18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:50
Avatar
j................s 2014-04-14, 15:37 2
Czekacie aż chytrus pierwszy napisze ?Filmik chujowy,że mu łba nie urwało...
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-04-14, 15:41
Mokre marzenie wiejskich tuningowców...
Zgłoś
Avatar
TheUziman 2014-04-14, 15:41 1
0:28
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-04-14, 16:14 1
Nie wiem czy byłaby śmierc tak od razu, niby ma ten kask i jakieś usztywniacze karku.

______________

możesz wszystko
Zgłoś
Avatar
L................R 2014-04-14, 16:52 1
Browaryt napisał/a:

Nie wiem czy byłaby śmierc tak od razu, niby ma ten kask i jakieś usztywniacze karku.


Ayrton Senna też miał kask i nic mu to nie dało,zresztą widziałeś co się stało Felipe po uderzeniu z małą sprężynką? no właśnie...to co by było z kołem,a HANSY chronia tylko przy uderzeniach,w tej sytuacji nic by nie dały
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów