18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Chciwa sąsiadeczka
kosmateusz • 2013-11-29, 15:36
Żona w ostatnim miesiącu ciąży. Mąż sypia na kanapie. Widząc, jak mąż się męczy, żona mu mówi:
- Słuchaj, znakomicie rozumiem, co się z tobą dzieje jako mężczyzną.
Idź ten jeden, jedyny raz do sąsiadki. Rozmawiałam już z nią, bo bardzo cię kocham i nie chcę, żebyś się męczył. Weźmie 60 złotych, no, ale sam rozumiesz.
Facet, nie wierząc swoim uszom, bierze pieniądze i pędzi do sąsiadki. Jednak po chwili wraca:
- Do 60 nie zejdzie, chce 100.
- Co za suka! Jak ona w zeszłym roku była w ciąży, to ja obsłużyłam jej męża za 45!

*żywcem zajebane z fejsika, jak było to ktoś tagować nie umie
Zgłoś
Avatar
feaew3 2013-11-29, 15:38 1
Przecież będąc w ciąży można się bzykać.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-11-29, 15:41 14
Cytat:

Przecież będąc w ciąży można się bzykać.


Nie każda ma ochotę się pieprzyć, to raz. Dwa; nie każdy chce ruchać spuchniętą świnię i równocześnie "trącać chujem" swoje dziecko
Zgłoś
Avatar
jawamen 2013-11-29, 15:57
na koniec powinno pisac co za Suki
Zgłoś
Avatar
staffior 2013-11-29, 16:00 15
Kuriki napisał/a:


Nie każda ma ochotę się pieprzyć, to raz. Dwa; nie każdy chce ruchać spuchniętą świnię i równocześnie "trącać chujem" swoje dziecko



jakim trzeba być pacanem żeby myśleć, że posuwając kobietę w ciąży trąca się chujem dziecko ???
chociaż "spuchnięta świnia" wiele tu wyjaśnia - pozdrów żonę - jak kiedyś będziesz miał
Zgłoś
Avatar
kosmateusz 2013-11-29, 16:00
jawamen napisał/a:

na koniec powinno pisac co za Suki

po co pisać jak wiadome
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-11-29, 16:16 1
Cytat:

jakim trzeba być pacanem żeby myśleć, że posuwając kobietę w ciąży trąca się chujem dziecko ??


No jak bym tak twierdził na prawdę to bym cudzysłowem się nie posłużył

staffior napisał/a:

chociaż "spuchnięta świnia" wiele tu wyjaśnia - pozdrów żonę - jak kiedyś będziesz miał


1. Zwrot niesamowicie trafny
2.Pokaż mi kobietę w ostatnim miesiącu ciąży, która jest szczuplutka, zgrabniutka i bez rozstępów
3.I nie zamierzam mieć żony. Jak chcę czułości to się spotykam z koleżankami albo podrywam świeży towar.
Zgłoś
Avatar
Maślanek 2013-11-29, 16:46 7
Kuriki napisał/a:


No jak bym tak twierdził na prawdę to bym cudzysłowem się nie posłużył

1. Zwrot niesamowicie trafny
2.Pokaż mi kobietę w ostatnim miesiącu ciąży, która jest szczuplutka, zgrabniutka i bez rozstępów
3.I nie zamierzam mieć żony. Jak chcę czułości to się spotykam z koleżankami albo podrywam świeży towar.


Nie no kurde, można Twój autograf? Rzadko kiedy spotyka się takiego internetowego badassa.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-11-29, 18:04
Maślanek napisał/a:

Nie no kurde, można Twój autograf? Rzadko kiedy spotyka się takiego internetowego badassa.


Maślanek napisał/a:

Rzadko kiedy spotyka się takiego internetowego badassa


Maślanek napisał/a:

internetowego badassa


Maślanek napisał/a:

badassa


A niby czemu jestem, według ciebie, badassem?
Zgłoś
Avatar
kasztan93 2013-11-29, 21:38 2
@Kuriki - miej żonę w ciąży, naprawdę, życzę Ci tego. Bo ja np. jestem w ciąży i kompletnie nie czuję się jak spasiona świnia. Jeżeli wg Ciebie kobieta w ciąży nie może być atrakcyjna - to współczuję.

PS. Te Twoje koleżanki i świeże towary to na pewno wszystkie wyglądają jak Megan Fox! Super.
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2013-11-29, 21:42 5
@Kuriki
Zgłoś
Avatar
Casmes 2013-11-29, 21:57
to napewno fajk :/ nie wierze, że jakaś żona by tak dała
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-11-29, 23:02 1
Casmes napisał/a:

to napewno fajk :/ nie wierze, że jakaś żona by tak dała


Demonem intelektu to ty nie jesteś, prawda?
Zgłoś
Avatar
KrzysztofFejk 2013-11-29, 23:11 2
Miałeś błąd, ale już poprawiłem

Kuriki napisał/a:


No jak bym tak twierdził na prawdę to bym cudzysłowem się nie posłużył

1. Zwrot niesamowicie trafny
2.Pokaż mi kobietę w ostatnim miesiącu ciąży, która jest szczuplutka, zgrabniutka i bez rozstępów
3.I nie zamierzam mieć żony. Jak chcę czułości to się spotykam z kolegami albo podrywam świeży towar.

Zgłoś
Avatar
qulanogilewej 2013-11-29, 23:39
Casmes - strzelam że masz 13 lat ? bo już kolejny taki post zakrawający na żart ;D
chyba że zwą cię Włodek i masz 67 lat hłe hłe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie