18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Chciał dać mamie kwiaty na dzień matki
z................u • 2010-06-19, 20:22
Policjanci pewnie są dumni, akcja na miarę CSI, szkoda, że antyterroryści nie rzucili go na ziemię i okopali z glanów.



Bratu się udało.
Zgłoś
Avatar
mblbn 2010-06-22, 11:12
a ja pierdole kwiatki, drzewka, krzewy i inne nasypy na rondach bo to jebane gówno tylko widoczność ogranicza
nie ma to jak wysrać na środku drogi kolorowego sterczącego kloca zza którego nic nie widać, a później wmawiać ludziom że "nie zachowali należytej ostrożności"
Zgłoś
Avatar
TwiceNightly 2010-06-22, 11:36
@ up

specjalnie to robią, żeby kierowca zachował trochę więcej ostrożności i przewidział, że ktoś z drugiej strony może zapierdalać
Zgłoś
Avatar
Maxi 2010-06-22, 12:10
@powyżsi, takkk Szczecin jak już napisałem a co do monopola to się zgodzę ten na rogu jest wybawiający
Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-06-22, 12:23
Jak kurwa worki z piaskiem zajebali to co to są żonkile dla nich..
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2010-06-22, 12:24
Takich frajerów to pałą napierdalać! Dla mamy? Tak, a mój chuj jest gwiazdorem w hollywood. Jak już to mógł wziąć jednego, a nie od razu 30 jak nie więcej! Potem stoi taki dziad przy drodze i sprzedaje to co zajebał. Najlepiej wszystko zniszczyć, zdewastować, rozpierdolić bo po co ma w mieście ładnie wyglądać lepiej jak jest szaro buro i do dupy! Kurwa jak ja takiego czegoś nienawidzę!
Zgłoś
Avatar
fajnatakax3 2010-06-22, 14:21
hahah moje osiedle ;oooo
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2010-06-22, 15:23
@up jezeli juz to dzielnica

pozdrawiam niebuszewo i caly zresztą szczecin
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-06-22, 20:08
Ten pierwszy wyglada jak by był z zespołem...
Widać ze strażak wysportowany, przeskoczył krzaczek.
Zgłoś
Avatar
Rodman 2010-06-22, 20:46 1
Ho ho ho! Ilu sadystów z naszej paprykarni
Pozdrowienia dla wszystkich Szczecinian
Zgłoś
Avatar
mblbn 2010-06-22, 23:28
@RealPLaya
w takim razie życzę ci żebyś na takim rondzie wpierdolił sie na kogoś nadjeżdżającego z lewej napewno pomoże ci wtedy ostrożność
Zgłoś
Avatar
Rodman 2010-06-23, 21:09
mblbn napisał/a:

@RealPLaya
w takim razie życzę ci żebyś na takim rondzie wpierdolił sie na kogoś nadjeżdżającego z lewej napewno pomoże ci wtedy ostrożność



Jak na rondzie ktos mi moze nadjechac z lewej strony ??? Ze środka ronda? wloty dróg podporządkowanych sa chyba z prawej strony, z lewej to mi moze co najwyzje nadjechac tramwaj jesli takowe torowisko przecina rondo, ale wtedy jest jakis sygnalizator świetlny, a zeby nei zauwazyc tramwaju to te zonkile czy inne chwasty napewno nie przeszkadzają
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2010-06-25, 3:31
I co da to, ze go zlapali. Zerwał to zerwał. Chciał sprzedac,zeby miec za co sie napic, albo zjesc. Po chuj aresztować ? Pogonić w chuj i tyle. Niech se sprzeda to co zerwał. Przecież kary nie zaplaci bo nie ma z czego. A psiarnia kwiatki i tak wyjebie.
Zgłoś
Avatar
MarshallBanana 2010-07-29, 21:16
@up Jak jeździsz po mieście gokartem, to się nie dziw, że Ci żonkile widok przesłaniają.
Zgłoś