18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Vindizel 2023-08-29, 11:08
zastrzelić i wręczyć plasterek
Zgłoś
Avatar
chudini23 2023-08-29, 12:26 11
Jorge chce zabić Jorge, więc zabijmy Jorge, żeby powstrzymać Jorge od zabicia Jorge.

-hamerykańskie psy
Zgłoś
Avatar
Lok 2023-08-29, 12:30 3
No debil do trupa krzyczy
Pokaż mi swoje ręce
Pojebany zupełnie
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-08-29, 15:32 7
Jesse.Pinkman napisał/a:

Chciał sobie strzelić w łeb


... ale już nie strzeli, bo nie żyje.
Zgłoś
Avatar
Papież 2023-08-29, 15:53 1
chudini23 napisał/a:

Jorge chce zabić Jorge, więc zabijmy Jorge, żeby powstrzymać Jorge od zabicia Jorge.
-hamerykańskie psy



Ty jesteś ślepy czy pierdolnięty w każdej sek mogł do niego wycelować bo widać było że ma jakieś problemy psychiczne więc albo ty jego albo on ciebie
Zgłoś
Avatar
Arab1311 2023-08-29, 16:48 1
Typ nie mógł się zdecydować więc policjant mu pomógł. Piwko dla policjanta
Zgłoś
Avatar
maciejusek100 2023-08-29, 16:57 4
japierdole, jeszcze go skuwa, policjanci tam maja ladnie najebane w czerepkach
Zgłoś
Avatar
kirkor1245 2023-08-29, 16:57
Ciekawe kiedy się nauczą na akcje karetkę wzywać przed wyjściem na akcję ;d no chyba że celowo chcą zabijać.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2023-08-29, 18:11
maciejusek100 napisał/a:

japierdole, jeszcze go skuwa, policjanci tam maja ladnie najebane w czerepkach



No właśnie ja rozumiem wjebać serie w typa co biegnie z nożem każdy znający pdst anatomie człowieka to wie a ten policjant z filmku albo jest debilem albo musi ślepo wykonywać procedury chociaż gościa rozbroił i może wierzy w zombie chuj ich tam wie teraz w tej hamburgerowni
Zgłoś
Avatar
Janek_Pradera 2023-08-29, 18:31
Zulu-Gula napisał/a:

... ale już nie strzeli, bo nie żyje.



To samo pomyślałem. Za dużo sadola
Zgłoś
Avatar
andyq 2023-08-29, 20:10 1
maciejusek100 napisał/a:

japierdole, jeszcze go skuwa, policjanci tam maja ladnie najebane w czerepkach



JednorękiBandyta napisał/a:

No właśnie ja rozumiem wjebać serie w typa co biegnie z nożem każdy znający pdst anatomie człowieka to wie a ten policjant z filmku albo jest debilem albo musi ślepo wykonywać procedury chociaż gościa rozbroił i może wierzy w zombie chuj ich tam wie teraz w tej hamburgerowni



Właśnie dlatego że ślepo wykonują procedury to jeszcze żyją. Skąd wiemy że typ jest martwy? Założenie jest takie że najważniejsze jest bezpieczeństqwo policjanta. Najpierw uniemożliwiamy potencjalny atak a potem przystępujemy do udzielenia pomocy postrzelonemu. Pamiętajmy urazy wywołują u człowieka szok i taki człowiek jest nieobliczalny. To samo tyczy się ofiar wypadków, często stają się agresywne wobec sanitariuszy i nie pozwalają sobie pomóc.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-08-30, 5:06 1
chudini23 napisał/a:

Jorge chce zabić Jorge, więc zabijmy Jorge, żeby powstrzymać Jorge od zabicia Jorge.
-hamerykańskie psy



To nie tak. Przyłożył sobie broń, że niby samobójca, a za chwilę odstrzeli komuś albo policjantowi dupę. Nie mogli go puścić.
Zgłoś
Avatar
Expel 2023-08-31, 15:18
nie chciał aby mu fraga zajumał
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-09-01, 10:55
Nie rozumiem tego psa dlaczego tylko: let me see your hands (x2), powinien jeszcze poprosić grzecznie: put handcuffs on yourself. A tak sam się musiał trudzić post mortem bo ta "próba" reanimacji to pewnikiem tylko dla potrzeb nagrania i lepszej oglądalności
Zgłoś