18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Juzwa 2020-02-29, 18:04 59
A dobrze zrobił. Niech szczają albo srają tam, gdzie się należy. Co miał poruchać? Te maciory. A chuj z nimi. Nie każdy rypie wszystko co tylko ma dziurę.
Zgłoś
Avatar
~McSadol 2020-02-29, 19:36 2
Juzwa napisał/a:

Co miał poruchać? Te maciory.

Niby ok ale gdzieś ty widział tam maciory ?????
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-02-29, 19:57 15
mikecc napisał/a:

Niby ok ale gdzieś ty widział tam maciory ?????



No, dwie tam są. Maciory mają to do siebie, że srają i leją gdzie popadnie.
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-02-29, 19:59 2
Juzwa napisał/a:

A dobrze zrobił. Niech szczają albo srają tam, gdzie się należy. Co miał poruchać? Te maciory. A chuj z nimi. Nie każdy rypie wszystko co tylko ma dziurę.



Pedał? I do tego krypto? Dobre suki widac Ruchalbym bez marudzenia jesli ty nie to, gay alert
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2020-02-29, 20:51 34
Jerzy_Owsik napisał/a:

Pedał? I do tego krypto? Dobre suki widac Ruchalbym bez marudzenia jesli ty nie to, gay alert



stuleja alert
Zgłoś
Avatar
4005900031464 2020-02-29, 21:18 2
Zamiast nagrać jak sikają to oblał je wodą., no głupi...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-02-29, 22:22 1
Juzwa napisał/a:

No, dwie tam są. Maciory mają to do siebie, że srają i leją gdzie popadnie.



Gówno prawda kolego... Świnie wybierają sobie miejsca z dala od tego gdzie maja legowisko. To, że w chlewie maja 2m na 2m +jest 200 sztuk na wybiegu (popatrz jak krowy często są ujebane, a nie ma o nich nigdy mowy), a rolnik ma wyjebane... No cóż... Do tego musza chronić się błotnymi kąpielami jak robią słonie, ale niestety u świń będzie to błoto z gównem (z powodów, które wymieniłem wyżej). Masowa hodowla i zaniedbania rolnika tworza takie wizje świń. Wieśniaki wolą jebnąć jabola pod sklepem niz oprzątać

Zgłoś
Avatar
kryzyspl 2020-02-29, 23:07 3
byli przygotowani: woda i nagrywanie, bo pewnie niedaleko jest jakiś bar i sytuacja za szczaniem powtarza im się regularnie
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-02-29, 23:56 3
ProVVe napisał/a:

Gówno prawda kolego... Świnie wybierają sobie miejsca z dala od tego gdzie maja legowisko. To, że w chlewie maja 2m na 2m +jest 200 sztuk na wybiegu (popatrz jak krowy często są ujebane, a nie ma o nich nigdy mowy), a rolnik ma wyjebane... No cóż... Do tego musza chronić się błotnymi kąpielami jak robią słonie, ale niestety u świń będzie to błoto z gównem (z powodów, które wymieniłem wyżej). Masowa hodowla i zaniedbania rolnika tworza takie wizje świń. Wieśniaki wolą jebnąć jabola pod sklepem niz oprzątać



Wiesz nie ładnie tak generalizować.
Powiedziałbym że trzoda ma o wiele gorsze warunki w hodowli masowej, której to "wieśniacy alkoholicy" raczej nie opróżniają winiaczy pod sklepem.
Wiesz ja ze wsi pochodzę prosty chłop jestem, ale zauważyłem że te kmiotki co myją się raz w tygodniu w niedziele i praktycznie nie trzeźwieją zazwyczaj dbają o swoją gadzinę
Choć zdarzają się wyjątki...

To samo się tyczy uboju, o wiele bardziej humanitarny jest u małego rolnika, który sobie chowa świnki dla siebie, rodziny i znajomych
Zgłoś
Avatar
Miecz 2020-03-01, 8:37
Co on na końcu powiedział? "Happy muddy graw"?
Zgłoś
Avatar
dumad 2020-03-01, 14:43
Juzwa napisał/a:

A dobrze zrobił. Niech szczają albo srają tam, gdzie się należy. Co miał poruchać? Te maciory. A chuj z nimi. Nie każdy rypie wszystko co tylko ma dziurę.



a tam pierdolisz
kto wybrzydza ten nie rucha
Zgłoś
Avatar
Dioxyde 2020-03-01, 20:23 1
A gdyby ich nie oblał to by poruchał? Zajebiście. Od jutra zacznę nie oblewać wodą ze szlaucha lasek, które mi się spodobają. Wszystkie wyrucham.
Zgłoś