18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
PS6 2019-11-21, 19:53 2
Chciała smroda uśmiercić...A teraz będzie musiała to za rogiem zajebać
Zgłoś
Avatar
Twójbug 2019-11-21, 20:02 62
PS6 napisał/a:

Chciała smroda uśmiercić...A teraz będzie musiała to za rogiem zajebać



W rzeczywistości na ulicy przy ludziach też tak gadasz czy tylko tu na sadolu udajesz że jesteś sadolem? Wydaje mi się że jesteś fałszywą kurwą a tego nikt nie toleruje.
Zgłoś
Avatar
saves 2019-11-21, 20:45
W taki sposób zginęła matka koleżanki mojej żony.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-11-21, 21:05 7
kolejny debil za sterem
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2019-11-21, 21:07
Twójbug napisał/a:

W rzeczywistości na ulicy przy ludziach też tak gadasz czy tylko tu na sadolu udajesz że jesteś sadolem? Wydaje mi się że jesteś fałszywą kurwą a tego nikt nie toleruje.



Hehe. Racja. Śmierć frajerom i pozerom.
Dobra. Ide spać, bo jutro sprawdzian z bioli.
Zgłoś
Avatar
Muhannad 2019-11-21, 21:31 4
Idiota powinien stracić prawo jazdy i do więzienia na rok A jak coś się stało dziecku albo mamie to na 10 lat cofać na chodniku mając martwy punkt hahahaah totalny bez mózg do kwadratu
Zgłoś
Avatar
A................r 2019-11-21, 21:37 3
chujowe , bąbelek nie zawinął się w koła , to by śmieszne dopiero było

O tak jak tu babcia się zawineła w koła , a ktoś musi patrzeć na to , takie akcje są fajne : sadistic.pl/przystanek-vt505411.htm
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-11-21, 22:13 1
Żeby jeszcze przyczepę miał to jeszcze, ale sołówką martwe pole to śmieszna sprawa, wystarczy zrobić delikatny slalom do tyłu i wszystko widać w lusterkach. Inna sprawa, że jak się nie ma pewności co jest z tyłu to się wychodzi i sprawdza, a wpierdalać się na chodnik to już w ogóle. O ile praca mu tego nie nakazała to za sam fakt wjazdu powinni mu prawko zbanować
Zgłoś
Avatar
wolfiaczek 2019-11-21, 22:22 7
ANALizator napisał/a:

chujowe , bąbelek nie zawinął się w koła , to by śmieszne dopiero było
O tak jak tu babcia się zawineła w koła , a ktoś musi patrzeć na to , takie akcje są fajne :



Śmieszne by było jakby Twoja morda znalazła się pod tym kołem.
Zgłoś
Avatar
c................i 2019-11-22, 4:11 2
Twójbug napisał/a:

W rzeczywistości na ulicy przy ludziach też tak gadasz czy tylko tu na sadolu udajesz że jesteś sadolem? Wydaje mi się że jesteś fałszywą kurwą a tego nikt nie toleruje.



Co za ból dupy hahaha

Z sadola robi sie kółko różańcowe płaczących męskich pizd...
Zgłoś
Avatar
PS6 2019-11-22, 21:18
Twójbug napisał/a:

W rzeczywistości na ulicy przy ludziach też tak gadasz czy tylko tu na sadolu udajesz że jesteś sadolem? Wydaje mi się że jesteś fałszywą kurwą a tego nikt nie toleruje.



No masz. Odezwał się typ z kompleksem. A Ty każdemu mówisz na ulicy że jesteś BOGIEM ? czy tylko na sadolu się dowartościowujesz ? No chyba ze sie utożsamiasz z rzeką albo drzewem to przepraszam.



Zgłoś
Avatar
orwell14 2019-11-22, 23:01 1
~chili-chili napisał/a:

Co za ból dupy hahaha
Z sadola robi sie kółko różańcowe płaczących męskich pizd...



No właśnie przez takie fałszywe kurwy jak ty, ten portal się stacza od dobrych kilku lat. Pizda z charakteru i pizda między nogami, ale udaje bóg wie jakiego sadola. Tfu na twój pozerski ryj.
Zgłoś
Avatar
EvilDick 2019-11-22, 23:11
Wiem, że kierowca winien jest bezsprzecznie, ale baby to zero orientu mają - nie rozejrzy się, nie pomyśli tylko jak trzeba nałożyć maleństwu czapeczkę to by na środku skrzyżowania to robiła.
Zgłoś
Avatar
c................i 2019-11-23, 6:09
Cytat:

No właśnie przez takie fałszywe kurwy jak ty, ten portal się stacza od dobrych kilku lat. Pizda z charakteru i pizda między nogami, ale udaje bóg wie jakiego sadola. Tfu na twój pozerski ryj.



hahahha! Uuu ty to chyba jego chłopak! Pamiętaj nie gol cipy na sucho bo potem jesteś nerwowy!
Zgłoś