18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
ManekinArtist 2013-08-30, 10:22
Ja tam lubie bata sobie skręcić przy dobrym piwku bo w miksie lepiej wchodzi. Generalnie część tutaj z was ma widzę ciężkie przeżycia, ja jaram hmm ponad 15 lat i jeszcze nie narzekałem na jakieś braki, no chyba że z pamięcią Ale kwestia przerwy i wszystko wraca do normy, alkohol znowu jest bardziej inwazyjny i pustoszy organizm. Fakt faktem, baczka to otwarcie drzwi na dalsze pole etc etc.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-08-30, 10:40
Jak ktoś już pisał wszystko z umiarem
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-08-30, 10:43 11
Nawet po stu innych testach porównawczych ludzie powiedzą że marihuana to zło. Banda jebanych debili ... :/
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-08-30, 11:24 1
Najebany w 3 dupy vs lekko spizgany (tak ze 4 buchy w nim widziałem). To może zrobimy teraz konkurs koleś po jednym piwku vs koleś upierdolony na stół z TVNu i podliczymy wyniki? Kolejny stronniczy filmik, który niestety NIE pomaga w legalizacji, ani zachwalaniu przewagi suszu nad alko, bo po prostu jest nieobiektywny.
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2013-08-30, 13:06
stoned - ukamieniowany
Zgłoś
Avatar
k................u 2013-08-30, 13:40
Mi od picia pierdolnęła wątroba, ale tak pozatym to spoko.
Zgłoś
Avatar
kam332 2013-08-30, 13:47
ja tam wolę alkohol. Ale są tacy co czasami przestają pić na miesiąc i palą tylko zielsko.
Mówicie, że alkohol pustoszy organizm bardziej niż zielsko. To zależy ile kto pije, albo ile kto tego pali.
Mnie osobiście huj strzela po zielsku jak o czymś mówię na jakiś temat, chcę poruszyć pewną kwestię i zaraz zapominam co miałem powiedzieć i na siłę próbuję sobie przypomnieć. Takie uczucie jak się ma jakieś słowo na końcu języka.
Co kto lubi. Jeszcze taka kwestia, ze według mnie marycha to może być drogą do mocniejszych narkotyków i temu jest u nas zakazana.
Zgłoś
Avatar
piasqnfcb 2013-08-30, 14:21
Ktoś chce wymyślić teleport ale przecież to już dawno istnieje. Pijesz, tańczysz sobie spokojnie a tu nagle jeb i się budzisz we własnym łóżku(oby).
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-08-30, 16:04 1
A tam, jak jesteś abstynentem to potrafisz świetnie się bawić bez alko czy narko. Przykład: jak była studniówka to bawiłem się zajebiście, a kumple najpierw chcieli się napić żeby mieć zabawę ale zanim dociągnęli do pożądanego stanu to pół imprezy już minęło i wiele przegapili.

No ale wy jesteście słabi psychicznie i nie będziecie w stanie nawet spotkać się z kolegą z klasy i nie kupić piwa... żal mi was.
Zgłoś
Avatar
rumcajs7893 2013-08-30, 16:44 3
Ja tam wole się zbuchać jak dzik , niż rzygać po wódzie. Ale trenuje i pierdole używki!!!
Zgłoś
Avatar
kam332 2013-08-30, 17:02
rumcajs7893 napisał/a:

Ja tam wole się zbuchać jak dzik , niż rzygać po wódzie. Ale trenuje i pierdole używki!!!



Nikt ci nie każe pić do odcięcia. Wszystko trzeba robić z głową.
A w trenowaniu będziemy tobie kibicować przy piwku/zielsku
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2013-08-30, 17:04
wygrywa ten kto najpierw się najebie (najlepiej wódą) a potem się zjara
Zgłoś
Avatar
rumcajs7893 2013-08-30, 17:12
kam332 napisał/a:



Nikt ci nie każe pić do odcięcia. Wszystko trzeba robić z głową.
A w trenowaniu będziemy tobie kibicować przy piwku/zielsku


ta tylko jak już zaczne chlać to nie mam umiaru
Zgłoś
Avatar
filipczax_ck 2013-08-30, 19:25
hahaha moje komentarze zostały usunięte ,bez podania przyczyny podejrzewam ,że wspomniany w nich '' rudy '' jest z ścisłej zażyłości z osobą odpowiedzialną za to itd. Dokąd zmierzasz ''sadiscticu'' ?
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-08-31, 0:04
bloodwar napisał/a:

Ja tam wolę pijanych, 99% "pijanych" udaje bardziej najebanych niż są w rzeczywistości (naprawdę najebany i nic-nie-pamiętający-nazajutrz leży jak nieżywy, jeżeli jest jakikolwiek z nim kontakt = udaje) , więc w razie jakiejś naglej potrzeby można powiedziec "eee wstawaj, pały idą!" i już robią się w magiczny sposób trzeźwi i spokojni, a ujaranych nie ogarniesz takie im się fazy załączają czasami i nic nie przemawia do rozsądku!



Tyś chyba masz połowę lat z profilu skoro uważasz, że pijany udaje. W końcu gimbus po jednym piwie musi udawać, aby być uważany w towarzystwie, bo po takiej dawce nie da się uwalić. Kurwa jak ja piję to udaję trzeźwego, aby trzymać fason. Chujowo mi to wychodzi przeważnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie