18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
q................5 2014-10-08, 18:15 4
A mnie to nie śmieszy. Bo może za dużo widziałem. Bo widziałem walkę z rakiem bliskiej mi osoby. Gdzie akurat wypadanie włosów było najmniejszym problemem. Takie żarty można płodzić na potęgę w ilości trzech na godzinę. W przerwie między defekacją a wpierdzalniem, dłubaniem sobie w nosie i obgryzaniem paznokci.
Zgłoś
Avatar
ogarnij133 2014-10-08, 18:28 9
@quartz75 chuj to kogo obchodzi czy cie to smieszy. Jest to jeden z nielicznych zartow utrzymanych w stylu dawnego sadistica. Nikt normalny TUTAJ nie powinien tego brac na serio +_+ zart jest smieszny a choroba przejebana wiec dziekuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-08, 18:46 2
Wcześnie ciebie mama kładzie spać. A chuj mnie obchodzi, co ciebie śmieszy? Ktoś ty, wyrocznia jakaś? Mam prawo wyrazić swoje zdanie tak samo jak ty. Różnica między nami jest jedna. Ja to zrobiłem w sposób kulturalny.

Dlaczego łysy jest szczęśliwy?

Bo nie ma nic na głowie.

Dlaczego ludzie podczas trepanacji czaszki są szczęśliwi?

Bo mają mniej na głowie.

Dlaczego kutas obrzezanego jest szczęśliwy?

Bo ma mniej na głowie.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-10-08, 21:02 1
quartz75
To jest właśnie taki pojebany portal, wrzuca się byle jakie chujstwo, chamskie, sadystyczne czy po prostu chujowe i reszta psycholi to ocenia i pierdoli w komentarzach, przecież jak zakładałeś konto to musiałeś wiedzieć na co się piszesz.
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-08, 21:23
No toż ja oceniłem. Mnie to nie bawi. To po jaką cholerę mi tłumaczysz coś, co jest oczywiste?
No i muszę się z tobą zgodzić. Chujostwa jest od zajebania. Chamstwa bez sensu też. Pojebany portal - tu masz 100% racji. Kiedyś był ciekawy, intrygujący, inny. Teraz się przepierdala wszelkiej maści gówniane kawały i wrzuty z innych, jeszcze bardziej gównianych portali by udowodnić bycie sadolem.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-10-08, 21:42
quartz75
Jeśli twój podany wiek jest prawdziwy to już znasz odpowiedź dlaczego tyle chujostw krąży po portalu, które cię nie śmieszą, teraz czas na gimnazja czy bardzo świeżych "dorosłych" i to oni tutaj dyktują warunki, lepiej na spokojnie przeglądnij harda, tam jeszcze coś znajdzie się ciekawego, w dokumentalnych z resztą też.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-10-08, 23:14 1
Zapodanie takim żartem na oddziale onkologicznym od biedy możnaby uznać za lekką przesadę. Ale przeczytanie go na tym portalu oznacza, że jego nazwa jest kompatybilna z treścią. Razi cię tego typu humor, przenieś się na forum dla miłośniczek mastektomii. Ręczę, że nie poczujesz się tam dotknięty szyderą z rakowatych.
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-08, 23:43
Proponuję się zapoznać z definicją słowa "szyderstwo". Dodatkowo proponuję się zapoznać z definicją słowa "mastektomia". Po lekturze cały pieprzony wywód w dupę poszedł się jebać. A tak mądrze się chciało napisać...
Zgłoś
Avatar
ponczo11 2014-10-09, 11:24
na łyso i do piekła
Zgłoś