza - Ksiądz Jarosław
C................1 • 2012-07-26, 23:30
Cytat:

Bunt w parafii w Pisanicy koło Ełku. Część wiernych chce się pozbyć miejscowego proboszcza - księdza Jarosława. Opowiadają oni, że duchowny wprowadził cennik za każdą z duszpasterskich posług. Podobno płacić trzeba za wezwanie księdza do chorego, za przystąpienie do Komunii Świętej, a nawet za tzw. ogłoszenia duszpasterskie.

Zgłoś
Avatar
rawpanic 2012-07-27, 18:05
kubaska5 napisał/a:

mieszkam we wloszech prawie 12 lat ale to tylko w polsce jest dopuszczalne!!!!!!!! tu we wloszech poszedl by siedziec za wyludzenia, a jeszcze u nas kleryk placi czynsz za ziemie gdzie znajduja sie budynki gospodarcze kleryczne!!!!!!!!!!!! aaaaaaa jeszcze legalne aborty i zwiozek homoseksualny sa zastosowane w panstwie od 15 lat mimo ze watykan znajduje sie przy samym rzymie..... moge tak pisac i pisac....

wypierdolic mu skarbòwke i do cfeli na wroclaw tam zmieni zasade zycia.


we wloszech ludzie sa ciutek madrzejsi pod tym wzgledem...

to o zwiaskach seksualnych to nie prawda
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-27, 18:06
Bunt w parafii w Pisanicy koło Ełku. Ot taki przypadek
Zgłoś
Avatar
c................1 2012-07-27, 18:11
Akurat ogłoszenia to mogłyby być takie w każdej parafii, w niektórych parafiach trwają dłużej niż kazanie...
Zgłoś
Avatar
Kruncher 2012-07-27, 18:24
Takie gnojki psują opinię wszystkim duchownym. Mój ojciec jest księdzem i tak nie robi!
Zgłoś
Avatar
shin69 2012-07-27, 18:37 1
Płacą i jeszcze narzekają - księżulo powinien im dojebać jakiś większy podatek, przecież skoro na kościół to i debile zapłacą bez szemrania
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-07-27, 18:47
a głupi ludzie się przejmują. Jeździć do parafi obok jak takie ciśnienie być na mszy a chuj jebany ksiądz jarosław niech z głodu zdycha ;]
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-07-27, 18:48
Jackyll napisał/a:

Bunt w parafii w Pisanicy koło Ełku. Ot taki przypadek



w dodatku jeszcze ksiądz Jarosław ...
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-07-27, 18:51
odpierdolcie sie od JARKA!!!
Zgłoś
Avatar
elpolako 2012-07-27, 19:41
ludzie mieszkający tam to też pizdy, ksiądz człowiek jak każdy inny i wpierdolić też mu można , albo się nauczy albo pójdzie w chuj
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2012-07-27, 20:09 1
Coś się im kurwa stanie, ja nie zapłacą ? Jak im do domu typ w sukience nie przyjdzie to płaczą? KURWA niech ten ciemogród wkońcu się obudzi. I te ich argumenty "Nie bo nie"
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-07-27, 21:56
Księżulo spoko. Nie unosi się. Nie podnosi głosu, rzuca argumentami.
Byłby z niego dobry Dyrektor sprzedaży.
Dać mu awans!
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-07-27, 22:01
Skoro klecha Jarek chce robic biznes to ok. Ale najpierw - obligatoryjnie musi wykupic budynek kosciola oraz gruntu. Po drugie kada fiskalna, po trzecie ewidencja gospodarcza oraz opodatkowanie gnoja. To juz nie jest posluga duszpasterska, to zwykle abyelecenie rozpasanych czarodziejow-pedofili.
Zgłoś
Avatar
SmokeTatum 2012-07-27, 23:08
nie kumam przeciez nikt im z kieszeni nie wyciaga tylko sami daja. Przeciez sami sa winni. Ja tam wbijam w kosciol jak mi ksiadz robil problemy przy bierzmowaniu to sie nie bierzmowalem, na chuj mi to potrzebne?
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2012-07-28, 0:34
ru_ziolo napisał/a:

Biznes is biznes.
Traktujcie kościół tak jak ja - jako biznesmena który chce zarobić jak najwięcej robiąc jak najmniej.
Czyli tak jak wszyscy.
Nic nadzwyczajnego.
Też byście tak robili.
Dyma nas rząd, dyma nas kościół...
W zasadzie to jesteśmy dymani z każdej możliwej strony.


Z ta różnica że rząd nas dyma czy tego chcemy czy nie a do kościoła nikt nie każe chodzić..
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-07-28, 10:11
ru_ziolo napisał/a:

Biznes is biznes.
Traktujcie kościół tak jak ja - jako biznesmena który chce zarobić jak najwięcej robiąc jak najmniej.
Czyli tak jak wszyscy.
Nic nadzwyczajnego.
Też byście tak robili.
Dyma nas rząd, dyma nas kościół...
W zasadzie to jesteśmy dymani z każdej możliwej strony.



a czemu? bo sami też wały robimy. Tylko my na poziomie np. 20zł w robocie mały wałek, a oni mogą robić wały na 500.000$ to sobie robią. To takie prawdziwe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie