18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Chciał dać mamie kwiaty na dzień matki
z................u • 2010-06-19, 20:22
Policjanci pewnie są dumni, akcja na miarę CSI, szkoda, że antyterroryści nie rzucili go na ziemię i okopali z glanów.



Bratu się udało.
Zgłoś
Avatar
nikos 2010-06-19, 20:58 30
Cytat:

Chciał dać mamie kwiaty na dzień matki


od czego są kwiaciarnie?

znawcaekranu napisał/a:

Policjanci pewnie są dumni, akcja na miarę CSI, szkoda, że antyterroryści nie rzucili go na ziemię i okopali z glanów.



i dobrze że go złapali. Na te kwiatki idzie kasa z państwowych pieniędzy. Czyli kurwa także z moich i twoich, A tu jakieś żule podpierdolą i na wódkę wymienią.
I się potem ludzie dziwią jaka ta polska brzydka nawet na rondzie kwiatka nikt nie posadzi.
Zgłoś
Avatar
snik0 2010-06-19, 21:04 4
nikos napisał/a:


i dobrze że go złapali. Na te kwiatki idzie kasa z państwowych pieniędzy. Czyli kurwa także z moich i twoich, A tu jakieś żule podpierdolą i na wódkę wymienią.
I się potem ludzie dziwią jaka ta polska brzydka nawet na rondzie kwiatka nikt nie posadzi.


jak juz to z gminnych, wiec jak nie mieszkasz w tym miescie, to nie z twoich.

fakt faktem, zlodziejstwo trzeba pałować
Zgłoś
Avatar
Mr Bean 2010-06-19, 21:07 3
Brawa dla Policji. U mnie w parafii to nie do pomyślenia, żeby kwiaty zrywać z klombów. Plebania i kościół pięknie przyozdobione tulipanami. Raz jeden ateista chciał je zadeptać to co mu kościelny kota pogonił, że aż glana zgubił i spodnie na płocie porwał. Tacy to są ci ateiści. Porwane w kroku gacie, a wie lepiej czy Bóg jest czy Boga nie ma. Ale my Katolicy dobrzy jesteśmy (nie to co ateiści) i następnego wieczoru kółko różańcowe odbyło się w intencji duszy tego biednego kuszonego przez szatana człowieka.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-06-19, 21:09 4
@ up - weź sie zdecyduj którego konta będziesz używać, bo multikonta są zakazane a nie wiemy które ci zbanować.
Zgłoś
Avatar
Mr Bean 2010-06-19, 21:19 2
Conscribo napisał/a:

@ up - weź sie zdecyduj którego konta będziesz używać, bo multikonta są zakazane a nie wiemy które ci zbanować.


Jeśli masz jakieś wątpliwości co do tego czy nie mam multikonta to zwróć się do administratora. On może sprawdzić IP moje i tego kogoś kogo masz na myśli. Wiem to bo prowadzę forum naszego kółka różańcowego.
Zgłoś
Avatar
kami-chan 2010-06-20, 3:01
ta dla mamy... siedzi potem taki na ryneczku i operdala zonkilka za 12 zeta...
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-06-20, 6:57 1
znawcaekranu napisał/a:

Bratu się udało.



No udało się ale wygląda na to że przyniesie jeszcze kupę w majtkach.
Zgłoś
Avatar
Prymas 2010-06-20, 12:12 2
Srasz Miejska reaguje niczym jednostka specjalna. Podjeżdżają z otwartymi drzwiami, szybki wyskok w czasie jazdy i krótka rozmowy "Proszę poczekać, zaraz będzie policja".
Zgłoś
Avatar
name01 2010-06-20, 12:57 1
nagrywali ze śmigłowca AH-1
Zgłoś
Avatar
Maxi 2010-06-21, 22:37
Szczecin, Rondo Giedroycia

pokazówka naszej skutecznej policji
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2010-06-22, 6:58 1
@up racja
rondo z labiryntem do monopola, mojego ulubionego gdzie w sobote noge skrecilem idac na skróty ;/
Zgłoś
Avatar
mackie 2010-06-22, 9:36
kurwa co za kraj! tu opłaca się ukraść wszystko co jest warte więcej niż 10 gr
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2010-06-22, 9:53 1
snik0 napisał/a:


jak juz to z gminnych, wiec jak nie mieszkasz w tym miescie, to nie z twoich.

fakt faktem, zlodziejstwo trzeba pałować



Gminy są także dofinansowywane przez państwo.
Zgłoś
Avatar
Rasacz 2010-06-22, 10:55 1
To mi wygląda na Szczecin..a jeśli nie to jakieś bardzo podobne miejsce.W Szczecinie posadzili ładne kwiatki na rondzie a po kilku dniach można je było kupić u okolicznych żuli ,wysyp sprzedających bukiety.Do gazu..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie