18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
spalicbrudasow 2013-08-29, 20:38 1
oczywiscie zjarany ! powinni jeszcze zrobic test na ilosc wyjsc do kibla. zwykle po wypiciu 1 piwa, wyszczywa sie 2.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-08-29, 20:56 12
Ja tam wolę pijanych, 99% "pijanych" udaje bardziej najebanych niż są w rzeczywistości (naprawdę najebany i nic-nie-pamiętający-nazajutrz leży jak nieżywy, jeżeli jest jakikolwiek z nim kontakt = udaje) , więc w razie jakiejś naglej potrzeby można powiedziec "eee wstawaj, pały idą!" i już robią się w magiczny sposób trzeźwi i spokojni, a ujaranych nie ogarniesz takie im się fazy załączają czasami i nic nie przemawia do rozsądku!
Zgłoś
Avatar
Pietraso 2013-08-29, 21:12 10
Hej zareklamujmy ćpanie w taki sposób, żeby udowodnić, że jest dobre!
Zgłoś
Avatar
Yahiko978 2013-08-29, 21:48 15
@bloodwar co Ty pierdolisz? Farmazony piszesz. Twoi znajomi chyba palą dopalacze...
Zgłoś
Avatar
Bartsone92 2013-08-29, 21:58 26
@Yahiko978
Jeszcze niedawno przyznałbym Ci rację, ale byłem świadkiem jak komuś się fest pojebało po paleniu naturalnej topy.
Zrozumiałem, że to nie jest dla każdego, nie ma chyba takiej rzeczy na świecie, która by na WSZYSTKICH pozytywnie działała.
Ale od tego mamy głowy, żeby wybierać co dla nas dobre, nie?
Chujowo, że tak wielu ludzi woli oddać te trudne decyzje politykom i instytucjom...
Zgłoś
Avatar
Halras 2013-08-29, 22:03
@up

Dokładnie ! ;]
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2013-08-29, 23:50
Miałem to z rana tutaj wrzucić, ale pomyślałem, że chujowe. Ale jednak ktoś piwa temu daje :/
Zgłoś
Avatar
Lopez 2013-08-30, 0:29 15
bloodwar napisał/a:

Ja tam wolę pijanych, 99% "pijanych" udaje bardziej najebanych niż są w rzeczywistości (naprawdę najebany i nic-nie-pamiętający-nazajutrz leży jak nieżywy, jeżeli jest jakikolwiek z nim kontakt = udaje) , więc w razie jakiejś naglej potrzeby można powiedziec "eee wstawaj, pały idą!" i już robią się w magiczny sposób trzeźwi i spokojni, a ujaranych nie ogarniesz takie im się fazy załączają czasami i nic nie przemawia do rozsądku!



Ale pierdolisz, jestem żywym przykładem, że gdy jestem dobrze napierdolony to film mi sie urywa a kontakt zemną jest, chodzę, gadam, baluję, dupy wyrywam, ale niestety rano zupełnie tego nie pamiętam. Nie raz tak było, że byłem pewien że z domówki/baru/klubu poszedłem prosto do domu i poszedłem w spać, po kilku dniach okazywało się - że jeszcze balowałem z kimś do białego rana w plenerze czy gdzieś indziej polazłem.
Ten kto nigdy nie miał sytułacji, że nie wie w jakim mieście się budzi bo nic nie pamięta - nie przeżył nigdy dobrej imprezy.

Co do jarania to chyba tylko jakieś szczawy które kupują połówkę na 4 osoby tak mają, ostatni raz widziałem taką osobę przed klasą maturalną, ktorej coś mogło odjebać. "Doświadczeni" palacze trawy choćby nie wiem ile by wypalili potrafią się ogarnąć i zapanować nad sobą. Trawa jest tak super tematem do obcowania, że gdy chcesz to mozesz się wyluzować i pogłupkować sobie w najlepsze, ale gdy trzeba się ogarnąć to potrafisz zpiąć poślady i normalnie rozmawiać z policją czy szefem.
Alkohol nie daje nam takiej opcji, gdy człowiek próbuje udawać trzeźwego jeszcze gorszego z siebie pajaca robi.

A co do wyboru, to wybieram dwie opcje na raz.
Aż łezka w oku się kręci gdy się wychodziło w takim stanie z Łódzkiego "Medyka"
Zgłoś
Avatar
papiez 2013-08-30, 9:28
bloodwar napisał/a:

Ja tam wolę pijanych, 99% "pijanych" udaje bardziej najebanych niż są w rzeczywistości (naprawdę najebany i nic-nie-pamiętający-nazajutrz leży jak nieżywy, jeżeli jest jakikolwiek z nim kontakt = udaje) , więc w razie jakiejś naglej potrzeby można powiedziec "eee wstawaj, pały idą!" i już robią się w magiczny sposób trzeźwi i spokojni, a ujaranych nie ogarniesz takie im się fazy załączają czasami i nic nie przemawia do rozsądku!


ty chyba najebanie/spalenie widziałeś tylko na amerykańskim filmie dla nastolatków

Bartsone92 napisał/a:

@Yahiko978
Jeszcze niedawno przyznałbym Ci rację, ale byłem świadkiem jak komuś się fest pojebało po paleniu naturalnej topy.
Zrozumiałem, że to nie jest dla każdego, nie ma chyba takiej rzeczy na świecie, która by na WSZYSTKICH pozytywnie działała.
Ale od tego mamy głowy, żeby wybierać co dla nas dobre, nie?
Chujowo, że tak wielu ludzi woli oddać te trudne decyzje politykom i instytucjom...


a ja mój kumpel z liceum w wieku 19 lat stał się alkoholikiem i trafił do lekarze i miał łykać jakieś tabsy. spierdolił też z miasta, żeby jego ekipa [pankobrudy] nie prowokowała go do ciągłych wyjść. substancje psychoaktywne i uzależniające są dla odpowiedzialnych
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2013-08-30, 9:34 7
wszytsko z głową ppanowie, nie wiem tylko czemu to jedno jest zakazane
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-08-30, 9:58
nie lubie zielska wole piwo
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-08-30, 10:06 2
To i to ścierwo
P.S nie jestem ani rudy ani łysy
Zgłoś
Avatar
ricow 2013-08-30, 10:15 6
up@ wiec jestes czarny i gruby a w dodatku nosisz gwiazde dawida na lewym ramieniu
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-30, 10:22 5
bloodwar Dobrze ,że od poniedziałku pakujecie tornistry bo to opowieść pijanego gimbusa. Prawdziwy chłop jak poświętuje to albo idzie do roboty bo na kaca najlepsza jest praca albo czeka na rosołek lub klinika od swojej kobiety.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie