18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
LaChupacabra 2012-06-30, 20:57 2
Polaki robaki, za takie puknięcie rowerzysty w Holandii typ idzie do pierdla. Dziękuję, dobranoc.

EDIT: Tylko wy jesteście za tępi na to żeby wpaść na to, że do pracy można jeździć rowerem Prawdziwy Polak-robak może zarabiać 1800PLN, ale do pracy w magazynie może kurwa jeździć "siudemkom". Weźcie się kurwa obudźcie. W innych krajach wpadli już 40 lat temu na to, że paliwo jest drogie i infrastrukturę oraz przepisy sprzyjające rowerzystom zaczęli budować już dawno.

Obudźcie się kurwa, bo będziecie jeszcze dłuuuugo takimi robolami Europy.
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-06-30, 22:39
I na chuj z prawego w lewo?? Kierowcy bez mózgu!!!
Zgłoś
Avatar
grzybcu 2012-06-30, 22:54 1
Ale wydriftował jebany
Zgłoś
Avatar
Mrmaniek 2012-06-30, 23:10 3
timmy77 napisał/a:

Jebać rowerzystów na drogach!!! Takie jest moje zdanie, codziennie mnie wkurwiają.


To zrób mi drogi rowerowe huju jebany a uwierz mi ze sie nie pojawie na zwyklej drodze TĘPA szczało
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-07-01, 0:07 1
Zaraz się znajdzie grono niedzielnych kierowców pomstujących na "jebanego dawce na rowerze", który się wjebał pod koła poczciwemu Panu kierowcy auta. Chuja tam, do czegoś Wam te lusterka służyć powinny.
Zgłoś
Avatar
olosz 2012-07-01, 8:02
Mnie tylko zastanawia dlaczego ta droga rowerowa leci po lewej stronie a nie przy prawym krawężniku, przecież jakby tak u nas było to co drugi rowerzysta by salto napierdalał (no ale widać, że to na zachodzie i pewnie się chuja znam )
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-07-01, 8:33
olosz napisał/a:

Mnie tylko zastanawia dlaczego ta droga rowerowa leci po lewej stronie


Pewnie dlatego, że jest w kraju, gdzie obowiązuje ruch lewostronny.
U nas tez jest obowiązek pierwszeństwa rowerzysty (po prawej)...niestety
Zgłoś
Avatar
xSzymonxFlyinx 2012-07-01, 9:21 2
No kurwa, jak można.. aż mnie jakaś kurwica dopada jak widzę te wasze komentarze. Jeżdżę rowerem codziennie, kolarką, po mieście mam przelotową ok. 30 km/h, to dużo, nie da się wyhamować 'z miejsca', a taki chuj Ci jedzie i myśli, że jest panem szos, zajeżdża Ci drogę, a jak coś powiesz to jeszcze się sapie. Szanowni kurwa kierowcy, dróg rowerowych nie ma, kiedy do chuja pana się nauczycie, że na tym świecie są też rowery? Przez takich chujów dwa razy miałem rękę w gipsie. A jeszcze do filmiku: chuj z tym czy miał przyczepkę czy nie, zajechał mu drogę kurwa, przed skrętem w lewo patrzy się w lusterko czy żaden profesjonalny kolarz nie zapierdala po ścieżce rowerowej, bo to nie jest zwykły góral, z resztą gość ten był nawet oznaczony w chuj mocno, kamizelka, kask, kurwa, jak można go nie zauważyć, nie da się.
Zgłoś