18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Magik2501 2012-03-09, 0:06 112
Na sadolu taki film nie przejdzie. Chuj że gość ma rację, zaraz będzie zjechany przez gimbaze za sam fakt, że nie wyśmiewa klechy albo całego kościoła. Ot taka moda.
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2012-03-09, 0:07 16
Nie chodzi o klechę tylko o radio maryja i trwam, czyli największe ścierwo.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-03-09, 0:09 29
sadystycznie bolesny napisał/a:

Nie chodzi o klechę tylko o radio maryja i trwam, czyli największe ścierwo.



Obejrzyj film, Pazura mówi właśnie o tym. Nie podoba się - ok, przełącz się, nikt ci nie każe oglądać
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2012-03-09, 0:17 21
Jak widzę ogłoszenie na tablicy gdzieś na mieście "Co łaska dla Radia Maryja, zrób dobry uczynek, a grzechy będą Ci odpuszczone ~ ks. Rydzyk" - to tez mam obojętnie przejść? Mafia i największe ścierwo, opodatkować to wszystko razem z kościołem. Robią z słuchaczy idiotów (no, może nie muszą...) i do tego się narzucają innym ludziom. Analogia jak z pedałami, niech sobie będą, ale jak się zaczną lizać w kawiarni to coś nie tak, nie uważasz?
Zgłoś
Avatar
hailtotheparanoia 2012-03-09, 0:24 37
@sadystycznie bolesny

Nie jestem człowiekiem wiary i uważam każdą wspólnotę religijną za szczerze niespójną ideologicznie, a każdego z jej członków za niezbyt świadomą nawet tych cech, przerażoną śmiercią i samotnością, zachwianą emocjonalnie istotę - ale przyznam rację Pazurze - raz gdy w naszym kraju jest chociaż cień wolności słowa, każdy ma prawo z niego korzystać, w ten sam sposób, każdy ma możliwość zmiany kanału gdy nie jest zadowolony z tego co widzi.

Sadystycznie bolesny jest poziom Twojej kultury i szczerze, pierdoli mnie że to sadistic i tutaj kultury brak.. większości - trzy razy jeszcze w pokucie za głupotę obejrzyj film i posłuchaj o czym mówi Pazura - bo nie mówi nawet o TV Trwam ani Radio Maryja - chociaż, może tak.. słowo koniecznie jest tutaj za dużym słowem - a właśnie o nie do końca utrzymywanej wolności słowa w Polsce.

I gdy rzucasz się na jakąkolwiek grupę społeczną/wspólnotę religijną czy nawet na Trwam nazywając je ścierwem, mam nadzieję że nie będziesz bronić się wolnością słowa - bo ta powinna być dostępna jedynie dla ludzi z wyższym poziomem kultury i najzwyklejszej wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-03-09, 0:28 3
Czuje atak gimbazy!

ale piwo dam bo gada z sensem.

Gimbusom mówie krótko - ssijcie mi pałe DZIECIACZKI!

(PS> sam nie ogladam trwam ani nie słucham radia. jestem ateistą i nie byłem chrzczony. Więc jebie wam gimbusy, zydy i inne gówna)
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2012-03-09, 0:35 3
@hailtotheparanoia

Wszystko pięknie cud malina, niestety cały tok rozumowania upada jak domek z kart w momencie, kiedy człowiek nie oglądając Trwam czy nie słuchając Radia Maryja, jest przez nie atakowany w codziennym życiu. Dlaczego wszędzie widzę ogłoszenia wyżej wymienionych? Dlaczego znajduję w skrzynce pocztowej gotowe do wypełnienia formularze wpłat na rzecz RM? Tak jak napisałem, niech sobie żyją w swojej społeczności, ale niech ode mnie spierdalają. Dostanę chwilowego zaćmienia, to sam się do nich zgłoszę i oddam im majątek.

btw.

Cytat:

Analogia jak z pedałami, niech sobie będą, ale jak się zaczną lizać w kawiarni to coś nie tak, nie uważasz?



Mam wrażenie, ze do tego pijesz. Buziaczki ;*
Zgłoś
Avatar
vass 2012-03-09, 0:48 3
Gada z sensem, bo w demokratycznym kraju każdy ma prawo mówić co myśli.
A co do radia niech sobie będzie i tak nie słucham, tylko na tych samych zasadach co każde inne radio, a nie za darmo, bo się należy.
Ja nie mam ochoty żeby chociaż złotówka z państwowych pieniędzy zasiliła tego człowieka.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2012-03-09, 0:58 12
sadystycznie bolesny napisał/a:

człowiek nie oglądając Trwam czy nie słuchając Radia Maryja, jest przez nie atakowany w codziennym życiu


Atakowany jesteś codziennie na każdym kroku. Jadąc autobusem, oglądając telewizje, idąc do kina, słuchając radia, wszędzie i o każdej porze (może oprócz czasu kiedy spisz:) jesteś bombardowany reklamami. Nawet jeśli tego nie chcesz. Radio Maryja mimo swojego natręctwa nie odstaje od reszty. Jaka to różnica czy spamują ci skrzynkę pocztowa ulotkami z Pizza Hut, Tesco czy Radia Maryja. Jeden chuj, wiec przestań patrzeć na to tylko z jednej strony i przejrzyj na oczy.
Zgłoś
Avatar
hailtotheparanoia 2012-03-09, 1:51 1
Masz jedynie wrażenie - chodziło mi o poprzednią wypowiedź - ponadto, xiontZ ułatwia mi odpowiedź, nie muszę już trudzić się tłumaczeniem tego że atakowany jesteś każdego dnia i każdej godziny przez większość istniejących na rynku korporacji

Nie wierzę w ideały ludzi słuchających R. Maryja czy oglądających TV Trwam, lecz gdy widzę drugiego ateistę tak bezczelnie niszczącego podstawy jakiejkolwiek, może i zawierającej humor, ale też inteligentnej krytyki budowanej przez np. G. Carlin'a, C. Hitchens'a czy B. Russell'a - żałuję że ta wolność słowa o której tutaj mówimy, nie jest dostępna jedynie dla ludzi którzy opuścili już mentalnie swe gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
RAMONES 2012-03-09, 8:38 3
Czaruś wraz z wiekiem i przemijająca karierą traci rozum i łapie się już wszystkiego.
Zgłoś
Avatar
think666 2012-03-09, 8:55 6
Radio Maryja i TVTrwam powinny zniknąć. Zauważcie, że jest między innymi ReligiaTV i dlaczego nikt nie krzyczy żeby ją zamknąć/zdelegalizować? Bo nie czuwa nad nią Ojciec Skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
deniZ 2012-03-09, 10:07 1
Starosc nie radosc...
Krzys Ibisz sie odmladza, Pazura ociera sie o psychiatryk...
A to wszystko wina demokarcji i dobrobytu w kraju.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-03-09, 10:14 4
Po to są sądy ?? Hahahaha. Tadzio Rydzyk jest tak biedny iż nie stać go na wpłacenie 3 tyś kary. Tia nawoływanie do nienawiści , niemal że kradzież pieniędzy na ratowanie stoczni. Jakoś status duchownego pozwala w Polsce na więcej. Z tym walczę a nie z religią. Jeżeli ktoś jest na tyle nieodpowiedzialny za siebie iż musi wierzyć w jakieś bóstwo to niech wierzy ale niech nie przeszkadza innym. A takich wierzących wpychających się do każdej dziedziny życia jest w cholerę. Ja nie mówię katolikom jak się modlić więc niech odpierdolą się od innych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie