18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
Cennik usług proboszcza - Ksiądz Jarosław
C................1 • 2012-07-26, 23:30
Cytat:

Bunt w parafii w Pisanicy koło Ełku. Część wiernych chce się pozbyć miejscowego proboszcza - księdza Jarosława. Opowiadają oni, że duchowny wprowadził cennik za każdą z duszpasterskich posług. Podobno płacić trzeba za wezwanie księdza do chorego, za przystąpienie do Komunii Świętej, a nawet za tzw. ogłoszenia duszpasterskie.

Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-26, 23:45 22
Biznes is biznes.
Traktujcie kościół tak jak ja - jako biznesmena który chce zarobić jak najwięcej robiąc jak najmniej.
Czyli tak jak wszyscy.
Nic nadzwyczajnego.
Też byście tak robili.
Dyma nas rząd, dyma nas kościół...
W zasadzie to jesteśmy dymani z każdej możliwej strony.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-07-27, 1:05 8
Sami - jako społeczeństwo - klechów przyzwyczailiśmy do tego stanu. Każda kolęda, msza, posługa - to kasa. Z czasem przyzwyczaili się do tego, że im się "należy - aż stało się to normą. Sami po trosze jesteśmy sobie winni... Inna sprawa, że te pazerne mendy w sutannach bywają chciwe, i chuj takim w oko.

Żeby nie było - znam gości w sutannach z powołaniem, tylko dlaczego jest ich nikły procent? Jak nie alkoholik, to złodziej albo - nie daj Boże (???) - pedofil.

A może zrobimy chujcom wybory, jak politykom? Dał rady, niech zostanie. Nie? To niech spierdala na drzewo, bez prawa wykonywania zawodu.
Szacun dla gości z powołaniem, a reszta niech się pierdoli!
Zgłoś
Avatar
bigipl 2012-07-27, 1:42
Tak to gadają żeby być cicho bo to dom boży a tu drą te mordy
Zgłoś
Avatar
dzony91 2012-07-27, 1:53
Trzy słowa do ojca prowadzącego...

Chuj ci w dupe.....
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-07-27, 2:24
jebany złodziej, klecha mówi ze kościół utrzymuje się z datków/ofiary, a co kurwa z funduszem kościelnym, mało im?

ja sie tam nie wstydzę akceptuje kościół jako społeczeństwo ale nie kurwa jako instytucje(mafie).
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-07-27, 7:21 9
Ja tam zawsze podziwiałem księdza Jankowskiego aka "Delegat" - kiedy inni księża (zgodnie z tajnym zarządzeniem z połowy lat 90) chowali się ze swoim bogactwem sprzedając luksusowe Mercedesy i zamieniając je na (równie luksusowe acz mniej rzucające się w oczy) Seaty, Mazdy, Toyoty etc. on bujał się jak król w swojej S-klasie i co raz szpanował na mieście swoim strojem z gronostajów za 30 kafelków podkreślając swoją pozycję każąc klękać i całować się po rękach ludziom. Nie ma chyba lepszego dowodu na mądrośc i sprawiedliwość wyroków boskich niż emerytka z 800 zł jałmuzny z ZUSu całująca po rękach pana w gronostajach!
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-07-27, 9:43 1
I jak tu nie hejtować tej korporacji? Trzeba być tolerancyjnym.....takiego chuja!
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-07-27, 10:59 6
Zaścianek i średniowiecze

Spalmy jeszcze jakąś czarownice na stosie, będzie fajnie...
Zgłoś
Avatar
wiktor4024 2012-07-27, 11:52 1
Ach te Jarosławy ^^
Zgłoś
Avatar
p................n 2012-07-27, 12:25 3
LOL! Jak ktoś się daje dymać tym nawijaczom bajek o zombie i stworzeniu świata w 6 dni, to niech się nie dziwi, że kasę z niego doją. Jak jest cwany, to niech wyciąga szmelcu ile się da. Jak motłoch głupi, to zapłaci. Przy nich Chyży Rój, to jest płotka, bo co wybory wymyśla inną historyjkę. Oni doją od 2 tysiącleci na tę samą bajkę. I to działa!
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2012-07-27, 13:10
Tak samo jak z ryżym Donkiem.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2012-07-27, 13:20 1
Proponuję pobawić się w norweskich blackmetalowców i puścić kilka kościołów z dymem...
Tak, w ramach refleksji kościoła nad sobą
Zgłoś
Avatar
tomekb25 2012-07-27, 15:43 2
Debile... Wzieli by po prostu przestali tam chodzic i dawac kase... Czego oni sie spodziewaja naprawde... Ten "xionc" smieje sie z nich bo ciagnie kase, a w najgorszym razie przeniosa go do innej parafii...
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2012-07-27, 17:02 1
ja osobiscie popieram tego ksiedza: niech jebie ciemnote jak tylko si da!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie