18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Ceuta
nowynick • 2018-07-31, 13:09
Murzyny usłyszały, że Włoski rząd postanowił nie przyjmować, Grecja też coraz bardziej nieprzychylna to wybrali inną drogę. Ceuta - afrykańska część Hiszpanii, bohaterowie nagrania już są na terenie UE Zamiast ich zrzucać czy do prądu tą siatkę podłączyć wzywają pomoc żeby ich pozdejmować z ogrodzeń.


PS same kobiety i dzieci kurwa. Jak już ten desant zakończą to wojsk Allaha w Europie będzie więcej niż naszych żołnierzy...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-31, 13:30 23
Same kobiety i dzieci

Bambusy wyczuły słabość białego w ostatnich latach i instynkt się załączył aby wykorzystać słabszego.
Lewaki, liberałowie i inne zjeby mogą mi wmawiać rasizm ale ja opisuję tylko zachowanie zwierząt w naturze. Tak samo się dzieje w świecie przyrody.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-31, 13:33 29
A jak Żydzi strzelają do brudasów skaczących przez siatkę to jest płacz.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-07-31, 13:35 11
Chwal Ukraińca swego, bo mogłeś mieć czarnego.
Co Hiszpania zrobi z taką nadwyżką intelektualistów? Sami lekarze, prawnicy, fizycy i architekci.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-31, 13:35 11
Abraxus napisał/a:

A jak Żydzi strzelają do brudasów skaczących przez siatkę to jest płacz.



od płaczu lewaków nie giną ludzie, nie popieram Izraela, to okupant, natomiast na tyle mądry naród żeby trzymać się z dala od muzułmanów

Spiderowski napisał/a:

Chwal Ukraińca swego, bo mogłeś mieć czarnego.



Ukraińcy w Polsce są potrzebni żeby chronić polskiego pracodawce przed wyzyskiem ze strony polskiego pracownika . Wmawia się nam, że gospodarkę nam nakręcają. Mamy w zachodniej europie ze 3 mln obywateli, którzy jakby usłyszeli "zarobicie 70% tego co macie na wyjeździe" w większości zaczęli by się pakować... A tak "mam 10 ukraińców na twoje miejsce i wypierdalaj jak nie pasi".
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-07-31, 13:37 1
Abraxus napisał/a:

A jak Żydzi strzelają do brudasów skaczących przez siatkę to jest płacz.


Pokaż mi choć jedno zdjęcie zastrzelonego brudasa nad siatką, a nie za, to pogadamy.
Chociaż nie... z takimi jak ty się nie gada...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-07-31, 13:47 9
Kiedy te kurwy na zachodzie zczają, że to kurwa inwazja....
A do takich najeźdźców się kurwa strzela.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-07-31, 13:49 2
nowynick napisał/a:


Ukraińcy w Polsce są potrzebni żeby chronić polskiego pracodawce przed wyzyskiem polskiego pracownika . Wmawia się nam, że gospodarkę nam nakręcają. Mamy w zachodniej europie ze 3 mln obywateli, którzy jakby usłyszeli "zarobicie 70% tego co macie na wyjeździe" w większości zaczęli by się pakować...



Poniekąd to prawda że nakręcają gospodarke. Jest tyle roboty że naprawde nie ma rąk do pracy. Powrót emigracji nie wyrównał by tego zapotrzebowania ale faktem jest że jakby obniżyć podatki to niejeden by wrócił. Z takiej sytuacji jaką mamy teraz nic tylko się cieszyć. Ciekawie będzie kiedy ten okres prossperity się skończy (a to pewnie jeszcze jakieś 2-4 lat)
Zgłoś
Avatar
kiedystobylo 2018-07-31, 13:53 2
W tym momencie wystarczy że każdy imigrant zabije 2-3 europejczyków i w jeden dzień zachodnia europa przestaje istnieć
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-31, 13:56 4
Up

siłą rzeczy nakręcają, bo tu żyją, natomiast bez nich Polacy łatwiej by wywalczali podwyżki. Jakby polski pracownik zaczął zarabiać kwoty zbliżone do zachodnich nikt normalny by nie emigrował rozstając się z rodziną...
Zgłoś
Avatar
remi1982 2018-07-31, 13:56 12
Spiderowski napisał/a:



Poniekąd to prawda że nakręcają gospodarke. Jest tyle roboty że naprawde nie ma rąk do pracy. Powrót emigracji nie wyrównał by tego zapotrzebowania ale faktem jest że jakby obniżyć podatki to niejeden by wrócił. Z takiej sytuacji jaką mamy teraz nic tylko się cieszyć. Ciekawie będzie kiedy ten okres prossperity się skończy (a to pewnie jeszcze jakieś 2-4 lat)



Czy Ty czytasz co piszesz? Nie ma rąk do pracy? Kurwa, pracodawcy dostają dotacje przy zatrudnianiu ukropów. A jak Polak ma iść zapierdalać za 1600zł to lepiej stąd wypierdalać. Większość z tych ukropów to jebany margines, swołocz z dzikich pól. Kryminaliści i dupodajki.
Z takiej sytuacji jaką mamy obecnie, cieszą się tylko popierdoleni przedsiębiorcy którzy nad interes kraju w którym żyją stawiają własne zarobki.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-07-31, 14:01
nowynick@ Ale jak ma Polski pracownik zarabiać tyle co w Niemczech czy Anglii?? Idźmy dalej w tej fantazji; jakbyśmy zarabiali więcej od niemców to by niemcy do nas imigrowały...

Bez ukrainców Polacy chuja by wywalczyli bo by co druga firma nie mogła się rozwinąć bo nie ma kto pracować i trzeba by zlecenia nieprzyjmować. Zleceń jest tyle że Polak musiał by siedzieć po 13 godzin w pracy.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-31, 14:03 4


wg mnie wystarczyło by 60-70% tego co w Niemczech i Polacy by wracali

minimalna niemiecka 1498 euro (styczeń 2018), 60 % po dzisiejszym kursie to 3800 zł MINIMUM...
Zgłoś
Avatar
jackalski 2018-07-31, 14:06 2
Ktoś mi powie po cholerę Hiszpanii Melilla i Ceuta?
Zhandlowaliby Marokańczykom, a nie bawili się w zamorskie kolonie.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-07-31, 14:08 5
porty, opłaty, logistyka, cło. Trochę są na tym do przodu

nie zmienia faktu, że jak byłem mały i wchodziłem na Śnieżkę to mi rodzice tłumaczyli, że do granicy nie możemy bliżej podejść, bo wojsko zacznie strzelać. I kurwa prawidłowo! Na to tutaj brak słów...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie