18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Dexterous 2017-05-28, 17:56 2
Velture napisał/a:


Rozumiem, że jesteś jednym z tych co uwielbiają zamawiać żarcie i jak dostaną pizzę z ananasem a nie z pieczarkami to się nawet nie odezwą, uśmiechną i grzecznie zapłacą.



Patrz mój post wyżej . Jestem jednym z tych, co zamiast kręcić gównoburzę z byle pierdoły mam na uwadze, że każdy może mieć gorszy dzień i każdy może odjebać jakąś gałę. Co nie onzacza, że ten ktoś od razu jest debilem/zjebem/nieudacznikiem etc.

A z tym wykształceniem, to Ty masz chłopie ewidentnie jakiś kompleks, że zawsze ciśniesz ludziom o to. Wyjebali Cię z wyższej szkoły bansu i lansu czy co?
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-05-28, 22:43
Temat GÓWNO. Nie nadaje się na portal Sadistic.pl. Polecam inne GÓWNIANE strony - Tam tego miejsce.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2017-05-29, 1:16
macdonald w Galway na shopstreet.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-05-29, 15:30
Dexterous napisał/a:



Patrz mój post wyżej . Jestem jednym z tych, co zamiast kręcić gównoburzę z byle pierdoły mam na uwadze, że każdy może mieć gorszy dzień i każdy może odjebać jakąś gałę. Co nie onzacza, że ten ktoś od razu jest debilem/zjebem/nieudacznikiem etc.

A z tym wykształceniem, to Ty masz chłopie ewidentnie jakiś kompleks, że zawsze ciśniesz ludziom o to. Wyjebali Cię z wyższej szkoły bansu i lansu czy co?


Jeśli zamawiam pierdoloną kanapkę z prostą instrukcją "bez warzyw" (to taka łatwiejsza wersja bo jak mówiłem bez ogórka i sałaty to za trudne było dla nich) i co 3-4 zamówienie mi ktoś wpierdala z warzywami to logicznym jest, że się wkurwiasz i widzisz w tym pewien wzór.
Nie jest też tajemnicą, że w macu nie znajdziesz inżyniera z dyplomem ani doktora.
Ja nie zamawiam wykonywanego urządzenia na zamówienie zgodnie ze specyfikacją klienta gdzie ktoś się może jebnąć przy pierdyliardzie różnych części, procesów technologicznych i programów komputerowych.

To tylko pierdolony kawałek mięsa i bułki. Byle debil potrafiłby to zrobić a ja nie musiałbym się wkurwiać jakby procent spierdolonych zamówień nie był wysoko 2 cyfrowy.
Zgłoś
Avatar
krzyks 2017-05-29, 15:33 2
Velture napisał/a:


Nie jest też tajemnicą, że w macu nie znajdziesz inżyniera z dyplomem ani doktora.



No nie wiem, znam w chuj ludzi, którzy różne studia skończyli, a karierę w Macu zaczynali. Paru ze mną studiowało.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2017-05-31, 0:26
Cytat:


@up i 2x up cywilizowany, biały człowiek pójdzie i złoży reklamacje. Po czym dostanie to, co zamówił. To właśnie odróżnia człowieka od małpy. Ale dla was to raczej niepojęta abstrakcja. Tylko was zamknąć w zoo i patrzeć jak rzucacie się na kraty od klatki



No... to złóż reklamację i kurwa poczekaj na nowe danie

Jeszcze się kurwa nie odważyłem złożyć reklamacji... i zjeść ponownie w tej samej knajpie.
Zgłoś