18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Strona wykorzystuje mechanizm ciasteczek - małych plików zapisywanych w przeglądarce internetowej - w celu identyfikacji użytkownika. Więcej o ciasteczkach dowiesz się tutaj.
Obsługa sesji użytkownika / odtwarzanie filmów:


Zabezpiecznie Google ReCaptcha przed botami:


Zanonimizowane statystyki odwiedzin strony Google Analytics:
Brak zgody
Dostarczanie i prezentowanie treści reklamowych:
Reklamy w witrynie dostarczane są przez podmiot zewnętrzny.
Kliknij ikonkę znajdującą się w lewm dolnym rogu na końcu tej strony aby otworzyć widget ustawień reklam.
Jeżeli w tym miejscu nie wyświetił się widget ustawień ciasteczek i prywatności wyłącz wszystkie skrypty blokujące elementy na stronie, na przykład AdBlocka lub kliknij ikonkę lwa w przeglądarce Brave i wyłącz tarcze
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:21
🔥 Bójka uliczna - teraz popularne
Cezary Mończyk nie żyje
JSK2012 • 2013-06-12, 17:27


Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym"

Tragiczna informacja z Turcji. Nie żyje Cezary Mończyk (+51 .l), główny bohater erotycznego programu "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym".

Mończyk zginął na wakacjach. W hotelu, w którym wypoczywał razem z dziewczyną. Informacje o śmierci potwierdziła rodzina.

Mończyk miał 51 lat.

Według informacji, które "Fakt" uzyskał od czytelnika, Cezary Mończyk zginął w hotelu, w którym wypoczywał razem ze swoją dziewczyną. Bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym" zasłabł pod prysznicem i uderzył głową o posadzkę. Zmarł na miejscu. Nie wiadomo jednak, co było bezpośrednią przyczyną jego śmierci.
Mończyk od lat zmagał się z poważną chorobą serca. Miał wszczepiony rozrusznik. Czy to chore serce było powodem jego zasłabnięcia? Cezary Mończyk był bohaterem głośnego dokumentu "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym". Jego realizatorzy obnażyli w nim kulisy polskiego seksbiznesu.
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2013-06-12, 17:29 35
karma wjebała starego jebakę i zboczeńca
Zgłoś
Avatar
sard 2013-06-12, 19:58 1
Oczywiście przypadek - kolejna ofiara muslimskiego ucisku!!!

Teraz czekam na beatyfikowanie Cezarego Mończyka, który zginął za nas walcząc z szariatem!!!
Zgłoś
Avatar
lofix1 2013-06-12, 20:46 1
tak się kończy pakiet all inclusive
niewyżyte buraki
Zgłoś
Avatar
szoszana 2013-06-12, 21:39
kurwa umarł nie zginął.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-12, 22:01 1
I jednego sutenera mniej.
Ho ho, ile jadu się poleje w internecie. A Mończyk teraz patrzy na nas z dołu i się śmieje...

______________

Białe jest białe, czarne jest czarne a czerwone jest wredne.

Czytanie ze zrozumieniem NIE BOLI. Jak nie kumasz to poproś starszego brata o wytłumaczenie.
Zgłoś
Avatar
Resider 2013-06-13, 12:07
chuj mnie obchodzi jakiś srończyk
Zgłoś
Avatar
Dante737 2013-06-13, 12:09 1
Cytat:

Odszedł bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym"
... Cezary Mończyk (+51 .l), główny bohater erotycznego programu "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym". ... swoją dziewczyną. Bohater "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym"... Cezary Mończyk był bohaterem głośnego dokumentu "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym"



W tak krótkim tekście użyłeś tyle razy tego "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym" że aż mnie wykręca od twojego braku umiejętności sprawnej obsługi ctrl+c i ctrl+v

A tak po za tym to jak przeczytałem ze w Turcji to się spodziewałem sensacji że polakowi głowę obcięli.
Zgłoś
Avatar
s................6 2013-06-13, 12:09 2
chuj z tym zbokiem
Zgłoś
Avatar
wzabekczesany77 2013-06-13, 12:14
sąsiedzi jeszcze ze szczęścia pijani:)
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2013-06-13, 12:21
"fakt" wiarygodne źródło informacji buahahaha
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-06-13, 12:24 7
Ten to musiał naobracać tych towarów naobracać ....

Zgłoś
Avatar
froqer 2013-06-13, 12:25
Też miał śliski kocyk?
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2013-06-13, 12:26
Oczywiście kondolencje, aleee czaicie tą sytuacje?

Za kilka/kilkanaście lat.
Mój wuj zginął tragicznie w 2013 w Turcji...
O Boże, zginą w tych zamieszkach?
Nie, zasłabł pod prysznicem.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-06-13, 12:30
"Bardzo mi przykro, ale ze względów zawodowych muszę zobaczyć Twoje piersi"
(koment zajebany z tematu o mończyku, ale trafny

______________

Musicie uruść żeby to zrozumieć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów