18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Dlaczego 2011-06-15, 13:51 38
upadł na tył głowy a trzyma się za twarz... symulant pobierał chyba lekcję od kogoś z Barcelony
Zgłoś
Avatar
~Beniu_Beniu 2011-06-15, 14:37
Bo to Skate-pizda!
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-06-15, 16:51
Pięknie się wykurwił, noty ode mnie dostał wysokie, więc stawiam piwo
Zgłoś
Avatar
Aley_23 2011-06-15, 17:03
Skejci - dzięki wielkie za te wszystkie gleby/faceplanty i łamane rączki. Pozdrawia sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
Barak 2011-06-15, 17:03 1
@Dlaczego: zazdrość dupę ściska?
Zgłoś
Avatar
Poltavsky 2011-06-15, 19:01
@barak
bardzo możliwe, że to zazdrość, ale przyznałem mu piwo, bo będąc obiektywnym to żart mu nawet wyszedł
Busquets bywa irytujacy momentami w tym właśnie zakresie...
Mówie to jako niemalże fanatyk Barcy ;D
Zgłoś
Avatar
Ine 2011-06-15, 20:27
Dlaczego, a o wstrząsie mózgu słyszałeś? Ma się wrażenie, że łeb pęka Ci na wskroś, więc najnormalniejszą reakcją jest złapanie się za twarz.. choć ten debil na pewno go nie ma. Troche za "letko" uderzył...
Ale dla efektu posymulowac nie zaszkodzi
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-06-15, 21:46
@Inermis
możliwe że jednak ma, znam dwa przypadki gdy pukli się w pałę i dostali wstrząśnienia mózgu
Zgłoś
Avatar
diadax 2011-06-15, 22:06 1
Dlaczego napisał/a:

upadł na tył głowy a trzyma się za twarz... symulant pobierał chyba lekcję od kogoś z Barcelony



Synku pomyliłeś Barcelone z Realem :-]
Zgłoś
Avatar
Polvo 2011-06-15, 22:20 7
diadax napisał/a:

Synku pomyliłeś Barcelone z Realem :-]


FC Farselona, czyli najżałośniejsza instytucja rozrywkowa (bo klubem piłkarskim tego porcelanowego, pozbawionego honoru tworu nazwać nie można) na globie. :-]
Zgłoś
Avatar
diadax 2011-06-15, 23:27 1
Polvo napisał/a:

Obrazek
FC Farselona, czyli najżałośniejsza instytucja rozrywkowa (bo klubem piłkarskim tego porcelanowego, pozbawionego honoru tworu nazwać nie można) na globie. :-]



Zgłoś
Avatar
Ciechan1 2011-06-15, 23:58 1
Cytat:

upadł na tył głowy a trzyma się za twarz... symulant pobierał chyba lekcję od kogoś z Barcelony



trzyma sie za twarz bo go pewnie oczy bolą... a czemu go bolą ? uderzył potylicą o beton (potylica jest z tyłu głowy) a jak wiadomo z lekcji biologi ... z tyłu czaszki są nerwy połączone z oczyma

a co do barcy to też racja xD SYMULANT PIERDOLONY.
Zgłoś
Avatar
rasta_Goofy 2011-06-16, 8:29
@Dlaczego
nie wiem gdzie Ty widzisz żeby trzymał się za twarz... trzyma się za głowe, nie za twarz... ;|
Zgłoś
Avatar
kizug666 2011-06-16, 11:08
rasta_Goofy napisał/a:

@Dlaczego
nie wiem gdzie Ty widzisz żeby trzymał się za twarz... trzyma się za głowe, nie za twarz... ;|



czoło to część twarzy, a tak przy okazji to twarz to część głowy (dla ułatwienia głowa to całe to nad szyją jak jesteś w pionie) więc to się nie wyklucza a co do piłki to się nie znam ale symulują chyba prawie wszyscy nie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie