18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
T3RMINATOR 2023-03-09, 10:22 5
Dyle kul wpakowałi to powinno być tak.

Zgłoś
Avatar
Puczysta 2023-03-09, 10:29 24
Tego kurwa nie potrafię zrozumieć, jaki trzeba być skończonym debilem, żeby próbować odpierdalać takie numery, gdzie prawdopodobieństwo zastrzelenia cię jest bardziej pewne niż cokolwiek.

(...) Raport po strzelaninie łączy rodzinę Allan z suwerennym ruchem obywatelskim, w którym ludzie uważają, że nie muszą przestrzegać prawa USA. (...) on już nie musi xD
Zgłoś
Avatar
alojz 2023-03-09, 11:52 4
"się nie słuchał"? - po jakiemu to kurwa, nie wystarczy "policji nie słuchał"?, miałeś jakiego kałmuka za ojca czy innego mongoła?
Zgłoś
Avatar
joti 2023-03-09, 12:16 1
Puczysta napisał/a:

Tego kurwa nie potrafię zrozumieć, jaki trzeba być skończonym debilem, żeby próbować odpierdalać takie numery, gdzie prawdopodobieństwo zastrzelenia cię jest bardziej pewne niż cokolwiek.
(...) Raport po strzelaninie łączy rodzinę Allan z suwerennym ruchem obywatelskim, w którym ludzie uważają, że nie muszą przestrzegać prawa USA. (...) on już nie musi xD



Duża część Mormonów nie uznaje prawa federalnego, jak i przyłączenia Utah do USA, ostentacyjnie ignorują urzędy, policje i wqu.wiają wszystkich dookoła.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-03-09, 12:19 5
Ajot napisał/a:

Duża część Mormonów nie uznaje prawa federalnego, jak i przyłączenia Utah do USA, ostentacyjnie ignorują urzędy, policje i wqu.wiają wszystkich dookoła.



A ilu mormonów rocznie ginie od kul?
Zgłoś
Avatar
Erqti 2023-03-09, 12:34 1
Lata praktyki w Counter Strike, GTA i chuj wie w co jeszcze, o kant dupy potłuc. Ćwiczone manewry i błyskotliwe rozgrywanie akcji po prostu nie przełożyły sie na rzeczywistość. Trzy życia w grze skonfrontowały się właśnie z kilkoma magazynkami prawdziwych pocisków.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-03-09, 13:16 1
Ajot napisał/a:

Duża część Mormonów nie uznaje prawa federalnego, jak i przyłączenia Utah do USA, ostentacyjnie ignorują urzędy, policje i wqu.wiają wszystkich dookoła.



Ale oni chyba trochę innymi furami jeżdżą.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-03-09, 14:28 6
Zgłoś
Avatar
postpost 2023-03-09, 14:37
Za dashcama zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2023-03-09, 16:14
Kriski napisał/a:

A ilu mormonów rocznie ginie od kul?



Najwyraźniej za mało...
Zgłoś
Avatar
postpost 2023-03-09, 16:19
A tak swoją drogą, czy ja tam słyszę że on ma jebany paszport??
Zgłoś
Avatar
CheeseBeluga 2023-03-09, 16:23 6
Wiem, że oni tak muszą mówić, bo procedury, ale "show me your hands" do trupa, w którego wpakowali 4 magazynki zawsze bawi.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-03-09, 17:39 2
A to jest takie proste. Zamykasz ryj, dajesz papiery, jak pies mowy wysiadaj to wysiadasz.
Mnie się wydaje, że oni po prostu chcą się zabijać, a mają za małe dziurki, żeby się samemu odjebać.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2023-03-09, 22:18
Bambrych napisał/a:

A to jest takie proste. Zamykasz ryj, dajesz papiery, jak pies mowy wysiadaj to wysiadasz.
Mnie się wydaje, że oni po prostu chcą się zabijać, a mają za małe dziurki, żeby się samemu odjebać.



niepotrzebnie doszukujesz się w tym logiki, ludzie to po prostu pierdoleni debile
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie